Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zuinig FC Groningen met 2-1 langs VVV

Zuinig FC Groningen met 2-1 langs VVV

GRONINGEN (ANP) - Groningen heeft zonder problemen VVV verslagen. Op eigen veld won de ploeg van trainer Danny Buijs met 2-1.

Na ruim een kwartier dacht Groningen-spits Jørgen Strand Larsen de score te openen, maar zijn doelpunt werd door de VAR teruggedraaid. In de actie voorafgaand aan de treffer beging Daniël van Kaam volgens de videoscheidsrechter een overtreding op VVV-verdediger Arjan Swinkels. Tien minuten later scoorde Groningen alsnog via Patrick Joosten, na voorbereidend werk van Strand Larsen.

De Noorse spits pakte na drie minuten in de tweede helft alsnog zijn doelpunt mee. Hij kreeg een niet te missen kans van vleugelaanvaller Alessio Da Cruz. In de blessuretijd fleurde VVV-spits Georgios Giakoumakis het kansarme duel op met een fraaie omhaal, waarmee hij zijn zesde doelpunt in de eredivisie maakte.

Bij Groningen ontbrak Arjen Robben, die nog niet fit genoeg was. VVV-doelman Thorsten Kirschbaum maakte zijn rentree na blessureleed en verving Delano van Crooy, die vorig week tegen Ajax maar liefst dertien treffers incasseerde (0-13).

De noorderlingen hebben door de zege 13 punten uit zeven duels en bezetten nu de zesde plaats. VVV staat veertiende met 5 punten.

Meer uit Voetbal

Depay wil aflopend contract bij Corinthians graag verlengen

ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.

53 minuten geleden
AS Monaco neemt afscheid van trainer Pocognoli

MONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.

53 minuten geleden
Debutant Summerville kan niet wachten op eerste fluitsignaal WK

ZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."

54 minuten geleden
Villarreal neemt trainer Pérez over van Rayo Vallecano

VILA-REAL (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft Iñigo Pérez vastgelegd. De 38-jarige trainer komt over van Rayo Vallecano en heeft een contract voor drie seizoenen getekend bij de nummer 3 van La Liga.

1 uur geleden
Oranje-aanvaller Depay ziet hitte op WK niet als groot probleem

ZEIST (ANP) - Memphis Depay ziet de hitte op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet als groot probleem. "Op het WK van 2014 in Brazilië hebben we laten zien dat we het goed vol kunnen houden", sprak de 32-jarige aanvaller van het Nederlands elftal maandag in Zeist.

1 uur geleden
Depay stelt bondscoach Koeman gerust: ik ben fit

ZEIST (ANP) - Memphis Depay heeft bondscoach Ronald Koeman bij de start van de voorbereiding op het wereldkampioenschap gerustgesteld. "Ik ben fit", vertelde de 32-jarige aanvaller van Corinthians maandag aan de verzamelde media in Zeist.

1 uur geleden
Oud-Feyenoorder Jahanbakhsh in Iraanse WK-selectie

TEHERAN (ANP/AFP) - Alireza Jahanbakhsh gaat met Iran naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 32-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en sc Heerenveen maakt deel uit van de definitieve selectie van bondscoach Amir Ghalenoei.

3 uur geleden