Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

34 verenigingen in Middelburg en Veere vanaf zaterdag op pad met Grote Clubactie

34 verenigingen in Middelburg en Veere vanaf zaterdag op pad met Grote Clubactie

MIDDELBURG/DOMBURG - De Grote Clubactie barst los op zaterdag 23 september. De actie is nog altijd zeer populair onder het Nederlandse verenigingsleven. Voor het vierde jaar op rij doen er steeds meer clubs mee. In de gemeenten Middelburg en Veere 34 in totaal. Waarom? Om extra inkomsten op te halen voor de club. En wat blijkt: ook om gewoon weer samen de schouders eronder te zetten.

Directeur Frank Molkenboer is trots dat er weer zoveel leden op pad gaan en hun vereniging een warm hart toedragen. “Bij jouw club sluit je vriendschappen voor het leven, ontdek je je talenten en beleef je samen met anderen onvergetelijke momenten. Voor veel Nederlanders is het verenigingsleven onmisbaar. Wat we meer en meer terugkrijgen is dat de actie voor veel verenigingen niet alleen een welkome inkomstenbron is. Het is ook een activiteit waarbij clubleden ervaren wat ze samen kunnen bereiken. Het échte clubgevoel.”

Lokale steun voor het verenigingsleven
Van voetbal tot scouting, van gymnastiek tot atletiek en van fanfare tot badmintonvereniging. Voor 3 euro per lot steunen mensen een club bij hen in de buurt. Maar liefst 80% hiervan is direct voor de clubkas. Met de opbrengsten worden mooie clubdoelen gerealiseerd zoals het organiseren van een jeugdkamp, het aanschaffen van nieuwe trainingsmaterialen of het vieren van een jubileum.

Van klop-klop naar WhatsApp en TikTok
Denk je aan de Grote Clubactie, dan denk je aan de charme van trotse jeugdleden die in hun clubtenue langs de deuren gaan. En ja, die verkopertjes bellen straks weer aan! Ook aan de digitale deur, want met één klik op de tablet of smartphone bereiken ze tegenwoordig ook ooms en tantes door het hele land.

Hoogst uitkerende loterij
De Grote Clubactie kent het hoogste uitkeringspercentage van alle loterijen in Nederland. Daarnaast steun je met het kopen van loten niet alleen de vereniging, maar maak je zelf ook nog kans op mooie prijzen. De hoofdprijs is een geldbedrag van € 100.000,-. De trekking vindt plaats op 28 november 2023.

Meer uit Middelburg

Nieuwe beelden ‘7 Vrouwen en Heren van Veere’ voor stadhuis Veere, ‘verhaal mag niet verloren gaan’

VEERE - Deze week worden de nieuwe beelden van de '7 Vrouwen en Heren van Veere' geplaatst in de nissen van het stadhuis in Veere. 

8 uur geleden
Hart van Middelburgse wijk Dauwendaele krijgt vorm

MIDDELBURG - Als het aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg ligt, wordt in de wijk Dauwendaele in Middelburg de komende jaren gewerkt aan de voorbereidingen voor Hart van Dauwendaele: een centrale plek in de wijk waar wonen, onderwijs en welzijn samenkomen.

9 uur geleden
Burgemeester Frederiek Schouwenaar ontbijt met Domburgse kleintjes

DOMBURG - Het belang van een goed en gezond ontbijt staat hoog op de maatschappelijke agenda. Om het belang van een gezond ontbijt te benadrukken ontbeet burgemeester Frederiek Schouwenaar van de gemeente Veere vorige week samen met kinderen uit Domburg. 

1 dag geleden
Auto vliegt over de kop na botsing tegen geparkeerde auto’s in Roozenburglaan Middelburg

MIDDELBURG - Op de Roozenburglaan in Middelburg is maandagmiddag een auto over de kop geslagen na een botsing. 

2 dagen geleden
Arnemuiden 3 krijgt met gelijkspel te weinig tegen TTCM

ARNEMUIDEN - De tafeltennissers van Arnemuiden hebben zaterdag een dure nederlaag geleden in de landelijke 2e divisie. Ze verloren de wedstrijd in Bergen op Zoom tegen Het Markiezaat 1 met 7-3.

2 dagen geleden
Schaakteam Oostkapelle verliest van De Zwarte Dame uit Kruiningen

OOSTKAPELLE - Deze week moest de schaakclub van Oostkapelle een wedstrijd spelen tegen het B team van De Zwarte Dame uit Kruiningen. 

2 dagen geleden
Gratis activiteiten voor mantelzorgers in Middelburg en Veere tijdens Week van de Mantelzorg

MIDDELBURG/DOMBURG - Op 10 november is het weer zover: de jaarlijkse Dag van de Mantelzorg. Een dag waarop in heel Nederland aandacht wordt besteed aan de onmisbare inzet van mantelzorgers. Mantelzorgorganisatie Manteling zet mantelzorgers uit de gemeenten Middelburg en Veere ook dit jaar in het zonnetje, als blijk van waardering voor hun dagelijkse zorg en betrokkenheid.

3 dagen geleden