Zorgen bij Turkije om niet fitte toptalent Güler
DORTMUND (ANP/RTR) - Toptalent Arda Güler is mogelijk niet fit genoeg om zaterdag te beginnen bij Turkije in de groepswedstrijd tegen Portugal op het EK voetbal in Duitsland. Dat zei bondscoach Vincenzo Montella op een persconferentie.
De 19-jarige tiener blonk uit in het met 3-1 gewonnen duel met Georgië. Hij was de maker van de 2-1. "Helaas is hij fysiek niet 100 procent fit", zei Montella. "Het gaat niet zo goed met hem, dus we zullen zaterdag beslissen of we hem inzetten. Dat doen we op het laatste moment. Ik hoop hem nog te kunnen opstellen."
Güler was de jongste speler ooit die scoorde tijdens zijn eerste duel op een EK voetbal. De voetballer van Real Madrid verdrong met zijn doelpunt tegen Georgië Cristiano Ronaldo van de eerste plaats. Ronaldo was 19 jaar en 128 dagen toen hij scoorde namens Portugal op het EK 2004. Güler was 19 jaar en 114 dagen oud, veertien dagen jonger.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
4 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
7 uur geleden