Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zorgen bij Duitsland om blessure verdediger Rüdiger

Zorgen bij Duitsland om blessure verdediger Rüdiger

FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse verdediger Antonio Rüdiger heeft met een pijnlijk dijbeen het veld verlaten na de 1-1 tegen Zwitserland op het EK voetbal. Bondscoach Julian Nagelsmann sprak zijn zorgen uit over de speler, die nog euforisch de late gelijkmaker van Niclas Füllkrug meevierde, maar na het laatste fluitsignaal met een van pijn vertrokken gezicht op de grond bleef zitten. "Antonio heeft problemen met zijn dijbeen. Ik hoop dat het niets ernstigs is", zei coach op Magenta TV.

Gastland Duitsland eindigde door het gelijkspel bovenaan in zijn groep en plaatste zich voor de achtste finales. De tegenstander is nog niet bekend. Nagelsmann kan in ieder geval geen beroep doen op verdediger Jonathan Tah, die om een tweede gele kaart is geschorst. De bondscoach heeft besloten zijn selectie dinsdag een vrije dag te geven.

Meer uit Voetbal

Vitesse bevestigt vertrek Van den Brom, Janssen keert terug

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het vertrek van trainer John van den Brom na dit seizoen bevestigd. De Arnhemmers willen een frisse start maken en hebben daarom besloten het aflopende contract van het clubicoon niet te verlengen. Van den Brom keerde vorig seizoen terug bij Vitesse toen nog niet duidelijk was of de club zou blijven bestaan.

1 uur geleden
FC Utrecht-trainer Jans wil graag 'geweldig' Europees ticket

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht houdt nog altijd hoop op de derde plaats in de Eredivisie. Zondag neemt de ploeg van trainer Ron Jans het in Enschede op tegen FC Twente. Het gat met nummer 3 Feyenoord bedraagt 3 punten. De Rotterdammers ontvangen PSV.

1 uur geleden
Aanvoerster Hendriks wil met PSV eindelijk KNVB-beker winnen

ZEIST (ANP) - Gwyneth Hendriks (24) heeft er vertrouwen in dat ze zaterdag met PSV haar eerste beker gaat veroveren. De captain van de Eindhovense voetbalclub verloor als speelster van ADO Den Haag en PSV twee keer een bekerfinale. "Drie keer moet dan maar scheepsrecht zijn", stelde de verdedigster van PSV tijdens de persconferentie voor de bekerfinale in Zeist. Ze keek lachend naar 'De Dennenappel' en zei: "Die is deze keer voor mij."

1 uur geleden
Bekerfinale tussen vrouwen van FC Twente en PSV niet uitverkocht

ZEIST (ANP) - De bekerfinale bij de vrouwen tussen FC Twente en PSV wordt zaterdag niet voor een uitverkocht stadion gespeeld. Volgens de KNVB zijn er circa 3500 kaartjes verkocht voor het duel tussen de nummer 1 en 2 van de Vrouwen Eredivisie in Het Kasteel van Sparta. Daar is plaats voor 11.000 toeschouwers. Beide ploegen reizen pas op de dag van de eindstrijd af naar Rotterdam. De aftrap is om 14.00 uur.

2 uur geleden
Bosz laat zich niet afleiden en focust zich met PSV op topper

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet zondag winnen bij Feyenoord om kans te blijven houden op de landstitel. Trainer Peter Bosz kent het belang van de topper in de Eredivisie.

3 uur geleden
Farioli voelt geen extra druk voor mogelijk kampioensduel Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli voelt geen extra druk nu Ajax zondag voor de 37e keer kampioen van Nederland kan worden. "Ik heb de druk gevoeld om Ajax terug te brengen naar de Champions League", vertelde de 36-jarige Italiaan op een persconferentie op het trainingscomplex De Toekomst van de koploper van de Eredivisie. "Dat is gelukt. Nu willen we ons ook voor de groepsfase van dat toernooi plaatsen en zo hoog mogelijk eindigen."

3 uur geleden
Stengs terug bij Feyenoord voor duel met PSV, Ivanusec valt weg

ROTTERDAM (ANP) - Nummer 3 Feyenoord kan zondag bij winst op nummer 2 PSV het gat op de ranglijst met de Eindhovenaren verkleinen tot 2 punten. Trainer Robin van Persie had op de persconferentie goed nieuws over Calvin Stengs. Hij keert na een enkelblessure terug in de wedstrijdselectie.

3 uur geleden