Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

16e editie Voetbalschool NOAD’67  bijna van start!

16e editie Voetbalschool NOAD’67 bijna van start!

SINT-PHILIPSLAND - De zestiende editie van de voetbalschool NOAD’67 gaat bijna van start. De 100 voetbalschooldeelnemers zullen van 25 t/m 27 getraind worden door vele gasttrainers. Woensdag 27 oktober zal weer in het tekenstaan van de Dag van het onbeperkt sporten samen met mensen met een beperking. 

Maandag 25 oktober start de 16e editie van Voetbalschool met om 09.00 uur de openingshandelingdoor de burgemeester van de Gemeente Tholen mevr. Marleen Sijbers. Na deze openingshandeling zullen de deelnemers drie dagen getraind worden door bekende gasttrainers. De Stichting Voetbalschool is blij dat er ook veel vrijwilligers hun hulp hebben aangeboden, want zondervrijwilligers geen Voetbalschool. 

Bekende gasttrainers

Dit jaar komen er ook weer een ex-internationals. John de Wolf is maandagmiddag 25 oktober de eerste die gasttrainingen aan de 100 kinderen verzorgt op het sportpark van NOAD ‘67. De 58 jarige ex profvoetballer heeft gespeeld bij Sparta Rotterdam, FC Groningen, Feyenoord, Wolverhampton Wanderers, VVV, Hapoel Ashkelon en als laatste club Helmond Sport. Hij heeft 6 interlands gespeeld. John heeft ook meerdere amateurclubs getraind en is momenteel assistent-trainer bij Feyenoord. Oud-speler van SC Heerenveen Wiljan Vloet komt dinsdagochtend naar Sint Philipsland. Wiljan isgeen onbekende in het trainersvak. Na een aantal clubs in het amateurvoetbal getraind te hebben,maakte hij in 2002 de overstap naar het betaalde voetbal om bij Fc den Bosch trainer te worden. Hierbleef hij 5 seizoenen trainer. Vervolgens maakte Wiljan de overstap naar Roda JC. Wiljan is ook nogtrainer geweest bij Sparta, Ado den Haag en NEC. Op dit moment is Wiljan aan FC den Boschverbonden als manager voetbalzaken.

Op woensdag komt Ben Wijnstekers de deelnemers trainen. Deze oud-speler van Feyenoord, waarvoor hij meer dan 400 wedstrijden gespeeld heeft, mocht ook 36 keer het shirt van Oranjedragen. Hij was daar 19 keer aanvoerder. Hij doet de trainingen samen met oud Feyenoord spits
Mike Obiku. Mike heeft naast Feyenoord in Nederland ook voor Az gespeeld en is 4 voudig Nigeriaans international. Het welverdiende deelnamecertificaat wordt op woensdagmiddag rond 16.00 uur uitgereikt door dewethouder sport Frank Hommel.Oud trainers NOAD’67. Op alle dagen zijn ook oud-hoofdtrainers van NOAD’67 actief om de kinderen te trainen. Ook de huidige hoofdtrainer René Scholts is op maandag aanwezig.

