Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zwaar vuurwerk in garagebox in Son gevonden

Zwaar vuurwerk in garagebox in Son gevonden

SON EN BREUGEL (ANP) - De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) heeft woensdag in een garagebox in Son enkele dozen met zwaar vuurwerk gevonden. Het vuurwerk is in beslag genomen om te worden vernietigd. De EOD was gealarmeerd na een melding door de politie dat mogelijk explosieven in de box lagen. Na onderzoek bleek het om zwaar vuurwerk te gaan.

Uit voorzorg had de politie de omgeving van de boxen aan de Peellaan afgezet en iedereen uit de buurt gehouden. Volgens de politie is de situatie inmiddels weer veilig.

De vondst werd gedaan tijdens een bestuurlijke controle door de gemeente van de garageboxen. Dat soort controles wordt de laatste weken geregeld gehouden in de regio in de strijd tegen criminele ondermijning. "Soms loop je dan tegen iets bijzonders aan, en dan worden wij erbij gehaald", zei de woordvoerder van de politie.

Meer uit Binnenland

OVV: meer doen met aanbevelingen ingestorte garage Nieuwegein

DEN HAAG (ANP) - Er wordt door de minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening niet genoeg gedaan met aanbevelingen rondom de in 2024 deels ingestorte parkeergarage in Nieuwegein, meldt de Onderzoeksraad voor Veiligheid (OVV). Die organisatie ziet graag dat een en ander vastgelegd wordt in de wet, maar de minister "ziet helaas geen aanleiding om hier nu mee aan de slag te gaan", zo luidt de conclusie.

48 minuten geleden
Alleen verkiezingsuitslagen Amsterdam en Hoorn nog niet bekend

DEN HAAG (ANP) - Alleen de voorlopige verkiezingsuitslagen van Amsterdam en Hoorn ontbreken nog. Amsterdam hoopt dat donderdagochtend alle stemmen geteld zijn, maar het kan ook middagwerk worden, zei een woordvoerder. Hoorn verwacht de uitslag in de loop van donderdag te brengen, meldt de gemeente op de site.

7 uur geleden
NSC haalt in geen van vijf gemeenten een raadszetel

DEN HAAG (ANP) - NSC haalt in geen van de vijf gemeenten waar die partij meedeed een raadszetel. Dat blijkt uit de voorlopige uitslagen die de ANP Verkiezingsdienst heeft gemeld. In Amersfoort, Apeldoorn, Den Haag, Eindhoven en Zoetermeer stond NSC op het stembiljet.

8 uur geleden
De Mos grootste in Den Haag, maar zetel minder dan gedacht

DEN HAAG (ANP) - Hart voor Den Haag, de partij van oud-wethouder Richard de Mos, is zoals verwacht de grootste geworden bij de verkiezingen woensdag. De partij komt volgens de Verkiezingsdienst van het ANP uit op 16 zetels. Dat is er eentje minder dan bij de exitpolls van woensdagavond.

9 uur geleden
GroenLinks-PvdA net iets groter dan Leefbaar in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - GroenLinks-PvdA wordt de grootste fractie in de Rotterdamse gemeenteraad en lost daarmee Leefbaar Rotterdam af. De partij krijgt 11 zetels. Dat zijn er 2 meer dan vier jaar geleden. Ook Leefbaar Rotterdam krijgt 11 zetels, een winst van 1, maar met een kleiner aantal stemmen, meldt de ANP Verkiezingsdienst.

10 uur geleden
Koning praat met Curaçaose bewoners over geopolitieke spanningen

WILLEMSTAD (ANP) - Koning Willem-Alexander heeft woensdagavond (lokale tijd) op Curaçao een bijeenkomst bezocht waar met verschillende burgers werd gesproken over de geopolitieke situatie rondom Venezuela en de spanningen die dat heeft opgeleverd op het eiland. De koning luisterde, samen met staatssecretaris Eric van der Burg (Koninkrijksrelaties), naar verschillende verhalen over 3 januari van dit jaar.

10 uur geleden
GroenLinks en D66 groeien in Nijmegen naar 11 en 7 zetels

DEN HAAG (ANP) - GroenLinks en D66 groeien in Nijmegen, blijkt uit de voorlopige uitslag die de ANP Verkiezingsdienst heeft gemeld. GroenLinks gaat van 9 naar 11 zetels, D66 van 6 naar 7.

10 uur geleden