Zorgen bij Duitsland om blessure verdediger Rüdiger
FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse verdediger Antonio Rüdiger heeft met een pijnlijk dijbeen het veld verlaten na de 1-1 tegen Zwitserland op het EK voetbal. Bondscoach Julian Nagelsmann sprak zijn zorgen uit over de speler, die nog euforisch de late gelijkmaker van Niclas Füllkrug meevierde, maar na het laatste fluitsignaal met een van pijn vertrokken gezicht op de grond bleef zitten. "Antonio heeft problemen met zijn dijbeen. Ik hoop dat het niets ernstigs is", zei coach op Magenta TV.
Gastland Duitsland eindigde door het gelijkspel bovenaan in zijn groep en plaatste zich voor de achtste finales. De tegenstander is nog niet bekend. Nagelsmann kan in ieder geval geen beroep doen op verdediger Jonathan Tah, die om een tweede gele kaart is geschorst. De bondscoach heeft besloten zijn selectie dinsdag een vrije dag te geven.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Excelsior huurt Mario Domínguez voor één seizoen van Valencia CF Mestalla. De 22-jarige spits komt per direct over en sluit meteen aan bij de selectie, meldt de Rotterdamse Eredivisieclub, die ook een optie tot koop heeft opgenomen in de overeenkomst.
6 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft met NEC een akkoord bereikt over de transfer van Kodai Sano. De landskampioen meldt dat de 22-jarige middenvelder een contract tot medio 2031 tekent.
14 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal heeft middenvelder Bruno Guimarães overgenomen van Newcastle United. De 28-jarige Braziliaan, die aanvoerder was bij Newcastle, heeft een contract voor vier seizoenen met de optie van nog een seizoen getekend.
23 minuten geledenSEOUL (ANP/RTR) - De voetbalbond van Zuid-Korea (KFA) heeft zijn excuses aangeboden na mediaberichten dat de bond in 2011 en 2012 seksuele diensten heeft geregeld en betaald voor buitenlandse scheidsrechters die in het land waren voor interlands. De Zuid-Koreaanse zender JTBC berichtte donderdag over de diensten, onder meer voor arbiters die in Zuid-Korea waren voor kwalificatiewedstrijden voor het WK van 2014 en de Spelen van 2012.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA ontkent beschuldigingen aan het adres van voorzitter Gianni Infantino over de betaling van een vermeende minnares van de Zwitser in zijn tijd als secretaris-generaal bij de Europese voetbalbond UEFA. De Britse krant The Telegraph meldde vrijdag dat de vrouw een vertrekvergoeding had gekregen bij de UEFA na een affaire met Infantino. De Europese bond bevestigde de betaling.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Excelsior heeft de openingswedstrijd van de Eredivisie gewonnen en daarmee de eerste drie punten van het seizoen gepakt. Op bezoek bij het gepromoveerde SC Cambuur in Leeuwarden wonnen de Rotterdammers met 4-0.
16 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Het Eredivisieseizoen is vrijdagavond begonnen in het uitverkochte Kooi Stadion van SC Cambuur in Leeuwarden. Het gepromoveerde Cambuur ontvangt Excelsior in het twee jaar geleden geopende stadion.
18 uur geleden