Zorgen Mourinho om Kane en de resultaten van Spurs
SOUTHAMPTON (ANP) - José Mourinho kan bij Tottenham Hotspur mogelijk voorlopig niet beschikken over topschutter Harry Kane. Maar de zorgen van de Portugese trainer gaan verder dan blessureleed; zijn ploeg leed op de eerste dag van 2020 tegen Southampton de zevende nederlaag van het seizoen.
"Het ziet er niet goed uit, dat ziet het nooit met een hamstringblessure", zei Mourinho over zijn spits, die een kwartier voor tijd gewisseld werd. "Is het slechts een pijntje of erger? Op dit moment kan ik niets zeggen. Harry heeft alles nog gespeeld, iedere minuut. Maar het is zeker dat hij er nu voor even uit is."
Tottenham staat in de subtop en het gat met nummer 4 Chelsea is al zes punten. Toch zijn de Spurs niet voornemens de transfermarkt op te gaan. "Mijn werk gaat niet over kopen, het gaat om werken met de spelers op het veld. En dat gaat nu erg lastig, want we hebben daar geen tijd voor", aldus Mourinho, die al jarenlang zijn onvrede uit over het drukke speelschema.
Mourinho kreeg tegen Southampton een gele kaart, omdat hij naar de bank van Southampton liep om te spieken naar de tactiek. Mourinho: "Ik verdiende de gele kaart omdat ik onbeleefd was. Maar ik was onbeleefd tegen een idioot."
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
4 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
7 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
8 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.
12 uur geleden