Zorgen om defensie Mönchengladbach voor duel met Real Madrid
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - De zorgen bij Borussia Mönchengladbach over de invulling van de defensie voor het duel met Real Madrid van woensdag zijn onverminderd groot. Weliswaar trainde de Zwitserse verdediger Nico Elvedi dinsdag mee, zijn beschikbaarheid voor het duel dat beslist over overwintering in de Champions League is na een spierblessure hoogst onzeker. "We moeten afwachten hoe hij zich voelt", zei trainer Marco Rose. Zijn team heeft aan een gelijkspel in Madrid voldoende voor plaatsing voor de knock-outfase.
Tony Jantschke en Ramy Bensebaini zijn er zeker niet bij. Jantschke liep vorige week in het duel met Internazionale een blessure op, terwijl Bensebaini na een positieve coronatest en een quarantaine nog een trainingsachterstand heeft. Zaterdag in het duel met Freiburg (2-2) stond middenvelder Christoph Kramer noodgedwongen centraal achterin opgesteld.
Rose is desondanks vol vertrouwen. "We willen deze kans grijpen", zei de coach die echter waarschuwde voor de gretige Madrilenen. "Real moet winnen. Zulke teams zijn vaak op hun best als er druk op staat. Maar ik vertrouw op mijn ploeg."
Het duel in Madrid staat onder leiding van arbiter Björn Kuipers.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
20 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
22 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
1 dag geleden