Zweed Hansson voorkomt eerste nederlaag Heracles
ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft voor het eerst dit seizoen punten verspeeld in de eerste divisie. Het elftal van coach John Lammers knokte zich in de thuiswedstrijd tegen MVV Maastricht terug van een achterstand van twee doelpunten: 2-2. De Zweedse aanvaller Emil Hansson maakte beide doelpunten voor de Almeloërs.
Heracles, vorig seizoen nog actief in de Eredivisie, had tot deze speelronde alle drie de wedstrijden gewonnen en kreeg daarin bovendien geen doelpunt tegen. PEC Zwolle en FC Eindhoven zijn na vier duels de enige clubs zonder puntverlies.
De Belg Jarne Steuckers opende in de 20e minuut de score voor MVV. Nicky Souren verdubbelde halverwege de tweede helft de voorsprong voor zijn elftal door een afvallende bal beheerst laag in de hoek te plaatsen. Hansson zorgde in de 73e minuut voor de aansluitingstreffer en in de blessuretijd krulde hij de bal in de verre hoek (2-2).
Willem II, net als Heracles vorig seizoen nog actief in de Eredivisie, moest zich bij Jong FC Utrecht tevreden stellen met een gelijkspel: 0-0. Willem II heeft na vier duels pas 5 punten.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.
17 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
7 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
7 uur geledenTILBURG (ANP) - Hekkensluiter Willem II heeft tegen PEC Zwolle het derde punt van dit Eredivisieseizoen gepakt. In Tilburg werd het vrijdagavond 1-1. Het betekent ook het eerste punt sinds de terugkeer van trainer Jurgen Streppel. Hij vervangt de in oktober ontslagen John Stegeman en begon een week geleden met een 7-0-nederlaag bij PSV. PEC, dat ook een trainerswissel onderging, heeft nu 12 punten uit twaalf wedstrijden en staat voorlopig dertiende.
19 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft vrijdag met 5-1 gewonnen van Roda JC en is daarmee uitgelopen op de ranglijst in de eerste divisie. De koploper heeft 35 punten na veertien wedstrijden. Nummer 2 VVV-Venlo speelde met 1-1 gelijk tegen Jong PSV en heeft 29 punten. Tristan van Gilst had met drie doelpunten een groot aandeel in de overwinning van Heracles. Ook topscorer van de eerste divisie Jean-Paul N'Djoli was met twee doelpunten belangrijk.
19 uur geleden