Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zwitserse wielrenner Dillier vlak voor Strade Bianche positief

Zwitserse wielrenner Dillier vlak voor Strade Bianche positief

SIENA (ANP) - De Zwitserse wielrenner Silvan Dillier heeft een dag voor Strade Bianche positief getest op het coronavirus. De renner van de Franse ploeg AG2R moet daarom tien dagen in quarantaine. "Ik baal hier verschrikkelijk van", zegt Dillier in de Zwitserse krant Blick. "Ik ben de gezondste persoon ter wereld."

De 29-jarige Zwitser had lang uitgekeken naar Strade Bianche, de Italiaanse koers over deels onverharde wegen waarmee de WorldTour na een maandenlange onderbreking vanwege het coronavirus wordt hervat. Vorig jaar kwam Dillier als veertiende over de streep in Siena.

De Zwitser, die ruim twee weken geleden op de tweede plaats eindigde bij het Zwitsers kampioenschap tijdrijden, vertoont geen symptomen van het coronavirus en twijfelt over de juistheid van de test die positief uitviel. "Ik heb de afgelopen dagen meerdere tests gehad en die waren allemaal negatief. Ook bij een bloedtest waren alle waardes goed." AG2R heeft nog niets laten horen over de besmetting binnen de ploeg.

Meer uit Sport

Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

1 uur geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

17 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

17 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

20 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

21 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

23 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden