Zverev pakt ten koste van Medvedev titel op ATP Finals
TURIJN (ANP) - Alexander Zverev heeft de titel veroverd op de ATP Finals, het eindejaarstoernooi voor de acht beste spelers van het seizoen. In Turijn was hij in de finale de Russische titelhouder Daniil Medvedev met 6-4 6-4 de baas.
Drie jaar geleden was de 24-jarige Zverev ook de beste op de ATP Finals. Toen was hij in de finale te sterk voor Novak Djokovic. Tijdens deze editie versloeg hij Djokovic bij de laatste vier, zaterdagavond in een zinderend gevecht van tweeënhalf uur.
Medvedev, de nummer 2 van de wereld, was negen duels op rij ongeslagen op de ATP Finals. In de poulefase had hij Zverev al verslagen met 7-6 in de derde set, waardoor de Duitser de bonus voor de ongeslagen kampioen al niet meer kon pakken.
Voor Zverev is het zijn tweede grote prijs van het seizoen. De mondiale nummer 3 was afgelopen zomer ook de beste op de Olympische Spelen in Tokio. Tevens won hij twee masterstoernooien; in Madrid en Cincinnati.
Meer uit Sport
SANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.
3 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn de Pro League begonnen met een zege op Duitsland. In Santiago del Estero in Argentinië won de ploeg van bondscoach Raoul Ehren met 2-0. Yibbi Jansen en Joosje Burg zorgden voor de doelpunten.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vond dat Atlético Madrid dinsdag in de Champions League een verdiende zege (2-3) boekte in Eindhoven. "Het begin was voor ons, daarna namen zij het heft in handen", zei Bosz.
9 uur geledenDORTMUND (ANP) - De Noorse handbalsters hebben op het WK handbal in Duitsland en Nederland de halve finale bereikt. De Europese kampioen versloeg in Dortmund Montenegro in de kwartfinale met 32-23. Noorwegen treft in de halve finale Nederland, als de Nederlandse ploeg woensdag in de kwartfinale wint van Hongarije.
13 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Kickbokser Jamal Ben Saddik is veroordeeld tot vier jaar celstraf voor ontvoering. De correctionele rechtbank van Antwerpen vond het bewezen dat hij een voortrekkersrol speelde in de ontvoering van een havenarbeider. Drie andere verdachten kregen celstraffen van dertig maanden tot vier jaar.
17 uur geledenMILTON KEYNES (ANP) - Topadviseur Helmut Marko vertrekt na ruim twintig jaar bij Red Bull Racing, bevestigt het Formule 1-team van Max Verstappen. De Oostenrijkse renstal won in de tijd van Marko (82) acht wereldtitels, vier met Sebastian Vettel en vier met Verstappen, en zes constructeurstitels.
20 uur geledenBEUNINGEN (ANP) - Triatlete Rachel Klamer heeft haar loopbaan beëindigd. Dat meldt de viervoudig olympiër op haar Instagram-account. Na haar veertiende plaats op de triatlon van de Olympische Spelen van Parijs sloot ze niet uit in Los Angeles voor haar vijfde Spelen te gaan.
1 dag geleden