Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zuid-Koreaanse ster Son huilt tranen van vreugde na late zege

Zuid-Koreaanse ster Son huilt tranen van vreugde na late zege

AL RAYYAN (ANP) - Sterspeler Heung-min Son van Zuid-Korea huilde tranen van vreugde na de plaatsing voor de achtste finales op het WK voetbal. De Aziatische ploeg gaat verder in het toernooi op gemaakte doelpunten na een winnende treffer in de blessuretijd tegen Portugal (2-1).

Zuid-Korea eindigde de groep als tweede dankzij een doelsaldo van 4-4, wat net genoeg was om Uruguay (2-2) achter zich te houden.

Voor Zuid-Korea is het de derde keer in de historie dat de ploeg de knock-outfase haalt na de WK’s van 2002 en 2010. "Dit zijn vreugdetranen", zei Son na afloop. "We hebben heel lang op dit moment gewacht en wij als spelers geloofden helemaal dat we dit konden doen."

Doelstelling Zuid-Korea

"Er waren momenten dat ik niet mijn beste vorm had en ik ben mijn teamgenoten dankbaar dat ze me konden dekken op de momenten dat ik mijn taken niet kon vervullen. Het was ons doel om de achtste finales in te gaan en nu hebben we hogere doelen en we zullen ons best doen om die doelen te bereiken."

"Voetbal is een gek spelletje, vooral nu. Als we de mogelijkheid krijgen om Brazilië te verslaan, zullen we proberen die kans aan te grijpen", aldus de aanvaller van Tottenham Hotspur.

Brazilië tegenstander

Zuid-Korea treft Brazilië in de achtste finales, als de Zuid-Amerikanen als groepswinnaar verder gaan. De Seleção speelt vanavond om 20.00 uur nog tegen Kameroen.

Meer uit Voetbal

Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

7 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

9 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

9 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

10 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

12 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

17 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

1 dag geleden