Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

24 uur na vondst dode nog altijd onduidelijkheid

24 uur na vondst dode nog altijd onduidelijkheid

MIDDELBURG - Een dag nadat in een Middelburgse woning een stoffelijk overschot werd gevonden, kan de politie nog altijd niets zeggen over wie het slachtoffer is en hoe hij/zij precies om het leven is gekomen. Het politie-onderzoek gaat onverminderd voort.

Volgens de politie werd het slachtoffer woensdag door politieagenten aangetroffen in een huis aan de Granaat. Dat gebeurde nadat rond 14.30 uur ‘een melding’ binnenkwam. Details over de inhoud van die melding kan de politie op dit moment nog niet geven, juist omdat nog niet definitief is vastgesteld wat er precies is gebeurd. De politie laat weten alle opties open te houden voor wat betreft de toedracht van het overlijden. “We neigen naar een misdrijf maar het kan ook nog anders blijken te zijn”, zo zegt woordvoerster Milou Stillekens van de politie. Volgens Stillekens heeft de politie een vermoeden van de identiteit van het slachtoffer maar is die nog niet bevestigd en kunnen daarom ook hierover nog geen nadere mededelingen worden gedaan.

Het sporenonderzoek in de woning is tot in de nacht doorgegaan, lag daarna even stil maar is inmiddels weer hervat. Forensisch onderzoekers zijn inmiddels weer aanwezig bij het huis in de wijk Dauwendaele. Stillekens kan nog niet zeggen hoe lang het onderzoek ter plekke nog zal duren.

Meer uit Middelburg

Auto brandt uit in Zandstraat: Brandweer voorkomt brand in ander voertuig

MIDDELBURG- In de Zandstraat is in de nacht van zaterdag op zondag een auto uitgebrand. Brandweerlieden van brandweerpost Rooseveltlaan kwamen ter plaatse om het vuur te doven. Zij gebruikten hiervoor twee stralen hogedruk. Eén straal werd gebruikt om een geparkeerde auto naast het brandende voertuig te beschermen, de andere om de brand zelf te blussen. De oorzaak van de brand is niet bekend gemaakt.

4 minuten geleden
Lintje voor ‘Mister Middelburg Boekenstad’ Gert-Jan de Rooij

MIDDELBURG - Burgemeester Yvonne van Mastrigt van de gemeente Middelburg heeft zondag een koninklijke onderscheiding uitgereikt aan Gert-Jan de Rooij. Hij is verrast met het lintje tijdens het 25-jarig jubileum van de jaarlijkse boekenmarkt op de Markt in Middelburg. 

43 minuten geleden
FOTO’S: Festival Hrieps is weer goed feestje in Grijpskerke; op naar jubileumeditie in 2026

GRIJPSKERKE - De 29e editie van het jaarlijkse festival Hrieps zit erop. Op het festivalterrein bij Grijpskerke genoten de duizende bezoekers vrijdag en zaterdag van optredens van meer dan 50 artiesten op zeven podia. Na een drukke en gezellige editie 2025 kan de organisatie zich opmaken voor de jubileumeditie voor volgend jaar.

3 uur geleden
Verdrag van Middelburg ondertekend; 200 jongeren uit ruim 50 landen roepen wereldleiders op vrijheid en democratie te beschermen

MIDDELBURG - In de Nieuwe Kerk in Middelburg is zaterdag het Verdrag van Middelburg ondertekend. Bij deze slotbijeenkomst van de Internationale Jongeren Vrijheidsconferentie, georganiseerd in het kader van tachtig jaar vrijheid, waren jonge mensen uit de hele wereld aanwezig. Ook onder meer minister van Defensie Ruben Brekelmans en voormalig minister-president Jan Peter Balkenende woonden de bijeenkomst bij.

6 uur geleden
Fietsers onder invloed van alcohol gewond na verlaten festivalterrein Hrieps

GRIJPSKERKE- Na het verlaten van het festivalterrein in Hrieps zijn in de nacht van zaterdag op zondag meerdere fietsers gewond geraakt. Zij kwamen ongelukkig ten val na het gebruik van alcohol. De politie meldt dat meerdere personen doorverwezen moesten worden naar de huisartsenpost.

7 uur geleden
Traumahelikopter ingezet vanwege melding Grijpskerke

GRIJPSKERKE - Er is afgelopen nacht een traumahelikopter in Burgh-Haamstede geland. Deze rukte uit vanwege een medische noodsituatie die zich afspeelde in Grijpskerke.

1 dag geleden
Tachtig jaar na Tweede Wereldoorlog: Dodenherdenking op verschillende plaatsen

MIDDELBURG/DOMBURG - Zondagavond 4 mei zijn er in de gemeenten Middelburg en Veere plechtigheden voor de Dodenherdenking. Vanwege de zondagsrust wordt de herdenking in sommige dorpen, zoals Arnemuiden, zaterdagavond 3 mei gehouden.

1 dag geleden