
Zverev moet titel in thuisstad Hamburg aan Fransman Fils laten
HAMBURG (ANP) - Alexander Zverev is er niet in geslaagd het tennistoernooi van Hamburg voor het tweede jaar op rij te winnen. De 27-jarige tennisser moest in een spannende finale zijn meerdere erkennen in de Fransman Arthur Fils, die in de derde set het verschil maakte in een tiebreak: 6-3 3-6 7-6 (1). De partij, afgewerkt bij een temperatuur van ruim 30 graden, duurde 3 uur en 33 minuten.
Zverev speelde het hele toernooi met een pijnlijke knie. De nummer 4 van de wereld wilde toch in actie komen in de stad waar hij is geboren. Vorig jaar won hij in de finale van Serviër Laslo Djere. Het betekende toen zijn eerste toernooizege sinds eind 2021
Zverev verdedigt vanaf volgende week zijn titel op de Olympische Spelen. In 2021 pakte hij het goud in een duel met de Rus Karen Chatsjanov.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Titelverdedigster Barbora Krejcikova is in de derde ronde van Wimbledon uitgeschakeld. De Tsjechische verloor in drie sets van de als tiende geplaatste Amerikaanse Emma Navarro: 6-2 3-6 4-6.
50 minuten geledenSILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen heeft weer eens zijn klasse bewezen in de kwalificatie. De viervoudig wereldkampioen veroverde toch wel verrassend poleposition voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië. De Formule 1-coureur van Red Bull was op het circuit van Silverstone 0,103 seconde sneller dan kampioenschapsleider Oscar Piastri van McLaren, die de tweede tijd reed. Lando Norris van McLaren klokte de derde tijd in de kwalificatie.
1 uur geledenLILLE (ANP) - Jasper Philipsen heeft de eerste etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een vlakke rit met start en finish in Lille. De Belgische ploeggenoot van Mathieu van der Poel bij Alpecin-Deceuninck is daarmee de eerste geletruidrager. Hij versloeg in de sprint de Eritreeër Biniam Girmay en de Noor Søren Wærenskjold.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jannik Sinner is ook zonder setverlies doorgedrongen tot de vierde ronde van Wimbledon. De Italiaanse nummer 1 van de wereld won in drie sets van de Spanjaard Pedro Martínez: 6-1 6-3 6-1.
3 uur geledenLILLE (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna is de eerste uitvaller in de Tour. De tweevoudig wereldkampioen tijdrijden van de ploeg Ineos Grenadiers kwam vroeg in de eerste rit ten val, reed nog wel enige tijd verder, maar stapte 70 kilometer voor de finish af.
3 uur geledenGSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot hebben de halve finales bereikt van het Elite 16-toernooi in Gstaad. Het Nederlandse koppel was in drie sets te sterk voor de Duitsers Nils Ehlers en Clemens Wickler (16-21 21-18 15-13).
4 uur geledenSILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde en laatste vrije training voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië in de Formule 1 de derde tijd gereden. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull zag dat alleen Charles Leclerc (Ferrari) en WK-leider Oscar Piastri (McLaren) sneller waren.
5 uur geleden