
Zweedse golfer Broberg wint Dutch Open, Van Driel gedeeld vierde
CROMVOIRT (ANP) - De Zweedse golfer Kristoffer Broberg heeft het Dutch Open in Cromvoirt op zijn naam geschreven. De 35-jarige Scandinaviër had op de laatste dag op golfbaan Bernardus voldoende aan een rondje par (72 slagen) om zijn tweede titel op de Europese Tour veilig te stellen.
Broberg kwam uit op een totaal van 265 slagen. De Duitser Matthias Schmid eindigde op 3 slagen van de winnaar als tweede en de Spanjaard Alejandro Cañizares belandde met een score van 270 op de derde plaats.
Darius van Driel verzekerde zich van de gedeelde vierde plek in de eindstand. Met een slotronde van 69 slagen wist hij nog drie plaatsen te stijgen in het klassement. Met de Belg Thomas Detry sloot hij het toernooi in Brabant af met een score van 273 slagen. Voor Van Driel was het dit jaar zijn vijfde eindklassering in de top 10 van een evenement op de Europese Tour.
Meer uit Sport
HENGELO (ANP) - Niels Laros komt bij de FBK Games op 9 juni in actie op de 800 meter. De organisatie van de atletiekwedstrijd op pinkstermaandag in Hengelo meldt de komst van de 20-jarige atleet uit het Brabantse Oosterhout en maakte ook bekend dat hoogspringster Nicola Olyslagers uit Australië op de deelnemerslijst staat.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Sifan Hassan is in vorm, maar ze kan niet zeggen of ze de marathon van Londen zondag kan winnen. "Ik heb niet de vorm om een wereldrecord te lopen, dat weet ik wel. Maar ik denk wel dat ik goed ben", zei de 32-jarige olympisch kampioene in een online-persconferentie.
11 uur geledenPODGORICA (ANP) - De Europese kampioenschappen judo zijn voor Sanne van Dijke op een teleurstelling uitgelopen. De 29-jarige Nederlandse verloor in Podgorica in Montenegro direct haar eerste partij. De Hongaarse Szofi Özbas was haar met een yuko de baas.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - De marathon van Londen verwacht dat zondag meer dan 56.000 deelnemers de wedstrijd over 42,195 kilometer uitlopen. Dat zou een wereldrecord zijn, zegt directeur Hugh Brasher op de website van de marathon. Het record staat nu op naam van de marathon van New York, waar vorig jaar november 55.646 deelnemers de finish haalden.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft op de twaalfde avond van de Premier League Darts de laatste vier bereikt na een memorabele partij tegen wereldkampioen Luke Littler. Na een 4-0-achterstand wist de Nederlander alsnog te winnen: 6-5.
1 dag geledenPODGORICA (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout heeft op de EK judo in het Montenegrijnse Podgorica een bronzen plak veroverd in de klasse tot 63 kilogram. De 22-jarige regerend wereldkampioene versloeg de Française Manon Deketer in de verlenging (golden score) door een diskwalificatie. Vorig jaar in Zagreb pakte de Nederlandse EK-zilver.
1 dag geledenOBERTILLIACH (ANP) - Thymen Arensman heeft de macht in de Ronde van de Alpen gegrepen. De Nederlander van Ineos Grenadiers won de vierde etappe, een zware bergrit over ruim 162 kilometer van Sillian naar Obertilliach. Hij heeft de leiding in het algemeen klassement overgenomen van de Australiër Michael Storer
1 dag geleden