Zorgen bij Duitsland om blessure verdediger Rüdiger
FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse verdediger Antonio Rüdiger heeft met een pijnlijk dijbeen het veld verlaten na de 1-1 tegen Zwitserland op het EK voetbal. Bondscoach Julian Nagelsmann sprak zijn zorgen uit over de speler, die nog euforisch de late gelijkmaker van Niclas Füllkrug meevierde, maar na het laatste fluitsignaal met een van pijn vertrokken gezicht op de grond bleef zitten. "Antonio heeft problemen met zijn dijbeen. Ik hoop dat het niets ernstigs is", zei coach op Magenta TV.
Gastland Duitsland eindigde door het gelijkspel bovenaan in zijn groep en plaatste zich voor de achtste finales. De tegenstander is nog niet bekend. Nagelsmann kan in ieder geval geen beroep doen op verdediger Jonathan Tah, die om een tweede gele kaart is geschorst. De bondscoach heeft besloten zijn selectie dinsdag een vrije dag te geven.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.
5 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met Napoli een thuiswedstrijd tegen Como verloren (1-2). De linksbuiten had een basisplaats bij de thuisploeg en werd na 56 minuten gewisseld.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de derde competitiewedstrijd onder de teruggekeerde trainer José Mourinho gewonnen. De club vierde voor eigen publiek een ruime zege op Málaga (4-0), dat afgelopen seizoen naar La Liga promoveerde.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar vrij eenvoudig tot een goed einde gebracht. Op het spel van de ploeg uit de hoofdstad was nog voldoende aan te merken. Maar zes dagen voor de topper tegen kampioen PSV liep de formatie van trainer Míchel Sánchez na rust uit naar een ruime zege: 0-4.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar met 4-0 gewonnen. Davy Klaassen, Steven Berghuis, Tolu Arokodare en Marcos Leonardo maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Amsterdam.
8 uur geleden