
Zweden mist verdedigers Holm en Andersson tegen België
STOCKHOLM (ANP/BELGA) - De Zweedse bondscoach Janne Andersson mist bij het begin van de kwalificaties voor het Europees kampioenschap voetbal vrijdag tegen België de verdedigers Emil Holm (Spezia) en Joel Andersson (FC Midtjylland). De twee ontbreken ook enkele dagen later tegen Azerbeidzjan. Holm is ziek en Andersson geblesseerd.
Er is een vervanger opgeroepen, Linus Wahlqvist Egnell van het Poolse Pogon Szczecin. Zweden speelt beide wedstrijden voor eigen publiek in de Friends Arena in Solna.
De selectie bestaat nu nog uit 25 spelers, onder wie routinier en vedette Zlatan Ibrahimovic van AC Milan.
Meer uit Voetbal
AUGSBURG (ANP) - Voetballer Jeffrey Gouweleeuw is sinds zaterdag de Nederlander met de meeste wedstrijden in de Bundesliga. De 33-jarige centrale verdediger van FC Augsburg speelt tegen VfL Wolfsburg zijn 250e competitieduel.
1 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - De Braziliaanse voetballer Neymar moet de WK-kwalificatieduels met Colombia en Argentinië toch aan zich voorbij laten gaan. De 33-jarige aanvaller van Santos kampt met een bovenbeenblessure.
16 uur geledenLAS PALMAS (ANP) - Doelman Jasper Cillessen heeft met zijn club Las Palmas in eigen huis ternauwernood een nederlaag afgewend. De degradatiekraker tegen Deportivo Alavés eindigde in een 2-2-gelijkspel, waarbij de twee doelpunten van de thuisploeg in de blessuretijd vielen.
18 uur geledenARNHEM (ANP) - ADO Den Haag is in de Keuken Kampioen Divisie gestegen naar de tweede plek. De ploeg van trainer Darije Kalezic won op bezoek bij Vitesse met 1-0 door een doelpunt van Alex Schalk.
19 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City en NAC Breda hebben een punt overgehouden aan het onderlinge duel in de Eredivisie. Het werd 1-1. Beide treffers vielen voor de pauze.
19 uur geledenISTANBUL (ANP) - Victor Osimhen heeft met een hattrick een belangrijke rol gespeeld in de 4-0-overwinning van Galatasaray op Antalyaspor. De 26-jarige Nigeriaanse international is dit seizoen bij de Turkse club met 26 doelpunten in verschillende competities van grote waarde. Osimhen staat onder contract bij het Italiaanse Napoli, maar komt dit seizoen op huurbasis uit voor Galatasaray.
21 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Voetbalinternational Lineth Beerensteyn heeft haar twaalfde doelpunt van het seizoen gemaakt in de Duitse Bundesliga. Daarmee is de spits van VfL Wolfsburg gedeeld topscorer met Laura Freigang van Eintracht Frankfurt.
22 uur geleden