Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zverev wint slopende vijfsetter van Norrie op Australian Open

Zverev wint slopende vijfsetter van Norrie op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft na een slopende vijfsetter de kwartfinales bereikt van de Australian Open. De Duitse nummer 6 van de plaatsingslijst had vier uur nodig om zich te ontdoen van de taaie Brit Cameron Norrie: 7-5 3-6 6-3 4-6 7-6 (3). Zverev treft in de kwartfinale de winnaar van het duel uit de vierde ronde tussen de Spaanse toernooifavoriet Carlos Alcaraz en de Serviër Miomir Kecmanovic.

De partij ging gelijk op, waarbij Zverev de eerste en de derde set won en Norrie de tweede en vierde. De vijfde set bracht in de reguliere games geen beslissing, waarna een supertiebreak nodig was. Zverev wist daarin eindelijk het verschil te maken: 10-3.

De 26-jarige Zverev jaagt nog altijd op zijn eerste winst van een grandslamtoernooi. In Melbourne is zijn beste prestatie de halve finale in 2020. In dat jaar haalde hij wel de finale van de US Open.

De partij in de Margaret Court Arena kende halverwege de derde set een korte onderbreking door een toeschouwersprotest. Een vrouw gooide pamfletten op de baan waarop 'Free Palestina' stond geschreven. Ze wilde kennelijk aandacht vragen voor het gewelddadige conflict tussen Israël en Hamas in de Gazastrook. Twee andere toeschouwers verwijderden de vrouw uit het stadion.

Meer uit Sport

Wennemars derde op 1000 meter in Inzell achter ongenaakbare Stolz

INZELL (ANP) - Joep Wennemars is bij de wereldbekerwedstrijden schaatsen in Inzell als derde geëindigd op de 1000 meter. De regerend wereldkampioen op de kilometer moest met 1.07,23 zijn meerdere erkennen in de Amerikaan Jordan Stolz. Die won in een nieuw baanrecord van 1.06,83 en schreef na de klassementen op de 500 en 1500 meter het derde wereldbekerklassement op zijn naam.

8 minuten geleden
Leerdam verslaat Takagi en Kok op 1000 meter in Inzell

INZELL (ANP) - Jutta Leerdam heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Inzell de laatste 1000 meter voorafgaand aan de Olympische Spelen gewonnen. De 27-jarige Zuid-Hollandse versloeg landgenote Femke Kok in een baanrecord van 1.12,74. Kok werd met 1.13,67 derde, nog achter de Japanse Miho Takagi (1.13,43).

42 minuten geleden
Pieterse wint wereldbekerwedstrijd veldrijden in Maasmechelen

MAASMECHELEN (ANP) - Puck Pieterse heeft de wereldbekerwedstrijd veldrijden in het Belgische Maasmechelen op haar naam geschreven. Het was voor de 23-jarige Amersfoortse de eerste zege in de wereldbeker dit seizoen.

1 uur geleden
Italiaanse skiër Franzoni de beste in Hahnenkammrennen

KITZBÜHEL (ANP/BELGA) - Skiër Giovanni Franzoni heeft de beroemde Hahnenkammrennen in het Oostenrijkse Kitzbühel gewonnen. De 24-jarige Italiaan was in de afdaling voor de wereldbeker op de beruchte Streif een fractie sneller dan de Zwitser Marco Odermatt en Maxence Muzaton uit Frankrijk.

1 uur geleden
Marathonschaatser Visser wint Nederlandse titel op natuurijs

WEISSENSEE (ANP) - Marathonschaatser Harm Visser heeft op de Oostenrijkse Weissensee de Nederlandse titel op natuurijs gewonnen. De 25-jarige Fries kwam na 150 kilometer solo over de finish.

3 uur geleden
Djokovic schakelt Van de Zandschulp uit op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Het is Botic van de Zandschulp niet gelukt te stunten op de Australian Open. De Nederlander was in de derde ronde niet opgewassen tegen Novak Djokovic, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al tien keer op zijn naam schreef: 6-3 6-4 7-6 (4).

3 uur geleden
Geblesseerde Osaka trekt zich terug uit Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka komt niet meer in actie op de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar heeft te veel last van een buikblessure. Ze heeft zich afgemeld voor haar wedstrijd in de derde ronde tegen de Australische Maddison Inglis.

5 uur geleden