Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zverev laat tegen Fritz twee matchpoints onbenut in Indian Wells

Zverev laat tegen Fritz twee matchpoints onbenut in Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP) - Alexander Zverev heeft in de kwartfinales van het toonaangevende tennistoernooi van Indian Wells twee wedstrijdpunten onbenut gelaten. De Duitse nummer 4 van de wereld verloor met 4-6 6-3 7-6 (3) van de Amerikaan Taylor Fritz.

In de derde set liet Zverev een voorsprong van 5-2 schieten. "Ik stond flink achter, maar heb een manier gevonden om terug te komen. Ik wilde hem per se voor de wedstrijd laten serveren en ik was in staat terug te komen in de wedstrijd", zei Fritz. "Normaal zou je zo nerveus zijn in de tiebreak van de derde set, maar ik had zoveel vertrouwen en speelde agressief. Het voelt goed om zo te spelen als de druk erop staat."

Voor de 23-jarige Fritz, de nummer 39 van de wereld, is het pas de tweede zege ooit op een speler uit de mondiale top 5. In 2019 was hij op de Laver Cup te sterk voor Dominic Thiem.

Zverev aasde in Indian Wells op zijn derde titel op een masterstoernooi van het jaar. Eerder in 2021 was hij de beste in Madrid en Cincinnati. De olympisch kampioen had de laatste 20 van zijn 21 gespeelde duels op hardcourt gewonnen. Fritz neemt het nu op tegen de Georgiër Nikoloz Basilasjvili, die eerder op de dag Stefanos Tsitsipas had verrast.

Meer uit Sport

Verstappen is plezier kwijt: nadenken over toekomst in Formule 1

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen heeft het niet naar zijn zin in de Formule 1 en gaat de komende "weken en maanden" nadenken over zijn toekomst. "Ik heb dingen uit te zoeken over wat ik precies wil", zei hij na afloop van de Grote Prijs van Japan bij Viaplay. "Het moet wel leuk blijven. Het is niet alleen Formule 1 in het leven, er zijn meer dingen die we kunnen doen", aldus de viervoudig wereldkampioen.

3 uur geleden
Antonelli ondanks 'verschrikkelijke start' jongste WK-leider ooit

SUZUKA (ANP) - De 19-jarige Kimi Antonelli is na zijn winst in de Grote Prijs van Japan de jongste leider ooit in het wereldkampioenschap van de Formule 1. Hij lost Lewis Hamilton af, die sinds zijn winst in de Grote Prijs van Spanje in 2007 in de boeken stond als jongste WK-leider ooit. Hamilton was destijds 22 jaar oud.

3 uur geleden
Antonelli zegeviert ook in Grote Prijs Japan, Verstappen achtste

SUZUKA (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn tweede zege op rij geboekt in de Formule 1. De 19-jarige Italiaan reed na een indrukwekkend optreden op het circuit van Suzuka zijn Mercedes naar de overwinning in de Grote Prijs van Japan.

4 uur geleden
Martín wint sprintrace MotoGP in Texas, Bezzecchi crasht

AUSTIN (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín (Aprilia) heeft bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten de sprintrace gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia haalde op het circuit van Austin in Texas in de laatste ronde de Italiaan Francesco Bagnaia (Ducati) in.

6 uur geleden
Teambaas Mekies wil van GP Japan leren voor verbetering Red Bull

SUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.

22 uur geleden
Pidcock niet meer van start in Catalonië na val in ravijn

BERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.

1 dag geleden
Verstappen na mislukte kwalificatie niet boos maar gelaten

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.

1 dag geleden