
12 bedrijven openen de deuren tijdens tweede editie Thoolse Open Banen Dag
THOLEN - Twaalf bedrijven openen op vrijdag 31 maart en zaterdag 1 april de deuren tijdens de tweede editie van de Thoolse Open Banen Dag. Het aanbod is breed: van techniek tot logistiek en van sales & marketing tot productie. Ook sectoren als ICT, onderwijs en administratie doen mee.
Vorig jaar werd de eerste Thoolse Open Banen Dag georganiseerd. Toen stelden zes bedrijven hun deuren open. Deze dag wordt georganiseerd voor werkzoekenden en werknemers die zich willen oriënteren op een nieuwe richting. Dit jaar doen er twaalf bedrijven mee. Vooraf aanmelden is noodzakelijk en kan tot en met vrijdag 31 maart 12.00 uur via de site van Stichting Tholen Beter Bekend.
De deelnemende bedrijven zijn: DB KeukenGroep in Sint-Annaland, PIA Automation in Tholen, Installatiebedrijf Bevelander in Tholen, BSG Energy in Tholen, DSV Solutions in Tholen, Allied Mineral Products in Tholen, Woonboulevard Poortvliet XXL in Poortvliet, RKT in Tholen, Van Meer in Tholen, Profielnorm in Tholen, Budelpack Poortvliet BV in Poortvliet en OcTHO in Tholen.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - Anita uit Sint Philipsland is verkozen tot 'Meest Bijzondere Moederfiguur van 2025' in de provincie Zeeland. Ze is één van de 12 provinciale winnaars van een landelijke verkiezing, georganiseerd door Merci Chocolade. Met het initiatief worden moederfiguren richting Moederdag in het zonnetje gezet. Van de tientallen inzendingen uit de provincie werd het hartverwarmende verhaal over Anita geselecteerd als meest bijzonder.
1 uur geledenKRABBENDIJKE/OUD-VOSSEMEER - Een 22-jarige man uit Oud-Vossemeer blijft langer in voorlopige hechtenis. Het Openbaar Ministerie (OM) verdenkt hem van poging tot doodslag, bedreiging en mishandeling. De man zou een vuurwapen hebben gericht op een jonge vrouw in Krabbendijke, waarbij een kogel haar hoofd raakte.
5 uur geledenSCHERPENISSE/SINT-ANNALAND - De Provincie Zeeland start woensdag met asfaltwerkzaamheden op twee plekken. Fietsers en automobilisten moeten rekening houden met afsluitingen op de Oude Zeedijk in Sint-Annaland en op het fietspad bij de Poortvlietsedijk in Scherpenisse. De werkzaamheden duren een paar dagen en kunnen zorgen voor hinder in het verkeer.
21 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 3 mei allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 23 van de derde klasse en speelronde 20 van de vierde en vijfde klasse.
1 dag geledenTHOLEN - De Provincie Zeeland voert vanaf vandaag tot en met donderdag werkzaamheden uit aan de parallelweg van de Postweg (N286) in Tholen. De weg is in beide richtingen volledig afgesloten. Tankstation Deehoeve is tijdens de werkzaamheden bereikbaar, maar de carpoolplaats en de landbouwweg niet. Fietsers en het landbouwverkeer worden omgeleid via de Eeweg.
1 dag geledenTHOLEN - In het wandelpark bij de Vossemeersepoort is zondagavond de Dodenherdenking gehouden. Tijdens de plechtigheid stonden inwoners, jongeren, veteranen en internationale gasten in stilte stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld. Burgemeester Marleen Sijbers hield een toespraak.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - De buitenzwembaden De Spetter in Tholen en Haestinge in Sint-Maartensdijk gaan vanmiddag eindelijk open. Bezoekers kunnen vanaf 13.00 uur terecht voor een frisse duik op Bevrijdingsdag.
2 dagen geleden