Traditiegetrouw wordt de laatste dag van voetbalschool NOAD’67 omgedoopt tot de dag van het onbeperkt sporten. Woensdag heeft het karakter “sporten met een beperking” gekregen voor alle leeftijden. Waarbij er dus ook sporters en niet-sporters met een beperking (zowel verstandelijk als lichamelijk) worden uitgenodigd om samen te komen sporten. Sporten die er naast voetbal wordtgedaan zijn bijvoorbeeld blindenparcours, g-voetbal en g-tennis. Ook wordt er een levensverhaal verteld door Marleen van der Moere met haar Leven met Lyme.Goede DoelDe zestiende editie van de voetbalschool staat in het teken van het Bravis ziekenhuis te Bergen op Zoom, te Roosendaal en het Familiehuis Daniel den Hoed. De lokale stichting Vrienden van Siem heeft dit jaar gekozen om geld in te zamelen voor deze doelen. De goede samenwerking met deze stichtingheeft in eerdere jaren goed uitgepakt, vandaar dat deze samenwerking weer is opgezocht. Stichting Vrienden van Siem zet zich in voor mensen met de ziekte kanker door geld in te zamelen voorziekenhuizen/centra en zo op tastbare wijze bij te dragen aan een stukje welzijn. We gaan helpen door o.a. de alom bekende statiegeldflessenactie op woensdag 27 oktober, maar ook door de deelnemers oliebollen te laten afnemen. De opbrengst gaat rechtstreeks naar het goede doel! Op woensdagmiddag, tijdens de afsluitende ceremonie, zal de cheque met daarop het ingezamelde bedrag worden overhandigd aan een vertegenwoordiging van de Vrienden van Siem, Bravis Ziekenhuis en Familiehuis Daniel den Hoed. De oliebollenkraam zal dinsdag ’s middags open zijn om ook aan het publiek te verkopen. Volg de voetbalschool via de website www.stichtingvoetbalschool.nlOf via facebook: stichting voetbalschool. 

Meer uit Tholen

Rolstoelgebruiker kan herdenkingsmonument in Tholen niet bereiken: ‘Pijnlijk’

THOLEN - Roelof van Duijn (SGP) heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de toegankelijkheid van het herdenkingsmonument in Tholen. Aanleiding is een rolstoelgebruiker die tijdens de Dodenherdenking het monument niet kon bereiken door de opstapjes. Daardoor kon deze persoon niet zelfstandig deelnemen aan de bloemlegging.

18 uur geleden
Twee personen nagekeken na botsing tussen personenauto’s in Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - Op een kruising in Sint-Annaland zijn dinsdagmiddag twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Twee inzittenden kregen nekklachten en zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel.

20 uur geleden
Zien: Tholen staat stil bij slachtoffers van oorlog en geweld [FOTOALBUM]

THOLEN - De Dodenherdenking bij de Vossemeersepoort in Tholen kon maandagavond rekenen op een brede belangstelling van jong en oud. Tijdens de plechtigheid stonden veel inwoners en bezoekers stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld.

1 dag geleden
Zwembad De Spetter naar verwachting half juni weer open na schade aan tegelwerk

THOLEN - Zwembad De Spetter gaat naar verwachting pas tussen 17 en 20 juni weer open. Eerder was de opening uitgesteld vanwege schade aan het tegelwerk, waardoor scherpe randen waren ontstaan. Beide gemeentelijke zwembaden zouden eigenlijk vandaag tegelijk openen.

1 dag geleden
Ingepakt voor de vogels: Dit is waarom de Slaakbrug deels met folie is bedekt

SINT PHILIPSLAND - Wie de komende tijd bij de Slaakbrug komt, ziet iets opvallends. De onderkant van de brug lijkt ingepakt in folie. In de verte doet het denken aan een kunstwerk van Christo. Toch heeft de ingreep niets met kunst te maken. Volgens Rijkswaterstaat moet de folie voorkomen dat vogels tijdens werkzaamheden onder de brug gaan nestelen.

2 dagen geleden
FvD over mogelijk cameratoezicht op de Oude Werf: ‘Een aanslag op de privacy’

THOLEN - De fractie Forum voor Democratie in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de mogelijke plaatsing van een 24/7 bewakingscamera op de Oude Werf. Het gaat om een camera die volgens de fractie gericht wordt op een openbare parkeerplaats.

2 dagen geleden
Waterschap onderzoekt intrek van vis naar Zeeuwse binnenwateren

THOLEN - Op meerdere plekken in Zeeland is de afgelopen maanden onderzocht hoe jonge trekvissen, zoals glasaal (jonge paling) en driedoornige stekelbaars, vanuit zee naar het binnenwater trekken. Vrijwilligers hebben dit onderzoek uitgevoerd onder leiding van RAVON, samen met waterschap Scheldestromen, de Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat.

3 dagen geleden