Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zverev meldt zich wegens enkelblessure af voor grastoernooi Halle

Zverev meldt zich wegens enkelblessure af voor grastoernooi Halle

HALLE (ANP) - Alexander Zverev heeft zich met een enkelblessure afgemeld voor het grastennistoernooi van Halle van volgende week. De nummer 3 van de wereld liep de blessure vorige week op Roland Garros op tegen Rafael Nadal.

De 25-jarige Zverev ging vrijdag in de halve eindstrijd tegen de uiteindelijke kampioen, in de slotfase van de tweede set, door zijn enkel. Hij kon niet verder spelen en maakte dit weekend bekend dat hij meerdere banden in zijn rechterenkel gescheurd heeft.

Zverev stond in 2016 en 2017 in de finale in Halle. In 2016 verloor hij in de finale van landgenoot Florian Mayer, een jaar later hield Roger Federer hem van de titel af.

Wimbledon begint over exact drie weken.

Meer uit Sport

Holland Acht komt net tekort voor goud op EK roeien

PLOVDIV (ANP) - De roeiers van de Holland Acht hebben op de Europese kampioenschappen in het Bulgaarse Plovdiv net geen goud gewonnen. De Nederlandse mannen zagen op de valreep Groot-Brittannië voorbijkomen en eindigden op de tweede plaats.

6 minuten geleden
Basketballers Pacers voor het eerst sinds 2000 naar finale NBA

INDIANAPOLIS (ANP/RTR) - De basketballers van Indiana Pacers hebben voor het eerst sinds 2000 de finale van de NBA bereikt. De drievoudig kampioen won thuis de zesde wedstrijd tegen New York Knicks in de play-offs van de Eastern Conference met 125-108 en bracht daarmee de stand in de best-of-sevenserie op 4-2.

1 uur geleden
PSG dankzij flitsend aanvalsspel winnaar Champions League

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft eindelijk de titel in de Champions League veroverd. De Franse topclub van coach Luis Enrique liet er in de finale in de Allianz Arena in München met een 5-0-zege geen misverstand over bestaan welke club dit seizoen de beste was in het belangrijkste Europese clubtoernooi.

13 uur geleden
PSG wint eindelijk Champions League met 5-0-zege op Inter

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor het eerst in de clubhistorie de Champions League gewonnen. De Franse landskampioen van trainer Luis Enrique overrompelde in de finale in München Internazionale uit Italië met 5-0.

13 uur geleden
Djokovic eenvoudig naar vierde ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Novak Djokovic heeft overtuigend de vierde ronde bereikt van Roland Garros. De drievoudig winnaar van het grandslamtoernooi in Parijs was in drie sets te sterk voor de Oostenrijker Filip Misolic: 6-3 6-4 6-2.

13 uur geleden
Schuurs naar derde ronde in vrouwendubbelspel Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs heeft de derde ronde van het vrouwendubbeltoernooi bereikt op Roland Garros. De 31-jarige dubbelspecialiste versloeg met haar Amerikaanse dubbelpartner Asia Muhammad de Russische speelsters Anastasia Pavlioetsjenkova en Elena Pridankina in drie sets: 6-4 6-7 (7) 6-3.

15 uur geleden
Verstappen vindt derde plaats in kwalificatie maximaal haalbare

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen vond dat hij met de derde plaats in de kwalificatie van de Grote Prijs van Spanje voor Formule 1 het maximale eruit had gehaald. "Ik denk dat de derde plaats ook is waar we moeten staan", zei hij in het flashinterview na afloop. "We komen het hele weekend snelheid tekort en hebben het zo goed mogelijk gedaan."

18 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!