Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

15-jarige Vlissinger opgepakt voor bedreiging jongeren

15-jarige Vlissinger opgepakt voor bedreiging jongeren

VLISSINGEN - De politie heeft zaterdag een 15-jarige jongen uit Vlissingen aangehouden in de Wagenaarstraat in zijn woonplaats op verdenking van bedreiging van twee jongeren. De politie zoekt nog twee verdachten. 

Er is nog veel onduidelijk over het incident. Een jongen en meisje van 17 jaar hebben aangifte gedaan. Zij zouden zaterdag mogelijk met een mes of vuurwapen bedreigd zijn in de Lange Zelke in Vlissingen. 

Met hulp van omstanders kon de politie kort daarna de 15-jarige verdachte in de Wagenaarstraat aanhouden. De tweede verdachte is gevlucht, maar de politie weet om hie het gaat. Hij wordt op een later moment aangehouden. Er zijn geen wapens aangetroffen. Het onderzoek naar het incident loopt nog. 

Meer uit Vlissingen

Rubriek ‘Maurits tekent Vlissingen’

VLISSINGEN - In deze nieuwe rubriek 'Maurits tekent Vlissingen' mogen we iedere twee weken een tekening van Maurits Schoenmaker plaatsen in de Vlissingse Bode.

6 minuten geleden
Botsing tussen twee auto’s op A58 bij Oost-Souburg levert vertraging op

OOST-SOUBURG - Op de A58 ter hoogte van Oost-Souburg zijn zaterdagochtend twee auto's met elkaar in botsing gekomen. Het ongeval gebeurde rond 11.15 uur, net na de oprit vanaf Oost-Souburg richting Vlissingen.

30 minuten geleden
Vrouw op scootmobiel gewond bij aanrijding met auto

VLISSINGEN - Bij een aanrijding tussen een scootmobiel en een auto is zaterdagochtend een oudere vrouw gewond geraakt. Het ongeluk gebeurde rond 10.10 uur op de Aagje Dekenstraat in Vlissingen.

2 uur geleden
Twintig jaar Slavernijmonument op Balans in Middelburg; zaterdagavond kerkdienst in Koorkerk

MIDDELBURG - Keti Koti 2025. Op 1 juli is het twintig jaar geleden dat in Middelburg een monument werd opgericht ter herdenking aan de Zeeuwse betrokkenheid bij slavernij. De afgelopen decennia is steeds duidelijker geworden dat kerken een belangrijke rol gespeeld hebben in dit verleden. 

1 dag geleden
Politie vraagt getuigen schietpartij Bellamypark zich te melden: ‘We weten dat er mensen zijn met informatie’

VLISSINGEN - De politie is dringend op zoek naar getuigen van het schietincident zondagochtend op het Bellamypark in Vlissingen. 'Wij weten dat er meerdere mensen zijn die meer inzicht kunnen geven over wat er precies gebeurd is, wie er betrokken zijn en wat de aanleiding is. Wij doen dan ook een oproep aan hen om zich te melden.'

1 dag geleden
Luchtbuks in beslag genomen na bedreiging in Oost-Souburg

OOST-SOUBURG - De politie is halfverwege de avond donderdag ingezet voor een bedreiging met een vuurwapen in Oost-Souburg. Er is een luchtbuks in beslag genomen in een woning aan de Julianastraat.

1 dag geleden
Lichtgewonde bij botsing fietsers op kruising in Vlissingen; slachtoffer naar eerste hulp

VLISSINGEN - Een vrouw is donderdagmiddag lichtgewond geraakt nadat zij met haar fiets in aanrijding kwam met een andere fietser. Het slachtoffer is naar de huisartsenpost gebracht.

1 dag geleden