Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

25e WEA Stadsloop Goes geannuleerd

25e WEA Stadsloop Goes geannuleerd

GOES - De 25e WEA Stadsloop in Goes kan ook dit jaar niet doorgaan. 

De wedstrijd zou worden gehouden op vrijdagavond 10 september, maar diverse omstandigheden verhinderen dat. De jubileumeditie wordt nu doorgeschoven naar volgend jaar. ‘Eén van de redenen voor de annulering is het niet beschikbaar zijn van de Grote Kerk in Goes voor het omkleden, de prijsuitreiking, verloting en de afterparty, plus de verwachte beperkingen vanwege de coronapandemie’, laat de organisatie weten. ‘Er blijft immers voorlopig nog grote onzekerheid over de vraag of de gemeente een vergunning kan verlenen nu de deltavariant van het coronavirus toeslaat. De wedstrijd zou dan waarschijnlijk met zodanige beperkingen moeten worden uitgevoerd, dat een feestelijke editie nauwelijks mogelijk is. Ook willen de sponsor, WEA Accountants en Adviseurs, en de Goese atletiekvereniging AV’56 als organisator de handen vrij hebben om volgend jaar eindelijk wél met de jubileumeditie extra feestelijk te kunnen uitpakken.’

Meer uit Beveland

Nel uit Goes neemt afscheid als leidinggevende

KAPELLE - In het ZeeuwsFruitMuseum in Kapelle draait bijna alles op vrijwilligers. Er zijn gastvrouwen, gidsen, tuinlieden en nog veel meer. In totaal zijn er zo'n vijftig mensen die het museum draaiende houden. Nel Koopman uit Goes begon vijftien jaar geleden als vrijwilliger en groeide zes jaar geleden door tot coördinator. Nu draagt ze het stokje over en keert ze terug naar haar vertrouwde rol als vrijwilliger.

10 uur geleden
Als verslaving je gezin binnendringt

GOES - Karin en Marja uit Goes weten als geen ander wat het betekent om machteloos toe te kijken terwijl een geliefde afglijdt in de greep van alcohol en drugs. Karin is moeder van drie zoons, waarvan er één, Mike, al op jonge leeftijd begon met gebruiken. Marja verloor haar broer na een dertig jaar durende worsteling met verslaving.  Beide vrouwen dragen hun verdriet en zorgen niet alleen met zich mee, maar zetten hun ervaringen sinds kort ook in om anderen te helpen. Karin richtte begin dit jaar Moedige Moeders Goes op, een zelfhulpgroep voor naasten van mensen met een verslaving. Marja geeft psycho-educatie en pleit voor meer erkenning voor naasten.

17 uur geleden
Eindeloos Eiland Festival wordt weer genieten

KORTGENE  - Tussen de knotwilgen en grasvelden in Kortgene bouwt Stichting EEF - Eindeloos Eiland Festival - aan iets bijzonders. Wat in 2014 begon als een lokaal kunstenfestival is uitgegroeid tot een sfeervolle, creatieve smeltkroes waar jong talent naast gevestigde namen staat. Muziek, dans, literatuur, beeldende kunst en culinaire verrassingen lopen hier dwars door elkaar heen op zaterdag 5 en zondag 6 juli.  

22 uur geleden
Sacha strijdt om titel Miss Universe Netherlands

GOES - Sacha Welleman (26) uit Goes werd op 1 maart 2025 verkozen tot Miss Universe Zeeland en vertegenwoordigt sindsdien Zeeland in het landelijke Miss Universe Netherlands-traject. 

1 dag geleden
Ovezande nog steeds superactief

OVEZANDE - Het 700-jarig jubileum in Ovezande ligt al even achter ons. Maar de vele extra activiteiten, die in 2024 werden opgezet, zijn niet zo maar tot stilstand gekomen.

1 dag geleden
Slachtoffer dodelijk ongeval A58 is Middelburger (57)

GOES/MIDDELBURG - De vrachtwagenchauffeur die maandag om het leven is gekomen bij een ongeluk op de snelweg A58 bij 's-Heer Arendskerke is een 57-jarige man uit Middelburg. Dat heeft de politie dinsdag bekend gemaakt.

1 dag geleden
Vredeslied bereikt finale contest in Ierland

KATS - Peter Reinders uit Kats heeft met zijn liedje "It's Time For Peace" de grand final bereikt van de International Song of Peace Contest in Tipperary (Ierland). Op 20 augustus 2025 zal Reinders het lied live presenteren in Bansha in de buurt van Tipperary.

1 dag geleden