Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

17-jarige jongen met twee messen op zak aangehouden

17-jarige jongen met twee messen op zak aangehouden

GOES - Vanwege het in bezit hebben van twee messen heeft de politie dinsdag in Goes een 17-jarige jongen uit die plaats aangehouden.

Een getuige had de politie gemeld dat hij had gezien dat de betreffende jongen een groot vleesmes op straat liet vallen en het vervolgens weer bij zich stak. De jongen kon in de Wulfaertstraat worden aangehouden door agenten. Hij bleek twee messen bij zich te hebben die verboden zijn om bij je te dragen volgens de wet Wapens en Munitie. 

Op het bureau is de jongen verhoord door rechercheurs en heeft hij een verklaring afgelegd. Daarna is hij weer in vrijheid gesteld. De messen zijn in beslag genomen en vernietigd door de politie. 

Het komt de laatste tijd vaker voor dat (jongere) mensen met messen op zak lopen. De politie vindt dat een zeer zorgelijke ontwikkeling. Regelmatig wordt door deze jongeren verklaard dat zij messen bij zich dragen omdat 'iedereen het doet en het stoer is', of omdat ze 'zich dan veiliger voelen'. "Dat is toch écht de omgekeerde wereld", aldus de politie. Wapenbezit verhóógt namelijk juist de kans op geweld en/of ongelukken. En het is op straat natuurlijk veel veiliger als níemand een mes bij zich heeft, dat kan iedereen bedenken." 

Meer uit Beveland

Vredeslied bereikt finale contest in Ierland

KATS - Peter Reinders uit Kats heeft met zijn liedje "It's Time For Peace" de grand final bereikt van de International Song of Peace Contest in Tipperary (Ierland). Op 20 augustus 2025 zal Reinders het lied live presenteren in Bansha in de buurt van Tipperary.

2 uur geleden
Chauffeur vrachtwagen overleden na ongeluk A58

GOES - De chauffeur van de vrachtwagen die maandagmiddag kantelde na een aanrijding op de A58 bij Goes, is overleden. Dat heeft een woordvoerder van de politie bevestigd.

14 uur geleden
Goes haalt 20 zieke kastanjebomen uit Voorstad weg

GOES - Alle kastanjebomen aan de Voorstad en de Oostsingel hebben de Kastanjebloedingsziekte. De bomen kunnen niet beter worden gemaakt. Daarom haalt de gemeente Goes twaalf kastanjes weg. Daarvoor in de plek komen 20 nieuwe bomen. 

14 uur geleden
Wegwijzer voor ondernemers binnenstad Goes

GOES - Het nieuwe bestuur van het Ondernemers Overleg Goes (OOG) komt met frisse plannen voor de binnenstad. Deze week lanceert de organisatie een gloednieuwe 'Wegwijzer voor ondernemen in de Goese binnenstad'. Met de compacte folder en een tweezijdige tafelkaart wil het bestuur zowel gevestigde als startende ondernemers sneller naar de juiste informatie en contactpersonen leiden.

16 uur geleden
Zeeuwse Keverdag in hartje Goes succesvol

GOES - Op zondag 29 juni verandert de Grote Markt in Goes in een kleurrijke verzameling van glimmend blik en nostalgie: dan vindt de jaarlijkse Zeeuwse Keverdag plaats. Van 11.00 tot 17.00 uur zijn er honderden Volkswagen Kevers en andere luchtgekoelde modellen te bewonderen in het hart van de stad. Om 13.30 begint de rondrit.

20 uur geleden
Rubriek op de werkvloer: ‘Ik hoor regelmatig: ik kom hier al vanaf mijn studententijd’

Goes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid. 

21 uur geleden
Chillpill uit Kloetinge derde in finale Kunstbende

KLOETINGE - de 18-jarige Chillpill uit Kloetinge heeft zaterdag 28 juni de derde prijs in de wacht gesleept in de categorie Theater tijdens de finale van Kunstbende 2025. De finale vond plaats tijdens het Kunstbende Young Creators Festival in de Melkweg en iTA in Amsterdam. Daar streden 86 acts in de categorieën Dans, DJ, Expo, Fashion, Film, Muziek, Taal en Theater om de felbegeerde Kunstbende Award. De eersteprijswinnaars mogen optreden op grote podia, van Oerol tot Stedelijk Museum Amsterdam.  

23 uur geleden