Zorgen om defensie Mönchengladbach voor duel met Real Madrid
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - De zorgen bij Borussia Mönchengladbach over de invulling van de defensie voor het duel met Real Madrid van woensdag zijn onverminderd groot. Weliswaar trainde de Zwitserse verdediger Nico Elvedi dinsdag mee, zijn beschikbaarheid voor het duel dat beslist over overwintering in de Champions League is na een spierblessure hoogst onzeker. "We moeten afwachten hoe hij zich voelt", zei trainer Marco Rose. Zijn team heeft aan een gelijkspel in Madrid voldoende voor plaatsing voor de knock-outfase.
Tony Jantschke en Ramy Bensebaini zijn er zeker niet bij. Jantschke liep vorige week in het duel met Internazionale een blessure op, terwijl Bensebaini na een positieve coronatest en een quarantaine nog een trainingsachterstand heeft. Zaterdag in het duel met Freiburg (2-2) stond middenvelder Christoph Kramer noodgedwongen centraal achterin opgesteld.
Rose is desondanks vol vertrouwen. "We willen deze kans grijpen", zei de coach die echter waarschuwde voor de gretige Madrilenen. "Real moet winnen. Zulke teams zijn vaak op hun best als er druk op staat. Maar ik vertrouw op mijn ploeg."
Het duel in Madrid staat onder leiding van arbiter Björn Kuipers.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
7 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
8 uur geleden