Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zorgen voor Genk en coach Van den Brom nemen toe

Zorgen voor Genk en coach Van den Brom nemen toe

GENK (ANP) - In een weekeinde waarin concurrenten als KV Oostende en Anderlecht punten verspeelden heeft Racing Genk zichzelf een slechte dienst bewezen. De ploeg van John van den Brom verloor op eigen veld met 2-1 van Beerschot. Het was al weer de zesde competitienederlaag in dit kalenderjaar voor de Limburgers, de derde op rij.

In het openingskwartier overtuigde de thuisploeg, maar doelpunten bleven uit. Beerschot kwam in de 65e minuut aan de leiding dankzij een afstandsschot van Jan Van den Bergh. Uit een strafschop maakte de Oostenrijker Raphael Holzhauser in de 82e minuut de 0-2. Er was hands van Genk-verdediger Daniel Muñoz aan vooraf gegaan. In blessuretijd scoorde de Slowaak Patrik Hrosovsky nog tegen voor de thuisploeg waar Cyril Dessers, vorig seizoen topscorer in de Eredivisie bij Heracles, zoals gebruikelijk slechts invaller was.

Genk staat nog steeds derde op 17 punten van koploper Club Brugge dat nog twee duels tegoed heeft. De lijstaanvoerder kan maandag de eerste plaats nog wat meer verstevigen met winst in de thuiswedstrijd tegen middenmoter OH Leuven. Nummer 2 Antwerp kwam zondagavond op eigen veld tegen het laag geklasseerde STVV niet verder dan 0-0. De achterstand van Antwerp op Club Brugge bedraagt nu 12 punten, met ook twee wedstrijden meer gespeeld.

Meer uit Voetbal

Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

2 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

7 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

7 uur geleden
Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

20 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

21 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

21 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

1 dag geleden