Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zverev laat tegen Fritz twee matchpoints onbenut in Indian Wells

Zverev laat tegen Fritz twee matchpoints onbenut in Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP) - Alexander Zverev heeft in de kwartfinales van het toonaangevende tennistoernooi van Indian Wells twee wedstrijdpunten onbenut gelaten. De Duitse nummer 4 van de wereld verloor met 4-6 6-3 7-6 (3) van de Amerikaan Taylor Fritz.

In de derde set liet Zverev een voorsprong van 5-2 schieten. "Ik stond flink achter, maar heb een manier gevonden om terug te komen. Ik wilde hem per se voor de wedstrijd laten serveren en ik was in staat terug te komen in de wedstrijd", zei Fritz. "Normaal zou je zo nerveus zijn in de tiebreak van de derde set, maar ik had zoveel vertrouwen en speelde agressief. Het voelt goed om zo te spelen als de druk erop staat."

Voor de 23-jarige Fritz, de nummer 39 van de wereld, is het pas de tweede zege ooit op een speler uit de mondiale top 5. In 2019 was hij op de Laver Cup te sterk voor Dominic Thiem.

Zverev aasde in Indian Wells op zijn derde titel op een masterstoernooi van het jaar. Eerder in 2021 was hij de beste in Madrid en Cincinnati. De olympisch kampioen had de laatste 20 van zijn 21 gespeelde duels op hardcourt gewonnen. Fritz neemt het nu op tegen de Georgiër Nikoloz Basilasjvili, die eerder op de dag Stefanos Tsitsipas had verrast.

Meer uit Sport

Griekspoor uitgeschakeld in Rome door Belg Blockx

ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.

10 uur geleden
Van der Breggen grijpt macht in voorlaatste rit Vuelta Femenina

LES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.

14 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.

14 uur geleden
Magnier pakt zege en roze trui in ontsierde eerste etappe Giro

BOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.

15 uur geleden
Goud voor judoka Gersjes bij grandslamtoernooi in Astana

ASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.

16 uur geleden
NOC*NSF wil spoedoverleg met VWS over subsidieregeling clubs

ARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.

17 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar grastoernooi van Rosmalen

DEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.

19 uur geleden