Zorgen Mourinho om Kane en de resultaten van Spurs
SOUTHAMPTON (ANP) - José Mourinho kan bij Tottenham Hotspur mogelijk voorlopig niet beschikken over topschutter Harry Kane. Maar de zorgen van de Portugese trainer gaan verder dan blessureleed; zijn ploeg leed op de eerste dag van 2020 tegen Southampton de zevende nederlaag van het seizoen.
"Het ziet er niet goed uit, dat ziet het nooit met een hamstringblessure", zei Mourinho over zijn spits, die een kwartier voor tijd gewisseld werd. "Is het slechts een pijntje of erger? Op dit moment kan ik niets zeggen. Harry heeft alles nog gespeeld, iedere minuut. Maar het is zeker dat hij er nu voor even uit is."
Tottenham staat in de subtop en het gat met nummer 4 Chelsea is al zes punten. Toch zijn de Spurs niet voornemens de transfermarkt op te gaan. "Mijn werk gaat niet over kopen, het gaat om werken met de spelers op het veld. En dat gaat nu erg lastig, want we hebben daar geen tijd voor", aldus Mourinho, die al jarenlang zijn onvrede uit over het drukke speelschema.
Mourinho kreeg tegen Southampton een gele kaart, omdat hij naar de bank van Southampton liep om te spieken naar de tactiek. Mourinho: "Ik verdiende de gele kaart omdat ik onbeleefd was. Maar ik was onbeleefd tegen een idioot."
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
5 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
12 uur geleden