Zuid-Koreaanse ster Son huilt tranen van vreugde na late zege
AL RAYYAN (ANP) - Sterspeler Heung-min Son van Zuid-Korea huilde tranen van vreugde na de plaatsing voor de achtste finales op het WK voetbal. De Aziatische ploeg gaat verder in het toernooi op gemaakte doelpunten na een winnende treffer in de blessuretijd tegen Portugal (2-1).
Zuid-Korea eindigde de groep als tweede dankzij een doelsaldo van 4-4, wat net genoeg was om Uruguay (2-2) achter zich te houden.
Voor Zuid-Korea is het de derde keer in de historie dat de ploeg de knock-outfase haalt na de WK’s van 2002 en 2010. "Dit zijn vreugdetranen", zei Son na afloop. "We hebben heel lang op dit moment gewacht en wij als spelers geloofden helemaal dat we dit konden doen."
Doelstelling Zuid-Korea
"Er waren momenten dat ik niet mijn beste vorm had en ik ben mijn teamgenoten dankbaar dat ze me konden dekken op de momenten dat ik mijn taken niet kon vervullen. Het was ons doel om de achtste finales in te gaan en nu hebben we hogere doelen en we zullen ons best doen om die doelen te bereiken."
"Voetbal is een gek spelletje, vooral nu. Als we de mogelijkheid krijgen om Brazilië te verslaan, zullen we proberen die kans aan te grijpen", aldus de aanvaller van Tottenham Hotspur.
Brazilië tegenstander
Zuid-Korea treft Brazilië in de achtste finales, als de Zuid-Amerikanen als groepswinnaar verder gaan. De Seleção speelt vanavond om 20.00 uur nog tegen Kameroen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
12 uur geleden