Zorgen bij Turkije om niet fitte toptalent Güler
DORTMUND (ANP/RTR) - Toptalent Arda Güler is mogelijk niet fit genoeg om zaterdag te beginnen bij Turkije in de groepswedstrijd tegen Portugal op het EK voetbal in Duitsland. Dat zei bondscoach Vincenzo Montella op een persconferentie.
De 19-jarige tiener blonk uit in het met 3-1 gewonnen duel met Georgië. Hij was de maker van de 2-1. "Helaas is hij fysiek niet 100 procent fit", zei Montella. "Het gaat niet zo goed met hem, dus we zullen zaterdag beslissen of we hem inzetten. Dat doen we op het laatste moment. Ik hoop hem nog te kunnen opstellen."
Güler was de jongste speler ooit die scoorde tijdens zijn eerste duel op een EK voetbal. De voetballer van Real Madrid verdrong met zijn doelpunt tegen Georgië Cristiano Ronaldo van de eerste plaats. Ronaldo was 19 jaar en 128 dagen toen hij scoorde namens Portugal op het EK 2004. Güler was 19 jaar en 114 dagen oud, veertien dagen jonger.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
2 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.
5 uur geleden