Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zweeds OM stopt onderzoek naar mogelijke verkrachting Mbappé

Zweeds OM stopt onderzoek naar mogelijke verkrachting Mbappé

STOCKHOLM (ANP/AFP) - De Zweedse aanklagers hebben het onderzoek naar mogelijke verkrachting door voetballer Kylian Mbappé gestopt. Er is volgens het Openbaar Ministerie onvoldoende bewijs om het onderzoek voort te zetten. Het OM noemt de naam van Mbappé niet bij de bekendmaking van het nieuws via de website, maar de datum komt overeen met de eerdere berichtgeving over de aanvaller van Real Madrid.

Zweedse media meldden half oktober dat Mbappé tijdens een bezoek aan Stockholm betrokken zou zijn geraakt bij een verkrachtingszaak. Het OM meldde dat het incident had plaatsgevonden op 10 oktober in een hotel. Het vermeende slachtoffer zou medische hulp hebben gezocht.

Mbappé heeft zijn betrokkenheid altijd ontkend. "Ik heb ook geen dagvaarding ontvangen", zei hij zondag nog in een interview met het programma Clique van Canal+. "Ik maak me ook geen zorgen, want ik ben er niet bij betrokken. Ik zou ook gewoon gaan als ik wel word uitgenodigd. Laat het recht zijn werk doen. Ik was wel verrast. Het zijn dingen die gebeuren, maar ik ben onschuldig."

De 25-jarige Mbappé kreeg woensdagavond minder goed nieuws in een andere zaak waarin hij is verwikkeld. De Franse international wil nog 55 miljoen euro zien van zijn voormalige club Paris Saint-Germain, maar de organisatie achter de Franse voetbalcompetitie achtte de klacht niet-ontvankelijk. Daardoor dreigt een juridische strijd. PSG hoopt met Mbappé tot een schikking te komen.

Meer uit Voetbal

West Ham United verslaat Sunderland

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.

1 uur geleden
Ajax begint met Bounida aan thuiswedstrijd tegen FC Volendam

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.

1 uur geleden
Rechtsback Sampsted volgt Deijl op bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.

1 uur geleden
Inter knokt zich tegen Pisa terug van achterstand en wint ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.

17 uur geleden
Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

1 dag geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

1 dag geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

1 dag geleden