2e Kans Stalland heeft speciale kersthoek ingericht: ‘Ook decembercadeaus kun je hier vinden’
STALLAND - Dat het tegenwoordig populair is om te shoppen bij de kringloop, is al langer bekend. Maar in financieel zware tijden worden er ook steeds meer tweedehands decemberinkopen gedaan. De meeste kringlopen hebben hiervoor zelfs een speciale hoek ingericht. Zo ook bij 2e Kans Stalland.
De Kringloopwinkel ‘2e Kans Stalland’ bestaat nu 2 jaar. Marijke is manager van de winkel en vertelt: “In deze jaren is de kringloper flink gegroeid. Zowel in winkelruimte als het team aan vrijwilligers. Op dit moment hebben we een superteam van 38 vrijwilligers die met veel enthousiasme werkzaam zijn in de winkel.” Marijke vindt de sociale kant van het werk ook erg belangrijk. “De klanten het gevoel geven dat je oog en oor hebt voor elkaar.” Petra Lafort woont sinds 2020 in Sint-Annaland. Sinds ze hier is komen wonen heeft ze zich aangesloten als vrijwilliger bij Kringloper op haar dorp. Door de grote groei van de winkel kan Marijke hier wel wat hulp bij gebruiken. Daarom is Petra sinds kort assistent-manager geworden. Petra geeft aan het erg leuk werk te vinden om te doen. “Al mijn tijd gaat hier in zitten en dat vind ik ook leuk.”
Nu de decembermaand eraan komt, hebben Petra en alle vrijwilligers een speciale kersthoek ingericht. Hier kun je van alles vinden: van kerstbomen tot versiering, service of decoratie. Schoencadeautjes of kleinigheidjes voor onder de kerstboom kun je ook prima vinden in de winkel volgens Petra. “Zeker speelgoed voor kinderen, voor elke portemonnee is er iets te vinden.” Ook kleding en sieraden zijn erg populair als decembercadeau.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Tony en Jannie van Chastelet,Fitnesscentrum Bodyzone.
3 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
6 uur geledenTHOLEN - Op maandag 27 april viert heel het land Koningsdag met vrijmarkten, muziek en oranjefeesten. In Tholen-stad pakken de organisatoren het net als vorig jaar aan: het ringrijden keert terug op de Markt en de dag wordt afgesloten met een vuurwerkshow bij de Oesterputten.
23 uur geledenTHOLEN - De Zero Waste Week komt van 18 tot en met 24 april voor het eerst naar Tholen. Tijdens deze week leren inwoners hoe ze afval kunnen verminderen. Er zijn workshops, een wandeltocht en een handwerkcafé.
1 dag geledenTHOLEN - Tijdens voorbereidende schoonmaakwerkzaamheden bij buitenzwembad De Spetter in Tholen is schade aan het tegelwerk geconstateerd. Plaatselijk laten het tegelwerk en de glazuurlaag los, wat zeer scherpe randen veroorzaakt. Dit zorgt voor een veiligheidsrisico en dat de geplande openingsdatum in mei niet haalbaar zal zijn.
1 dag geledenTHOLEN / RIJSBERGEN / BREDA - Het Openbaar Ministerie (OM) heeft donderdag een gevangenisstraf van 5,5 jaar geëist tegen een 61-jarige man uit Tholen. De man is eigenaar van een Nederlandse zeeschip, waarmee twee cocaïnetransporten vanuit Zuid-Amerika en Afrika waren gepland. Tegen een 48-jarige man uit Rijsbergen eiste het OM een gevangenisstraf van 3,5 jaar voor zijn aandeel in de zaak. Een vrouw van 49 uit Breda wordt verdacht van schuldwitwassen van crimineel geld. Tegen haar werd een taakstraf geëist.
2 dagen geledenTHOLEN - Voor walstroom in de Thoolse haven krijgt de gemeente steeds nul op het rekest bij Rijkswaterstaat. Dat zegt het college op schriftelijke vragen van PvdA-GroenLinks. Het onderwerp wordt wel steeds aangekaart, maar geld en netcongestie staan het plan in de weg.
2 dagen geleden