Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

12e editie Zeeuws Weerzien: daar zit muziek in!

12e editie Zeeuws Weerzien: daar zit muziek in!

MIDDELBURG - “Muziek, beste mensen, wat zou het leven zijn zonder muziek?” Zo opent het voorjaarsnummer van de gratis herinneringskrant Zeeuws Weerzien. En inderdaad: na een lange periode van beperkende coronamaatregelen, waarbij we amper in een koor mochten zingen of in een band mochten spelen, zijn we wel toe aan een vrolijke noot. Daarom swingt het nieuwste nummer van Zeeuws Weerzien de pan uit. De krant staat vol herinneringen aan nostalgische klanken: het draaiorgel op de markt, het eerste gekochte singeltje van de Beatles, Koperen Ko en diverse andere Zeeuwse talenten van vroeger. 


Vrijwilligers van Zeeuws Weerzien geven de krant in de eerste helft van april af op ruim 500 afhaalpunten verspreid over de hele provincie. Check de actuele adreslijst op www.zeeuwsweerzien.nl. En als u toch op pad gaat: neem een exemplaar mee voor iemand in de buurt. Zo bezorgt u met name oudere inwoners van Zeeland een mooie afleiding in een tijd waarin eenzaamheid op de loer ligt.

Wekelijks een nieuwe column op de website
Zeeuws Weerzien verschijnt eens per kwartaal. Uitgelezen? Kijk dan op de website www.zeeuwsweerzien.nl. Daar verschijnt élke week een nieuwe column van de redactie. Ook uw verhalen zijn welkom. Stuur een persoonlijke herinnering, bij voorkeur passend bij het thema van de krant en begeleid van een foto, aan [email protected]. Zo houden we met elkaar de verhalen over het Zeeland van vroeger levend.[n]

Meer uit Middelburg

Politie stuit per toeval op internationaal gezocht persoon in Middelburg

MIDDELBURG - Agenten van het politie basisteam Walcheren zijn vrijdagavond tijdens een verkeerscontrole gestuit op iemand waartegen een Europees opsporingsbevel was uitgevaardigd. De persoon werd direct aangehouden.

3 uur geleden
Middelburgse band The Pop Collective zoekt gitarist en trompettist

MIDDELBURG - De Middelburgse oopband The Pop Collective zoekt een trompettist en een gitarist. Naast een standaardbezetting (drums, bas, gitaar, keys, percussie en zang) is er een blazersgroep van maar liefst 16 man/vrouw.Het repertoire bevat pop, funk en disconummers zoals Bruno Mars, Anouk, Earth, Wind & Fire. Speel je gitaar of trompet en wil je in een grote popband spelen? Informeer dan via [email protected] De repetitie vindt plaats op vrijdagen in Molen de Hoop in Middelburg.

18 uur geleden
Meer dan alleen eten bij Voedselbank Walcheren

MIDDELBURG - De naam Voedselbank doet vermoeden dat ze vooral voedsel verzorgen voor iedereen die niet genoeg geld heeft om eten te kunnen kopen. Voedselbank Walcheren doet echter nog heel veel meer. Vrijwilligsters Inge en Lia zijn hier nauw bij betrokken en vertellen er meer over.

1 dag geleden
Gospelkoor Inspiration treedt op bij Leger des Heils

MIDDELBURG - Zondag 18 mei zal Gospelkoor Inspiration uit Middelburg medewerking verlenen tijdens de samenkomst van het Leger des Heils Walcheren die, zoals gebruikelijk, om 10.00 uur begint. 

1 dag geleden
Holocaustonderwijs in Zeeland: ‘Er broeit iets in samenleving waar ik ongerust over ben’

ZOUTELANDE - Gedeputeerde Harry van der Maas van de provincie Zeeland heeft woensdag een eerste gastles verzorgd over de Holocaust op basisschool 't Paalhoofd in Zoutelande. Daarmee is het startschot gegeven voor Holocaustonderwijs in Zeeland. De komende maanden krijgen leerlingen van het basisonderwijs en voortgezet onderwijs op verschillende scholen een lesprogramma aangeboden.

2 dagen geleden
Hubo Serooskerke viert zaterdag 20-jarig bestaan met feestdag vol kortingen

SEROOSKERKE - Op zaterdag 17 mei viert Hubo Serooskerke het 20-jarig bestaan van het pand aan de Hondegemsweg met een feestdag vol kortingen en activiteiten.

2 dagen geleden
Studenten lanceren sieradenhouder

MIDDELBURG - Een creatieve groep studenten van de HZ University of Applied Sciences heeft in het kader van een schoolopdracht een sieradenhouder ontwikkeld.

3 dagen geleden