Zorgen bij Paris Saint-Germain om blessure Mbappé
BRUGGE (ANP) - Voor het eerst stonden de sterren Lionel Messi, Neymar en Kylian Mbappé woensdagavond samen op het veld bij Paris Saint-Germain, maar vermoedelijk gaat dat er voorlopig niet meer van komen. Mbappé moest zich in de Champions League-wedstrijd tegen Club Brugge (1-1) kort na rust laten vervangen vanwege een enkelblessure. "Hij heeft een enkel verstuikt en hij had sowieso al problemen met beide enkels", zei trainer Mauricio Pochettino. "We moeten afwachten hoe ernstig het precies is."
Mbappé werd af en toe hard aangepakt door de spelers van Club Brugge. De 22-jarige Fransman, die na een kwartier de openingstreffer van Ander Herrera had voorbereid, moest zich in de 51e minuut laten vervangen in het Jan Breydelstadion. Mauro Icardi nam zijn plek over in de aanval, naast Messi en Neymar.
In de eerste 50 minuten had de veelbesproken MNM-voorhoede (Messi, Neymar en Mbappé) weinig indruk gemaakt. "Ze hebben tijd nodig om goed op elkaar ingespeeld te raken", zei Pochettino. "Dat is ook logisch. We zijn bezig om een team te creëren. Dat zal steeds beter gaan." PSG ontvangt zondag Olympique Lyon, de ploeg van trainer Peter Bosz, in de Franse competitie. Mbappé is de topscorer van de Parijzenaars in de Ligue 1 met vier doelpunten in vijf wedstrijden.
Meer uit Voetbal
BUENOS AIRES (ANP) - Lionel Messi zal nog één keer het shirt van Argentinië aantrekken. Dat heeft de Argentijnse voetbalbond dinsdagavond bekendgemaakt. De achtvoudig beste voetballer van de wereld kondigde eind augustus zijn afscheid aan als international, maar speelt op 6 oktober nog een vriendschappelijk duel.
1 uur geledenBOGOTÁ (ANP) - James Rodríguez stopt als Colombiaans international. Dat heeft de 35-jarige voetballer dinsdag bekendgemaakt via sociale media. Rodríguez speelde 131 interlands voor Colombia sinds zijn debuut in 2011. De aanvallende middenvelder was een van de smaakmakers op het WK van 2014, waar hij met zes doelpunten topscorer was.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft dinsdagavond een inhaalwedstrijd in de Eredivisie tegen Willem II gewonnen. In de Johan Cruijff Arena werd het 5-1. De wedstrijd was verplaatst vanwege de Europese verplichtingen van de Amsterdammers.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Hans Hateboer gaat na bijna tien jaar weer voor FC Groningen voetballen. De 32-jarige vleugelverdediger bereikte dinsdag een akkoord voor een contract van één seizoen met de huidige nummer 9 uit de Eredivisie.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Míchel Sánchez heeft zijn elftal voor de inhaalwedstrijd in de Eredivisie tegen Willem II op zes posities gewijzigd ten opzichte van de 5-1-overwinning op Fortuna Sittard van zaterdag. In de Johan Cruijff ArenA wordt dinsdagavond om 20.00 uur afgetrapt.
5 uur geledenLENS (ANP) - RC Lens heeft de Duitse trainer Dino Toppmöller ontslagen. Dat maakte de Franse voetbalclub dinsdag bekend. De 45-jarige trainer maakte deze zomer de overstap naar Lens, en stond slechts zes wedstrijden voor de groep. Hij had de functie overgenomen van Pierre Sage, die met Lens verrassend tweede was geworden in de Franse competitie.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft achttien supporters een stadionverbod opgelegd voor de misdragingen bij de gestaakte wedstrijd tegen Go Ahead Eagles op 5 september. Dat meldt de club op zijn website.
7 uur geleden