Zuid-Koreaanse golfer leidt na eerste ronde Masters
AUGUSTA (ANP) - De Zuid-Koreaanse golfer Sung-jae Im gaat na de eerste ronde van de Masters aan de leiding. De 24-jarige Koreaan had 67 slagen nodig voor zijn ronde over de banen van Augusta, vijf onder par. Tiger Woods vierde zijn rentree na ruim een jaar afwezigheid vanwege een zwaar auto-ongeluk met een ronde van 71 slagen en staat daarmee op de gedeelde tiende plaats.
Im noteerde vijf birdies en zelfs één eagle. Hij moest daar twee bogeys tegenover zetten. De Zuid-Koreaan heeft één slag voorsprong op de Australiër Cameron Smith, die acht birdies produceerde, maar zowel op de eerste als laatste hole ook een dubbele bogey moest invullen op zijn scorekaart. Im en Smith eindigden in 2020 op de Masters op de gedeelde tweede plaats, achter de Amerikaan Dustin Johnson.
Veruit de meeste aandacht op Augusta ging uit naar Woods. De vijfvoudig winnaar van het groene jasje van de Masters liep in februari vorig jaar bij een autocrash zware verwondingen op, vooral aan zijn rechterbeen. Woods moest wederom een lang revalidatietraject door. Hij liet bij zijn rentree zien dat hij het spelletje niet verleerd is. "Het slaan gaat goed, maar het lopen is niet makkelijk", zei de 46-jarige Amerikaan, die tijdens zijn ronde werd gevolgd door duizenden toeschouwers.
Meer uit Sport
OSLO (ANP) - Springruiter Harrie Smolders is goed begonnen aan het nieuwe wereldbekerseizoen. De 46-jarige Nederlander eindigde in Oslo als tweede met zijn 17-jarige ruin Monaco. De zege ging naar de Oostenrijker Max Kühner. De Zwitser Martin Fuchs werd derde.
18 uur geledenCHICAGO (ANP) - Amos Kipruto heeft de marathon van Chicago, een van de zeven majors, op zijn naam geschreven. De 34-jarige Keniaan finishte na 2.01.09, de vijfde tijd ooit gelopen. De Ethiopiër Tadese Takele werd op bijna twee minuten achterstand tweede in 2.02.56, voor landgenoot Milkesa Mengesha (2.03.46).
18 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De hockeyers van Oranje-Rood hebben zich geplaatst voor de finaleweek van de Euro Hockey League. De ploeg uit Eindhoven won ook de tweede wedstrijd in de eerste ronde van het Europese toernooi. Voor eigen publiek werd het Engelse Wimbledon met 5-3 verslagen.
20 uur geledenTOURS (ANP/BELGA) - Per Strand Hagenes heeft de 120e editie van Parijs-Tours gewonnen. De 23-jarige Noor van Team Visma-Lease a Bike bleef in de herfstkoers over 216,2 kilometer de Belg Jasper Stuyven (Soudal Quick-Step) en zijn Franse ploeggenoot Christophe Laporte voor. Laporte schreef de eendagskoers in 2024 op zijn naam.
20 uur geledenBEIJING (ANP/AFP) - Tennisster Zheng Qinwen heeft in Beijing het China Open op haar naam geschreven. De 24-jarige Chinese was in de finale te sterk voor de Russische tiener Mirra Andrejeva: 7-5 6-4.
22 uur geledenDENDERMONDE (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft de Mosselcross in Dendermonde op haar naam geschreven. De 37-jarige Nederlandse wereldkampioen bleef haar landgenoten Ceylin del Carmen Alvarado en Denise Betsema voor.
22 uur geledenMANDALIKA (ANP) - Marco Bezzecchi heeft de Grote Prijs van Indonesië gewonnen. De 27-jarige Italiaan kwam als eerste over de finish op het stratencircuit van Mandalika op Lombok.
1 dag geleden