Zverev klopt Tsitsipas in Mexico en grijpt veertiende titel
ACAPULCO (ANP) - De Duitse tennisser Alexander Zverev heeft het Mexicaans Open op zijn naam geschreven. De nummer 7 van de wereld versloeg in de finale van het ATP-toernooi in Acapulco de Griekse nummer 5 van de wereld Stefanos Tsitsipas in twee sets: 6-4 7-6 (3). De 23-jarige Zverev boekte de veertiende toernooiwinst in zijn carrière.
De Duitser herstelde zich in de eerste set van een break achterstand en werkte op 5-6 achter in het tweede bedrijf een setpoint weg. Zverev stond twee jaar geleden ook in de finale van het toernooi in Acapulco, maar toen boog hij voor de Australiër Nick Kyrgios. "Ik heb altijd gezegd dat ik dit toernooi ooit een keer wilde winnen", zei Zverev. "Ik heb een sterke relatie met Mexico en dit toernooi. Mijn doel was hier te winnen en daar ben ik heel blij mee."
Dat hij afrekende met Tsitsipas in de finale, gaf Zverev extra voldoening. De voorgaande vijf ontmoetingen tussen de twee was de Grieks steeds de sterkste. De 22-jarige Tsitsipas blijft steken op vijf titels in dertien finales.
Meer uit Sport
SUZUKA (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn tweede zege op rij geboekt in de Formule 1. De 19-jarige Italiaan reed na een indrukwekkend optreden op het circuit van Suzuka zijn Mercedes naar de overwinning in de Grote Prijs van Japan.
24 minuten geledenAUSTIN (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín (Aprilia) heeft bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten de sprintrace gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia haalde op het circuit van Austin in Texas in de laatste ronde de Italiaan Francesco Bagnaia (Ducati) in.
2 uur geledenSUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.
18 uur geledenBERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.
20 uur geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.
1 dag geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen is er bij de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan niet in geslaagd de derde kwalificatiesessie te halen. De Red Bull-coureur kwam in Q2 tot de elfde tijd en was daarmee uitgeschakeld. Verstappen was 1,214 seconde langzamer dan de Italiaan Kimi Antonelli die met 1.29,048 de beste tijd had neergezet. Mercedes-coureur Antonelli veroverde in Q3 ook de poleposition met 1.28,778.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner staat voor de vierde keer in de finale van het Miami Open. De als tweede geplaatste Italiaan rekende in de halve finale in twee sets af met Duitser Alexander Zverev, de nummer 3 van de plaatsingslijst: 6-3 7-6 (4). In de finale treft hij de Tsjech Jiri Lehecka.
1 dag geleden