Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zweed Hansson voorkomt eerste nederlaag Heracles

Zweed Hansson voorkomt eerste nederlaag Heracles

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft voor het eerst dit seizoen punten verspeeld in de eerste divisie. Het elftal van coach John Lammers knokte zich in de thuiswedstrijd tegen MVV Maastricht terug van een achterstand van twee doelpunten: 2-2. De Zweedse aanvaller Emil Hansson maakte beide doelpunten voor de Almeloërs.

Heracles, vorig seizoen nog actief in de Eredivisie, had tot deze speelronde alle drie de wedstrijden gewonnen en kreeg daarin bovendien geen doelpunt tegen. PEC Zwolle en FC Eindhoven zijn na vier duels de enige clubs zonder puntverlies.

De Belg Jarne Steuckers opende in de 20e minuut de score voor MVV. Nicky Souren verdubbelde halverwege de tweede helft de voorsprong voor zijn elftal door een afvallende bal beheerst laag in de hoek te plaatsen. Hansson zorgde in de 73e minuut voor de aansluitingstreffer en in de blessuretijd krulde hij de bal in de verre hoek (2-2).

Willem II, net als Heracles vorig seizoen nog actief in de Eredivisie, moest zich bij Jong FC Utrecht tevreden stellen met een gelijkspel: 0-0. Willem II heeft na vier duels pas 5 punten.

Meer uit Voetbal

Fenerbahçe met Aké door naar derde voorronde Champions League

ZABRZE (ANP) - Fenerbahçe heeft zich ten koste van Górnik Zabrze geplaatst voor de derde voorronde van de Champions League. De Turkse club van de Nederlanders Nathan Aké en Jayden Oosterwolde speelde in de returnwedstrijd in Polen met 1-1 gelijk. Fenerbahçe had de eerste wedstrijd in Istanbul met 1-0 gewonnen.

2 minuten geleden
FIFA-baas noemt investeringsplan 'kans, maar geen verplichting'

ZÜRICH (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino noemt de plannen om een deel van de commerciële rechten van de toekomstige WK's te verkopen "een kans, maar geen verplichting". Dat zei de Zwitser in een video die woensdagavond werd vrijgegeven door de wereldvoetbalbond.

39 minuten geleden
FC Twente ondanks thuisnederlaag met vertrouwen naar Ferencváros

BOEDAPEST (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft ondanks de thuisnederlaag tegen Ferencváros in de tweede voorronde van de Europa League "alle vertrouwen" in de returnwedstrijd in Hongarije van donderdag. De ploeg uit Enschede verloor vorige week met 2-1 in de eigen Grolsch Veste.

2 uur geleden
Tuchtprocedures FIFA tegen Argentijnse spelers en bond om WK

ZÜRICH (ANP) - De tuchtcommissie van de FIFA is procedures gestart tegen de Argentijnse voetbalbond en onder anderen de spelers Leandro Paredes, Nahuel Molina en Thiago Almada vanwege mogelijke misdragingen tijdens het afgelopen WK. Dat meldde de wereldvoetbalbond woensdag.

3 uur geleden
Ajax nog zonder Šutalo en Itakura in thuisduel met Vojvodina

AMSTERDAM (ANP) - Ajax mist donderdag in de returnwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League nog verdedigers Josip Šutalo, Ko Itakura en Dies Janse. Dat zei trainer Míchel een dag voor de wedstrijd in de Johan Cruijff ArenA. De Amsterdammers wonnen het eerste duel in Servië met 4-1.

5 uur geleden
Feyenoord verkoopt Slowaakse buitenspeler Sauer aan VfB Stuttgart

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer vertrekt bij Feyenoord. De Rotterdammers verkopen de 20-jarige Slowaakse buitenspeler aan VfB Stuttgart, de nummer 4 van vorig seizoen uit de Bundesliga. Feyenoord ontvangt naar verluidt zeker 15 miljoen euro voor Sauer, die nog een contract voor twee jaar had in De Kuip.

6 uur geleden
PSV neemt na jaar alweer afscheid van aanvaller Boadu

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt na een klein jaar afscheid van aanvaller Myron Boadu. Dat meldt de landskampioen op de clubwebsite.

6 uur geleden