Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zwaargewonde in pand Grootebroek overleden, man aangehouden

Zwaargewonde in pand Grootebroek overleden, man aangehouden

GROOTEBROEK (ANP) - De politie heeft zaterdagmiddag een 40-jarige man uit het Noord-Hollandse dorp Bovenkarspel aangehouden die mogelijk iets te maken heeft met de dood van een man uit het nabijgelegen Enkhuizen. De 41-jarige man werd donderdagochtend zwaargewond aangetroffen in een pand in het dorp Grootebroek, dat net als Bovenkarspel bij de gemeente Stede Broec hoort. Twee dagen later is hij aan zijn verwondingen overleden in het ziekenhuis, meldt de politie zondag.

De politie kreeg donderdag rond 11.00 uur een melding over een zwaargewonde man in een pand aan de Zesstedenweg in Grootebroek. Toen de politie bij het pand aankwam, vluchtte een man weg.

Het is onbekend hoe de overleden man gewond is geraakt. De politie roept getuigen en andere mensen met informatie op om zich te melden. De aangehouden man zit nog vast voor verhoor. Zijn betrokkenheid bij de zaak wordt onderzocht.

Meer uit Binnenland

Claudia de Breij doet Oudejaarsconference 2026

HILVERSUM (ANP) - Claudia de Breij doet in 2026 opnieuw de Oudejaarsconference. Het wordt de vierde keer dat de cabaretière op oudejaarsavond op NPO 1 terugblikt op het voorbije jaar.

6 minuten geleden
Frenna en Sef belangrijkste winnaars Edison Pop

LEUSDEN (ANP) - Frenna en Sef zijn maandag de belangrijkste winnaars geworden van de Edison Pop 2026. Zij kregen in het AFAS Theater in Leusden de prijzen voor respectievelijk beste single (ZAZAA) en beste album (lieve monsters). DI-RECT kreeg de Edison Oeuvreprijs en Samuel Welten viel tweemaal in de prijzen.

55 minuten geleden
Weer dichte mist in noordwesten, hinder voor verkeer

DE BILT (ANP) - In het Waddengebied, Friesland en in de kop van Noord-Holland komt dichte mist voor. Het zicht kan minder dan 200 meter zijn, meldt het KNMI. Het verkeer kan hier hinder van ondervinden.

58 minuten geleden
DI-RECT bekroond met Edison Pop Oeuvreprijs

LEUSDEN (ANP) - DI-RECT is dit jaar de winnaar van de Edison Pop Oeuvreprijs. De Haagse band kreeg de prijs maandag tijdens het Edison-gala in het AFAS Theater in Leusden uit handen van oprichter en voormalig manager Dick Westland, de vader van drummer Jamie Westland.

1 uur geleden
Beveiliging bij locaties DPG Media aangescherpt na incident

DUIVENDRECHT (ANP) - DPG Media heeft na een incident met een "verwarde man" vorige week de beveiliging van haar gebouwen opgeschroefd. Dat bevestigt een woordvoerder aan het ANP na berichtgeving van NU.nl maandagavond.

2 uur geleden
Ook excuses Van Weel om communicatie over dossier-Lisa

DEN HAAG (ANP) - Ook justitieminister David van Weel (VVD) biedt zijn excuses aan voor zijn communicatie over het dossier-Lisa. Hij zei dat ongeveer 1700 politieagenten in het "dossier" van de vermoorde Lisa hadden gekeken, maar hij corrigeert dat nu naar "politiesystemen". Door zijn eerdere woordkeuze zouden agenten zich geschoffeerd hebben gevoeld.

2 uur geleden
Korpsleiding erkent fouten in onderzoek naar 'glurende' agenten

DRIEBERGEN (ANP) - De korpsleiding van de politie erkent fouten te hebben gemaakt in de interne communicatie over het onderzoek naar het raadplegen van de systemen in de zaak van Lisa. Brieven die intern verstuurd zijn, trekt de korpsleiding in, is te lezen in een verklaring.

3 uur geleden