Zweden pakt koppositie in FIFA-ranglijst voor vrouwen
LAUSANNE (ANP) - De Zweedse voetbalsters hebben de koppositie van de FIFA-ranglijst overgenomen van de Verenigde Staten. De Amerikaanse ploeg slaagde er bij het WK in Australië en Nieuw-Zeeland niet in de wereldtitel te prolongeren.
Zweden eindigde bij het WK als derde. Wereldkampioen Spanje stijgt van de zesde naar de tweede plaats in de FIFA-ranglijst. De Spaanse vrouwen kwamen, vanwege hun nederlaag tegen Japan in de laatste WK-groepswedstrijd (0-4), net tekort om de eerste plek te pakken.
Zweden heeft 2069,17 punten. Spanje volgt met 2051,84 punten. Nederland boekte twee plaatsen winst en is nu zevende op de lijst met 1984,50 punten. Oranje werd in de kwartfinales van het WK uitgeschakeld door Spanje.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.
36 minuten geledenBREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
13 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
15 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
16 uur geleden