Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zweedse voetbalclub Malmö FF stelt Tomasson aan als hoofdtrainer

Zweedse voetbalclub Malmö FF stelt Tomasson aan als hoofdtrainer

MALMÖ (ANP) - Malmö FF heeft Jon Dahl Tomasson aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De voormalig speler van sc Heerenveen en Feyenoord begint op 10 januari aan zijn nieuwe klus.

"Malmö heeft een fantastisch verleden, een fanatieke aanhang en wil de beste van Scandinavië zijn", aldus Tomasson, die tussen 1998 en 2002 bij Feyenoord uitgroeide tot een publiekslieveling. "Ik heb met de club goede gesprekken gevoerd over de filosofie, de omstandigheden en de verwachtingen die er zijn. We hebben hetzelfde beeld van wat we willen bereiken en hoe we aan de slag moeten om Malmö FF te ontwikkelen."

De 43-jarige Tomasson werkte de afgelopen jaren als assistent bij het Deense voetbalelftal. Daarvoor was de Deen assistent bij Vitesse en hoofdtrainer bij Roda JC en Excelsior.

Malmö FF eindigde vorig seizoen als tweede, achter Djurgardens IF. Het nieuwe seizoen in Zweden begint op 4 april.

Meer uit Voetbal

Real klopt Atlético en treft opnieuw Barcelona in finale Supercup

JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.

10 uur geleden
Paris Saint-Germain wint Franse Supercup voor vierde keer op rij

KOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.

10 uur geleden
Brazilië en Frankrijk kiezen met oog op WK voor oefenduels in VS

NEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.

12 uur geleden
Heracles huurt Zweedse middenvelder Ahlstrand van St. Pauli

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.

14 uur geleden
Oud-Ajacied Kudus bij geplaagd Tottenham drie maanden aan de kant

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.

15 uur geleden
PSV neemt Belgisch recordinternational over van Leicester City

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.

16 uur geleden
Mourinho verplicht spelers Benfica op trainingscomplex te blijven

LISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.

16 uur geleden