Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zorgen ondanks zege basketballers Lakers

Zorgen ondanks zege basketballers Lakers

LOS ANGELES (ANP) - Los Angeles Lakers heeft in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA de dertigste zege van het seizoen geboekt, maar toch waren er wat bezorgde gezichten bij de thuisploeg. Het betrof het uitvallen van Anthony Davis die, nadat hij hard op zijn rug was gevallen, in het derde kwart moest uitvallen.

Davis belandde kort voor het einde van het derde kwart op de grond na een botsing met Julius Randle. Er werden bij nader onderzoek geen breuken geconstateerd, wel wordt gevreesd dat Davis enkele duels niet beschikbaar is voor de koploper van de Western Conference.

De overwinning kwam echter nooit in gevaar. De Lakers versloegen New York Knicks met duidelijke cijfers: 117-87. Lebron James nam als gebruikelijk de hoofdrol op zich met 31 punten. Hij nam 6 van de 17 driepunters van de thuisploeg voor zijn rekening, hoewel vooraf nog werd gevreesd dat een griepje hem aan de kant zou houden.

Meer uit Sport

Wielrenner Hoole net als Kooij en Bol naar Decathlon

CHAMBÉRY (ANP) - De Franse wielerploeg Decathlon-AG2R heeft naast sprinters Olav Kooij en Cees Bol ook Daan Hoole aangetrokken. De tweevoudig Nederlands kampioen tijdrijden komt over van Lidl-Trek en heeft net als zijn landgenoten een contract voor de komende drie seizoenen getekend bij de ploeg die dan Decathlon CMA CGM heet.

2 uur geleden
Franse wielerploeg Decathlon bevestigt komst sprinter Kooij

CHAMBÉRY (ANP) - De Franse wielerploeg Decathlon-AG2R heeft de komst van sprinter Olav Kooij bevestigd. De 23-jarige Zuid-Hollander komt over van Visma - Lease a Bike en heeft bij de ploeg, die volgend seizoen Decathlon CMA CGM heet, een contract getekend tot en met 2028. Dat meldt het wielerteam op X.

5 uur geleden
Sinner moet minder voorspelbaar worden tegen Alcaraz

NEW YORK (ANP/AFP/RTR) - Jannik Sinner denkt na zijn nederlaag op de US Open tegen Carlos Alcaraz dat hij minder voorspelbaar moet spelen tegen de Spanjaard. De Italiaan verloor de finale van het grandslamtoernooi in New York in vier sets en raakte daarmee ook de nummer 1-positie op de wereldranglijst kwijt.

6 uur geleden
Alcaraz geniet van vele ontmoetingen met rivaal Sinner

NEW YORK (ANP/RTR) - Carlos Alcaraz had veel lof voor Jannik Sinner nadat hij de Italiaan in vier sets had verslagen in de finale van de US Open. "Het is ongelooflijk wat Jannik het hele jaar laat zien. Het is van hoog niveau", sprak de Spaanse tennisser voordat hij uit handen van drievoudig winnaar Ivan Lendl de trofee kreeg uitgereikt. Voor Alcaraz was het zijn tweede titel in New York en zijn zesde winst op een grandslamtoernooi.

14 uur geleden
Alcaraz is Sinner de baas in finale US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zondag de US Open gewonnen. De 22-jarige Spanjaard was in de finale in vier sets te sterk voor de twee jaar oudere Jannik Sinner. De setstanden waren 6-2, 3-6, 6-1 en 6-4. Door de nederlaag moet de Italiaan na ongeveer vijftien maanden de leiding op de wereldranglijst afstaan aan Alcaraz, voor wie de winst in New York zijn zesde grandslamtitel betekende.

16 uur geleden
Opnieuw val in Vuelta door pro-Palestijnse demonstrant

MONFORTE DE LEMOS (ANP/DPA) - Een pro-Palestijnse demonstrant heeft zondag in de vijftiende etappe van de Vuelta een val veroorzaakt. De man, die een Palestijnse vlag bij zich droeg, rende ruim 50 kilometer voor de finish de weg op en struikelde. Op tv-beelden was te zien dat twee renners onderuitgingen, een van hen was de Spanjaard Javier Romo.

21 uur geleden
Italiaanse volleybalsters voor tweede keer wereldkampioen

BANGKOK (ANP) - De Italiaanse volleybalsters zijn voor de tweede keer wereldkampioen geworden. In de Thaise hoofdstad Bangkok versloeg de olympisch kampioen van Parijs in de finale Europees kampioen Turkije in vijf sets: 3-2 (25-23 13-25 26-24 19-25 15-8). Het brons ging naar Brazilië, dat Japan versloeg in vijf sets.

21 uur geleden