18-jarige Vlissingse met nep geld aangehouden op kermis Goes
VLISSINGEN - Een 18-jarige vrouw uit Vlissingen is gisteravond op de kermis in Goes aangehouden. De politie verdacht haar er van met vals geld op zak te lopen.
De vrouw wilde iets afrekenen bij een van de kermisattracties. De exploitant kwam er op tijd achter dat het tientje waar de vrouw mee wilde betalen, vals was. De politie werd gewaarschuwd. Agenten spraken de vrouw aan. Toen zij het geld toonde, zagen agenten vier briefjes van tien euro waarop hetzelfde serienummer stond.
Het geld is in beslag genomen. De vrouw is overgebracht naar een politiecellencomplex. Daar heeft zij de nacht doorgebracht. Vandaag is ze gehoord over het feit.
]
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Een sprookjesachtige reis door een haast verlaten vlakte. Over zoeken, dromen, jagen, dwalen en liefhebben. Dat zijn de ingrediënten van 'Niemand in het bijzonder', de nieuwe voorstelling van De Zeeuwse Komedie.
15 uur geledenVLISSINGEN - Op vrijdagavond 12 december verandert de binnenstad van Vlissingen in een groot, verlicht parcours vol muziek, sfeer en kerstbeleving. Tijdens de X-mas City Trail Vlissingen lopen honderden deelnemers een bijzondere route van circa vijf kilometer langs iconische locaties, waar licht, muziek en kleine verrassingen zorgen voor een onvergetelijke avond in winterse sfeer. De opbrengst gaat naar het goede doel: Zorgbeleving De Blauwe Vlinder.
17 uur geledenVLISSINGEN - Van vrijdag 7 tot en met zondag 9 november vindt in en om de binnenstad 'Vlissingen Proeft' plaats.
19 uur geledenOOST-SOUBURG - De Protestantse gemeente Oost-Souburg ondersteunt ook dit jaar tijdens de kerstperiode inwoners van Oost-Souburg en Westerzicht die langdurig op een inkomen op bijstandsniveau zijn aangewezen met een kerstpakket. Hiervoor wordt samen gewerkt met Orionis Walcheren. Het aanvragen van de kerstpakketten kan tot en met zaterdag 15 november.
1 dag geledenVLISSINGEN - De Jostiband komt volgend jaar als Ambassadeur van de Vrijheid naar het Bevrijdingsfestival Zeeland in Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Op zondag 2 november namen veertien zwemmers van de Dr. A. Stavermanbrigade uit Vlissingen deel aan de Nederlandse Kampioenschappen Lifesaving pool in Gouda.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Buurtatelier Buurtbrouwsels in Vlissingen heeft het topprestatiebord 'Gezonde Buurtlocatie' van JOGG (Jongeren Op Gezond Gewicht) ontvangen.
2 dagen geleden