Zorgen bij Zidane om groeiende blessurelijst Real Madrid
MADRID (ANP/RTR) - Coach Zinedine Zidane ergert zich aan de almaar groeiende lijst van geblesseerde spelers bij Real Madrid. In de met 2-0 gewonnen wedstrijd tegen Valencia raakte hij Dani Carvajal opnieuw kwijt. De verdediger was net hersteld van een spierblessure, maar hinkte na een klein half uur van het veld af. Hij is al het achtste blessuregeval bij de club, die in de Spaanse La Liga flink achter ligt bij koploper Atlético Madrid.
"Ik snap het niet, we hebben zoveel blessures en ik maak me zorgen", zei Zidane na het duel met Valencia. "Ik heb te doen met Carvajal, hij kreeg weer last van zijn oude blessure terwijl hij goed speelde. Hij is belangrijk voor ons", aldus de Franse coach die eerder deze week Marcelo zag wegvallen met een blessure en voorlopig ook niet kan beschikken over Sergio Ramos, die vorige week een knieoperatie heeft ondergaan.
Rechtsback Álvaro Odriozola en centrale verdediger Eder Militao zijn ook geblesseerd, evenals middenvelder Federico Valverde. De aanvallers Eden Hazard en Rodrygo zijn evenmin fit. Een echte verklaring voor al die blessures heeft Zindane niet, zei hij. Eerder in het seizoen klaagde de trainer nog over het drukke speelschema. "Die discussie ga ik niet meer aan, ik heb al genoeg problemen. Het schema is zoals het is."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk is sinds de thuiswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Litouwen (4-0) een record rijker. Hij droeg voor de 72e keer de aanvoerdersband bij de nationale ploeg en passeerde Frank de Boer als meest ervaren captain van Oranje.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Matthijs de Ligt moest maandag bij zijn rentree als basisspeler van het Nederlands elftal even wennen. "Het was een jaar geleden dat ik voor het laatst vanaf het begin mee mocht doen. Enkele oefeningen in de warming-up zijn anders dan toen. Verder was het allemaal wel normaal voor me", sprak de verdediger in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Heel veel scholen op Curaçao hebben hun leerlingen gevraagd dinsdag met blauwe shirts en polo's naar school te komen. Ook overheidsbedrijven en andere bedrijven stimuleren werknemers hun kleedgedrag aan te passen aan de 'Blue Wave', het Curaçaose voetbalelftal dat dinsdagavond (lokale tijd) in Kingston tegen Jamaica speelt. Verschillende gebouwen, zoals de luchthaven, kleuren sinds maandag ook blauw.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was een tevreden bondscoach na de zege van het Nederlands elftal op Litouwen (4-0) en rechtstreekse plaatsing voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "We hebben onze plicht vervuld", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben de beste ploeg van deze poule. Dat hebben we ook bewezen. Maar er zullen ook nog een aantal dingen beter moeten. Soms is het niet stabiel wat we laten zien. Daar moeten we wat aan doen."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal doet volgend jaar zomer voor de twaalfde keer mee aan het wereldkampioenschap voetbal. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman stelde maandag kwalificatie veilig met een zege (4-0) in de Johan Cruijff ArenA op Litouwen.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Luciano Valente heeft maandag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 22-jarige middenvelder van Feyenoord mocht in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam in de 78e minuut invallen voor Xavi Simons.
12 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Duitsland heeft in de laatste groepswedstrijd met overtuiging kwalificatie voor het WK voetbal afgedwongen. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg in Leipzig directe concurrent Slowakije met 6-0. Slowakije, dat speelde met Feyenoorder Leo Sauer, kan het WK nog bereiken via de play-offs.
12 uur geleden