Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zorgen voor Genk en coach Van den Brom nemen toe

Zorgen voor Genk en coach Van den Brom nemen toe

GENK (ANP) - In een weekeinde waarin concurrenten als KV Oostende en Anderlecht punten verspeelden heeft Racing Genk zichzelf een slechte dienst bewezen. De ploeg van John van den Brom verloor op eigen veld met 2-1 van Beerschot. Het was al weer de zesde competitienederlaag in dit kalenderjaar voor de Limburgers, de derde op rij.

In het openingskwartier overtuigde de thuisploeg, maar doelpunten bleven uit. Beerschot kwam in de 65e minuut aan de leiding dankzij een afstandsschot van Jan Van den Bergh. Uit een strafschop maakte de Oostenrijker Raphael Holzhauser in de 82e minuut de 0-2. Er was hands van Genk-verdediger Daniel Muñoz aan vooraf gegaan. In blessuretijd scoorde de Slowaak Patrik Hrosovsky nog tegen voor de thuisploeg waar Cyril Dessers, vorig seizoen topscorer in de Eredivisie bij Heracles, zoals gebruikelijk slechts invaller was.

Genk staat nog steeds derde op 17 punten van koploper Club Brugge dat nog twee duels tegoed heeft. De lijstaanvoerder kan maandag de eerste plaats nog wat meer verstevigen met winst in de thuiswedstrijd tegen middenmoter OH Leuven. Nummer 2 Antwerp kwam zondagavond op eigen veld tegen het laag geklasseerde STVV niet verder dan 0-0. De achterstand van Antwerp op Club Brugge bedraagt nu 12 punten, met ook twee wedstrijden meer gespeeld.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

4 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

6 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

6 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

8 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

8 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

9 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

10 uur geleden