Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zweeds OM stopt onderzoek naar mogelijke verkrachting Mbappé

Zweeds OM stopt onderzoek naar mogelijke verkrachting Mbappé

STOCKHOLM (ANP/AFP) - De Zweedse aanklagers hebben het onderzoek naar mogelijke verkrachting door voetballer Kylian Mbappé gestopt. Er is volgens het Openbaar Ministerie onvoldoende bewijs om het onderzoek voort te zetten. Het OM noemt de naam van Mbappé niet bij de bekendmaking van het nieuws via de website, maar de datum komt overeen met de eerdere berichtgeving over de aanvaller van Real Madrid.

Zweedse media meldden half oktober dat Mbappé tijdens een bezoek aan Stockholm betrokken zou zijn geraakt bij een verkrachtingszaak. Het OM meldde dat het incident had plaatsgevonden op 10 oktober in een hotel. Het vermeende slachtoffer zou medische hulp hebben gezocht.

Mbappé heeft zijn betrokkenheid altijd ontkend. "Ik heb ook geen dagvaarding ontvangen", zei hij zondag nog in een interview met het programma Clique van Canal+. "Ik maak me ook geen zorgen, want ik ben er niet bij betrokken. Ik zou ook gewoon gaan als ik wel word uitgenodigd. Laat het recht zijn werk doen. Ik was wel verrast. Het zijn dingen die gebeuren, maar ik ben onschuldig."

De 25-jarige Mbappé kreeg woensdagavond minder goed nieuws in een andere zaak waarin hij is verwikkeld. De Franse international wil nog 55 miljoen euro zien van zijn voormalige club Paris Saint-Germain, maar de organisatie achter de Franse voetbalcompetitie achtte de klacht niet-ontvankelijk. Daardoor dreigt een juridische strijd. PSG hoopt met Mbappé tot een schikking te komen.

Meer uit Voetbal

Feyenoord verliest bij Real Betis en is klaar in Europa

SEVILLA (ANP) - Feyenoord is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tussenronde van de Europa League. Het elftal van trainer Robin van Persie leed bij Real Betis de zesde nederlaag in acht wedstrijden in het hoofdtoernooi: 2-1. Feyenoord eindigde met 6 punten ruim buiten de top 24 van de ranglijst.

11 minuten geleden
FC Utrecht met een nederlaag bij Celtic uit Europa League

GLASGOW (ANP) - Ron Jans beleeft weinig plezier van zijn laatste maanden als trainer. De coach zag FC Utrecht met een kansloze nederlaag tegen Celtic (4-2) afscheid nemen van de Europa League.

13 minuten geleden
Van Persie ziet zoon Shaqueel met knieblessure uitvallen

SEVILLA (ANP) - Shaqueel van Persie heeft zich donderdag gevoegd bij de lange lijst met geblesseerden van Feyenoord. De zoon van trainer Robin van Persie was in de uitwedstrijd tegen Real Betis net ingevallen, toen hij na een luchtduel verkeerd op de grond terechtkwam en door zijn rechterknie ging.

20 minuten geleden
Feyenoord tegen Betis met Targhalline als centrale verdediger

SEVILLA (ANP) - Feyenoord begint de beslissende uitwedstrijd tegen Real Betis in het hoofdtoernooi van de Europa League met middenvelder Oussama Targhalline als centrale verdediger. De 18-jarige Thijs Kraaijeveld staat naast de Marokkaan.

2 uur geleden
Ajax bevestigt vertrek doelman Pasveer (42) naar Heracles Almelo

AMSTERDAM (ANP) - Remko Pasveer maakt het seizoen af bij Heracles Almelo. De 42-jarige doelman wil met zijn nieuwe club degradatie uit de Eredivisie voorkomen. Hij stond tot aan het einde van dit seizoen bij Ajax onder contract.

4 uur geleden
Chinese voetbalbond schorst 73 personen levenslang om matchfixing

BEIJING (ANP) - De Chinese voetbalbond heeft 73 personen een levenslange schorsing opgelegd wegens matchfixing en corruptie. Onder de bestraften zijn voormalig bondscoach Li Tie en oud-bondsvoorzitter Chen Xuyuan. Ook zijn dertien topclubs bestraft met boetes en puntenaftrek.

12 uur geleden
Hoge boetes voor Senegal om weglopen in finale Afrika Cup

RABAT (ANP) - De voetbalbond van Afrika CAF heeft hoge boetes uitgedeeld aan de voetbalbond van Senegal en bondscoach Pape Bouna Thiaw voor "onsportief gedrag" tijdens de finale van de Afrika Cup.

13 uur geleden