Zorgen bij Duitsland om blessure verdediger Rüdiger
FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse verdediger Antonio Rüdiger heeft met een pijnlijk dijbeen het veld verlaten na de 1-1 tegen Zwitserland op het EK voetbal. Bondscoach Julian Nagelsmann sprak zijn zorgen uit over de speler, die nog euforisch de late gelijkmaker van Niclas Füllkrug meevierde, maar na het laatste fluitsignaal met een van pijn vertrokken gezicht op de grond bleef zitten. "Antonio heeft problemen met zijn dijbeen. Ik hoop dat het niets ernstigs is", zei coach op Magenta TV.
Gastland Duitsland eindigde door het gelijkspel bovenaan in zijn groep en plaatste zich voor de achtste finales. De tegenstander is nog niet bekend. Nagelsmann kan in ieder geval geen beroep doen op verdediger Jonathan Tah, die om een tweede gele kaart is geschorst. De bondscoach heeft besloten zijn selectie dinsdag een vrije dag te geven.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
4 uur geledenWELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
6 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
6 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
7 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
16 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
17 uur geleden