Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zuckerberg in een dag 25 miljard euro armer door koersval Meta

Zuckerberg in een dag 25 miljard euro armer door koersval Meta

MENLO PARK (ANP/RTR) - Mark Zuckerberg voelt de koersval van het moederbedrijf van Facebook in zijn portemonnee. De topman van Meta verloor donderdag 29 miljard dollar (25 miljard euro) doordat zijn aandelen een stuk minder waard werden. Meta ging keihard onderuit op de beurs na een zwaar tegenvallend kwartaalbericht van het socialemediaconcern.

Het is in dollars de grootste waardedaling van een bedrijf ooit op één dag in de Amerikaanse beursgeschiedenis, meldt financieel persbureau Bloomberg. Meta was een uur voor het sluiten van de Amerikaanse beurzen ruim 26 procent kwijt, waardoor meer dan 200 miljard dollar aan beurswaarde verdampte. Zuckerberg heeft meer dan een achtste van de aandelen van Meta in zijn bezit.

Bloomberg meldt op basis van bronnen dat Zuckerberg zijn medewerkers tijdens een digitale bijeenkomst heeft uitgelegd dat de koersval het gevolg is van tegenvallende kwartaalcijfers. Hij riep zijn werknemers op zich te concentreren op hun werk. Bloomberg schrijft op basis van een ingewijde dat Zuckerberg rode ogen leek te hebben en een bril droeg. Werknemers kregen te horen dat hij mogelijk zou kunnen huilen omdat hij last heeft van zijn oog.

Elon Musk weet hoe Mark Zuckerberg zich voelt. De Tesla-topman verloor in november in een dag 35 miljard dollar doordat het bedrijf een stuk lager werd gezet door beleggers. Dat gebeurde nadat Musk op Twitter aan zijn volgers vroeg of hij 10 procent van zijn deel in de fabrikant van elektrische auto's moest verkopen.

Meer uit Financieel

TUI zoekt naar vluchten voor honderden gestrande reizigers

DEN HAAG (ANP) - Reisorganisatie TUI kan nog niet zeggen wanneer gestrande reizigers in het Midden-Oosten en het Verre Oosten naar huis kunnen. Inmiddels zijn al honderden reizigers terug, maar er zitten er ook nog honderden vast, zegt een woordvoerster van TUI.

36 minuten geleden
Vliegverkeer Dubai gedeeltelijk hervat na tijdelijke stillegging

DUBAI (ANP/AFP) - Dubai Airport hervat zaterdag deels het vliegverkeer, kort nadat de operaties waren stilgelegd. Eerder op de dag werd het vliegverkeer stilgelegd nadat de luchtverdediging een object boven het gebied had onderschept. In Dubai werden twee explosies gemeld.

1 uur geleden
Dubai Airport legt vliegverkeer stil na onderschept object

DUBAI (ANP) - Dubai Airport, een van de drukste luchthavens ter wereld, heeft zaterdag het vliegverkeer stilgelegd nadat de luchtverdediging een object boven het gebied had onderschept. Eerder op de dag werden in Dubai twee explosies gemeld.

2 uur geleden
Emirates schort vluchten naar en vanuit Dubai toch weer op

DUBAI (ANP/RTR) - Emirates heeft alle vluchten van en naar Dubai voor onbepaalde tijd opgeschort, maakte de luchtvaartmaatschappij zaterdag bekend. Vrijdag kondigde Emirates juist aan vanaf zaterdag weer dagelijks van thuisbasis Dubai naar tientallen bestemmingen te vliegen, waaronder Schiphol.

3 uur geleden
AFP: sinds maandag slechts negen vrachtschepen door Straat Hormuz

PARIJS (ANP) - Slechts negen olietankers, vracht- en containerschepen zijn sinds maandag door de Straat van Hormuz gevaren. Dat heeft het Franse persbureau AFP becijferd op basis van gegevens van MarineTraffic, een website waarmee de locaties van schepen te volgen zijn.

12 uur geleden
Weer verliezen op Wall Street, olieprijzen hard verder omhoog

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York verloren vrijdag opnieuw stevig omdat door de Amerikaans-Israëlische oorlog tegen Iran de olieprijzen stegen tot niveaus die sinds 2023 niet meer zijn gezien. Wel deed een onverwachte krimp in het Amerikaanse banencijfer over februari bij beleggers de hoop op renteverlagingen door de Federal Reserve herleven.

13 uur geleden
Nintendo klaagt Amerikaanse overheid aan om importheffingen Trump

WASHINGTON (ANP/RTR) - Nintendo heeft de Amerikaanse overheid aangeklaagd om de importheffingen die president Donald Trump vorig jaar had ingesteld. Het Japanse spelcomputerbedrijf eist een "snelle terugbetaling, met rente" van alle betaalde heffingen, volgens een klacht ingediend bij het Amerikaanse handelshof.

14 uur geleden