Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

20 flessen lachgas aangetroffen bij controle van auto: tweetal (54 en 17) aangehouden voor belemmering

20 flessen lachgas aangetroffen bij controle van auto: tweetal (54 en 17) aangehouden voor belemmering

KAPELLE - De politie heeft vrijdagavond twee mannen aangehouden op de Vierwegen in Kapelle. In de auto waar het tweetal in reed werd een grote lachgas vervoerd. De mannen weigerden mee te werken aan de controle en moesten uiteindelijk met pepperspray onder controle worden gebracht.

Rond 21.15 uur zetten agenten de auto op de Vierwegen aan de kant voor een controle. In het voertuig werden 20 flessen lachgas aangetroffen. Toen de agenten een verdere controle aan de auto wilde uitvoeren, weigerde de bestuurder, een 54-jarige man uit Goes, iedere medewerking. Ook zijn bijrijder, een 17-jarige man uit Goes, begon zich er mee te bemoeien. 

Het werd agenten onmogelijk gemaakt om de controle uit te voeren. Daarom werd besloten om de twee mannen aan te houden. Omdat zij daarna nog steeds niet meewerkten, moest uiteindelijk pepperspray en een wapenstok gebruikt worden om het duo onder controle te krijgen. De verdachten zijn overgebracht naar het politiebureau. De auto is in beslag genomen. Er wordt onderzocht of het lachgas op de juiste manier vervoerd werd. 


Meer uit Reimerswaal

Dominee Luuk neemt na 32 jaar afscheid van Kapelle

KAPELLE - Na 39 jaar in het vak, waarvan 32 in Kapelle, neemt dominee Luuk Deventer op zondag 26 oktober afscheid van de Hervormde Gemeente Kapelle. Hij gaat met pensioen, of zoals dat in kerkjargon heet: met emeritaat.

12 uur geleden
Rotary Goes-Reimerswaal schenkt €6.500 aan goede doelen

REIMERSWAAL - De jaarlijkse wandeltocht Zak te Voet heeft dit jaar een bedrag van 6.500 euro opgeleverd voor goede doelen in Zeeland. Tijdens een bijeenkomst op donderdagavond maakte Rotary Goes-Reimerswaal bekend hoe de opbrengst wordt verdeeld over vijf regionale organisaties die zich inzetten voor mens, dier en samenleving.

18 uur geleden
Nieuwe kinderburgemeester gekozen in Kapelle

KAPELLE - Vanmiddag is Yenthe van der Griend, leerling van basisschool 't Honk, gekozen tot nieuwe kinderburgemeester van Kapelle voor het komende schooljaar.

1 dag geleden
Gemeente Kapelle presenteert sluitende begroting voor 2026

KAPELLE - De gemeente Kapelle legt een sluitende begroting voor 2026 voor aan de gemeenteraad. Dat betekent dat de inkomsten en uitgaven voor dat jaar in evenwicht zijn. Voor de langere termijn blijven de financiële vooruitzichten echter onzeker, laat het college van burgemeester en wethouders weten.

1 dag geleden
70-jarig huwelijk gevierd in Kruiningen

KRUININGEN - Op maandag 20 oktober bracht burgemeester Luteijn een bezoek aan HOF Cruinghe, locatie Ter Weel in Kruiningen, ter gelegenheid van een 70-jarig huwelijk.

1 dag geleden
Auto belandt in sloot Wemeldinge

WEMELDINGE - Langs de Oostelijke Kanaalweg in Wemeldinge is vanochtend een auto in een sloot terechtgekomen. De bestuurder kon zelf uit het voertuig komen.

1 dag geleden
Informatiepunt Reimerswaal Verkiezingen

KRUININGEN - Bereid je goed voor op de Tweede Kamerverkiezingen op woensdag 29 oktober 2025.

2 dagen geleden