Zwemmer Peaty test dag na zilveren medaille positief op corona
PARIJS (ANP) - Zwemmer Adam Peaty heeft bij de Olympische Spelen in Parijs positief getest op het coronavirus. Dat gebeurde een dag nadat de Brit achter de Italiaan Nicolò Martinenghi zilver behaalde op de 100 meter schoolslag, meldt de Britse olympische ploeg.
Eerder testten vijf waterpolosters van Australië positief op corona. Mocht een Nederlandse olympiër positief testen op corona bij de Spelen in Parijs, dan wordt die sporter niet uit competitie gehaald, meldde chef de mission Pieter van den Hoogenband afgelopen weekeinde. Sportkoepel NOC*NSF riep Nederlandse journalisten wel op mondkapjes te dragen als ze in een besloten en drukke ruimte na wedstrijden met sporters praten. Dat verzoek volgde op gesprekken met sporters en stafleden van TeamNL, die de verspreiding van het coronavirus onder de Nederlandse olympische ploeg willen voorkomen.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
23 uur geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
1 dag geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
1 dag geleden