Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

16e editie Voetbalschool NOAD’67  bijna van start!

16e editie Voetbalschool NOAD’67 bijna van start!

SINT-PHILIPSLAND - De zestiende editie van de voetbalschool NOAD’67 gaat bijna van start. De 100 voetbalschooldeelnemers zullen van 25 t/m 27 getraind worden door vele gasttrainers. Woensdag 27 oktober zal weer in het tekenstaan van de Dag van het onbeperkt sporten samen met mensen met een beperking. 

Maandag 25 oktober start de 16e editie van Voetbalschool met om 09.00 uur de openingshandelingdoor de burgemeester van de Gemeente Tholen mevr. Marleen Sijbers. Na deze openingshandeling zullen de deelnemers drie dagen getraind worden door bekende gasttrainers. De Stichting Voetbalschool is blij dat er ook veel vrijwilligers hun hulp hebben aangeboden, want zondervrijwilligers geen Voetbalschool. 

Bekende gasttrainers

Dit jaar komen er ook weer een ex-internationals. John de Wolf is maandagmiddag 25 oktober de eerste die gasttrainingen aan de 100 kinderen verzorgt op het sportpark van NOAD ‘67. De 58 jarige ex profvoetballer heeft gespeeld bij Sparta Rotterdam, FC Groningen, Feyenoord, Wolverhampton Wanderers, VVV, Hapoel Ashkelon en als laatste club Helmond Sport. Hij heeft 6 interlands gespeeld. John heeft ook meerdere amateurclubs getraind en is momenteel assistent-trainer bij Feyenoord. Oud-speler van SC Heerenveen Wiljan Vloet komt dinsdagochtend naar Sint Philipsland. Wiljan isgeen onbekende in het trainersvak. Na een aantal clubs in het amateurvoetbal getraind te hebben,maakte hij in 2002 de overstap naar het betaalde voetbal om bij Fc den Bosch trainer te worden. Hierbleef hij 5 seizoenen trainer. Vervolgens maakte Wiljan de overstap naar Roda JC. Wiljan is ook nogtrainer geweest bij Sparta, Ado den Haag en NEC. Op dit moment is Wiljan aan FC den Boschverbonden als manager voetbalzaken.

Op woensdag komt Ben Wijnstekers de deelnemers trainen. Deze oud-speler van Feyenoord, waarvoor hij meer dan 400 wedstrijden gespeeld heeft, mocht ook 36 keer het shirt van Oranjedragen. Hij was daar 19 keer aanvoerder. Hij doet de trainingen samen met oud Feyenoord spits
Mike Obiku. Mike heeft naast Feyenoord in Nederland ook voor Az gespeeld en is 4 voudig Nigeriaans international. Het welverdiende deelnamecertificaat wordt op woensdagmiddag rond 16.00 uur uitgereikt door dewethouder sport Frank Hommel.Oud trainers NOAD’67. Op alle dagen zijn ook oud-hoofdtrainers van NOAD’67 actief om de kinderen te trainen. Ook de huidige hoofdtrainer René Scholts is op maandag aanwezig.

Traditiegetrouw wordt de laatste dag van voetbalschool NOAD’67 omgedoopt tot de dag van het onbeperkt sporten. Woensdag heeft het karakter “sporten met een beperking” gekregen voor alle leeftijden. Waarbij er dus ook sporters en niet-sporters met een beperking (zowel verstandelijk als lichamelijk) worden uitgenodigd om samen te komen sporten. Sporten die er naast voetbal wordtgedaan zijn bijvoorbeeld blindenparcours, g-voetbal en g-tennis. Ook wordt er een levensverhaal verteld door Marleen van der Moere met haar Leven met Lyme.Goede DoelDe zestiende editie van de voetbalschool staat in het teken van het Bravis ziekenhuis te Bergen op Zoom, te Roosendaal en het Familiehuis Daniel den Hoed. De lokale stichting Vrienden van Siem heeft dit jaar gekozen om geld in te zamelen voor deze doelen. De goede samenwerking met deze stichtingheeft in eerdere jaren goed uitgepakt, vandaar dat deze samenwerking weer is opgezocht. Stichting Vrienden van Siem zet zich in voor mensen met de ziekte kanker door geld in te zamelen voorziekenhuizen/centra en zo op tastbare wijze bij te dragen aan een stukje welzijn. We gaan helpen door o.a. de alom bekende statiegeldflessenactie op woensdag 27 oktober, maar ook door de deelnemers oliebollen te laten afnemen. De opbrengst gaat rechtstreeks naar het goede doel! Op woensdagmiddag, tijdens de afsluitende ceremonie, zal de cheque met daarop het ingezamelde bedrag worden overhandigd aan een vertegenwoordiging van de Vrienden van Siem, Bravis Ziekenhuis en Familiehuis Daniel den Hoed. De oliebollenkraam zal dinsdag ’s middags open zijn om ook aan het publiek te verkopen. Volg de voetbalschool via de website www.stichtingvoetbalschool.nlOf via facebook: stichting voetbalschool. 

Meer uit Tholen

Thoolse lezersfoto van de week: ‘Lentedagen langs de Paasdijkweg’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen. 

1 uur geleden
Politie waarschuwt voor bankhelpdeskfraude in omgeving Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - In de omgeving van Oud-Vossemeer zijn meldingen binnengekomen van oplichters die zich voordoen als bankmedewerkers. Inwoners worden telefonisch benaderd met het verhaal dat hun bankpas moet worden opgehaald, waarbij ook naar de pincode wordt gevraagd.

17 uur geleden
Tholen nodigt inwoners uit voor kranslegging tijdens Dodenherdenking

THOLEN - De gemeente nodigt inwoners uit om een krans te leggen tijdens de Dodenherdenking in Tholen op maandag 4 mei. De herdenking vindt zoals elk jaar plaats in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Iedereen die bloemen of een krans wil leggen, kan zich hiervoor aanmelden.

22 uur geleden
Muziek van vergeten Thoolse componist uit de 16e eeuw klinkt dit jaar opnieuw

THOLEN - Stichting Jardin de la Musique brengt dit jaar de muziek van de zestiende-eeuwse Thoolse componist Ghiselin Danckerts opnieuw tot leven met concerten, een opname en een educatieproject voor scholen. Daarmee krijgt een vrijwel onbekend stuk Zeeuws cultureel erfgoed opnieuw een stem.

1 dag geleden
Loods 3 bestaat tien jaar en viert dat met een open dag in Sint-Maartensdijk

SINT-MAARTENSDIJK - Loods 3 in Sint-Maartensdijk opent op zaterdag 18 april de deuren voor een open dag. De locatie aan de Sportlaan bestaat tien jaar en dat wordt die dag tussen 10.00 en 13.30 uur uitgebreid gevierd.

2 dagen geleden
Oppositie niet blij met voortzetten huidige coalitie: ‘Doet geen recht aan de kiezer’

THOLEN - De voorgenomen coalitie van SGP, ChristenUnie en de VVD stuit op kritiek van andere partijen. Forum voor Democratie, het CDA en Algemeen Belang Tholen vinden dat deze keuze geen recht doet aan de verkiezingsuitslag.

3 dagen geleden
Derde mannenzangavond haalt geld op voor goed doel in de Maartenskerk

SINT-MAARTENSDIJK - Mannenzang Tholen organiseert op vrijdag 17 april de derde mannenzangavond in de Maartenskerk in Sint-Maartensdijk. Tijdens deze muzikale avond wordt geld ingezameld voor Gevangenenzorg Nederland.

4 dagen geleden