Zweed Hansson voorkomt eerste nederlaag Heracles
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft voor het eerst dit seizoen punten verspeeld in de eerste divisie. Het elftal van coach John Lammers knokte zich in de thuiswedstrijd tegen MVV Maastricht terug van een achterstand van twee doelpunten: 2-2. De Zweedse aanvaller Emil Hansson maakte beide doelpunten voor de Almeloërs.
Heracles, vorig seizoen nog actief in de Eredivisie, had tot deze speelronde alle drie de wedstrijden gewonnen en kreeg daarin bovendien geen doelpunt tegen. PEC Zwolle en FC Eindhoven zijn na vier duels de enige clubs zonder puntverlies.
De Belg Jarne Steuckers opende in de 20e minuut de score voor MVV. Nicky Souren verdubbelde halverwege de tweede helft de voorsprong voor zijn elftal door een afvallende bal beheerst laag in de hoek te plaatsen. Hansson zorgde in de 73e minuut voor de aansluitingstreffer en in de blessuretijd krulde hij de bal in de verre hoek (2-2).
Willem II, net als Heracles vorig seizoen nog actief in de Eredivisie, moest zich bij Jong FC Utrecht tevreden stellen met een gelijkspel: 0-0. Willem II heeft na vier duels pas 5 punten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
10 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
11 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
12 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
13 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 dag geleden