Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zuid-Koreaanse ster Son huilt tranen van vreugde na late zege

Zuid-Koreaanse ster Son huilt tranen van vreugde na late zege

AL RAYYAN (ANP) - Sterspeler Heung-min Son van Zuid-Korea huilde tranen van vreugde na de plaatsing voor de achtste finales op het WK voetbal. De Aziatische ploeg gaat verder in het toernooi op gemaakte doelpunten na een winnende treffer in de blessuretijd tegen Portugal (2-1).

Zuid-Korea eindigde de groep als tweede dankzij een doelsaldo van 4-4, wat net genoeg was om Uruguay (2-2) achter zich te houden.

Voor Zuid-Korea is het de derde keer in de historie dat de ploeg de knock-outfase haalt na de WK’s van 2002 en 2010. "Dit zijn vreugdetranen", zei Son na afloop. "We hebben heel lang op dit moment gewacht en wij als spelers geloofden helemaal dat we dit konden doen."

Doelstelling Zuid-Korea

"Er waren momenten dat ik niet mijn beste vorm had en ik ben mijn teamgenoten dankbaar dat ze me konden dekken op de momenten dat ik mijn taken niet kon vervullen. Het was ons doel om de achtste finales in te gaan en nu hebben we hogere doelen en we zullen ons best doen om die doelen te bereiken."

"Voetbal is een gek spelletje, vooral nu. Als we de mogelijkheid krijgen om Brazilië te verslaan, zullen we proberen die kans aan te grijpen", aldus de aanvaller van Tottenham Hotspur.

Brazilië tegenstander

Zuid-Korea treft Brazilië in de achtste finales, als de Zuid-Amerikanen als groepswinnaar verder gaan. De Seleção speelt vanavond om 20.00 uur nog tegen Kameroen.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

33 minuten geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

57 minuten geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

1 uur geleden
Van Persie kan vrije val van Feyenoord tegen Sparta niet stoppen

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.

1 uur geleden
Feyenoord verliest spectaculaire stadsderby tegen Sparta: 3-4

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.

2 uur geleden
FC Twente wint verhitte derby op bezoek bij Heracles in Almelo

ALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.

3 uur geleden
FC Volendam na winst tegen FC Utrecht uit degradatiezone

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.

4 uur geleden