Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zorgen Anderlecht om blessure Kompany

Zorgen Anderlecht om blessure Kompany

SAINT-ÉTIENNE (ANP/BELGA) - Anderlecht moet vrezen dat Vincent Kompany opnieuw lange tijd niet kan spelen. De verdediger van de Belgische club raakte bij een oefenduel bij de Franse club Saint-Étienne geblesseerd. Kompany liep een spierblessure in het bovenbeen op bij een sprintduel en moest meteen naar de kant.

Anderlecht houdt rekening met een ernstige blessure. "Het is nog vroeg om het in te schatten, maar we houden toch rekening met een langere afwezigheid", zei Anderlecht-coach Frank Vercauteren aan Belgische media. "Het is een teken aan de wand dat Vincent niet eens probeerde om verder te spelen." Volgens de coach moet er 24 of 48 uur gewacht worden voordat de ernst van de blessure bekend is.

De Belgische club speelde zaterdag twee oefenwedstrijden tegen Saint-Étienne. Beide duels werden door Anderlecht gewonnen. De eerste wedstrijd, waarin Kompany bij 1-1 naar de kant ging, eindigde in een 2-1-zege voor de bezoekers. Michel Vlap scoorde daarbij uit een strafschop en Kemar Roofe maakte het winnende doelpunt. Het tweede duel won Anderlecht met 1-0.

Kompany keerde vorig seizoen terug bij Anderlecht, waar hij speler/coach zou worden. De club kende een moeizaam seizoen waarin de sterspeler vaak geblesseerd was. In de stilgelegde competitie eindigde Anderlecht als achtste.

Meer uit Voetbal

AZ tegen Ajax nog zonder geblesseerde middenvelder Smit

ALKMAAR (ANP) - AZ kan zaterdag in de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie nog niet beschikken over Kees Smit. De 20-jarige middenvelder is nog niet hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep. Smit maakt vermoedelijk donderdag tegen Juventus in de Europa League zijn rentree in de selectie van de Alkmaarders.

1 uur geleden
FC Utrecht zonder fans naar Telstar vanwege rellen na bekerduel

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt zondag geen supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Telstar. De club heeft dat besloten na de ongeregeldheden van donderdagavond met de eigen aanhang na het bekerduel met Kozakken Boys.

2 uur geleden
Ajax ziet Berghuis terugkeren voor thuisduel met AZ

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert terug in de selectie van Ajax. Trainer Míchel Sánchez neemt hem op in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AZ. Berghuis stond de afgelopen zes weken aan de kant met een blessure.

2 uur geleden
Feyenoord zonder geblesseerde St. Juste tegen Fortuna Sittard

ROTTERDAM (ANP) - Jeremiah St. Juste mist zaterdag de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard. De verdediger heeft een blessure aan een scheenbeen. Hij viel afgelopen zondag geblesseerd uit in het uitduel met PSV.

2 uur geleden
Pepi hervat training bij PSV, nog onzeker voor duel met Willem II

EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi traint weer mee met de selectie van PSV. Dat vertelde trainer Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar het Eredivisieduel met Willem II. De 23-jarige spits is op de weg terug van een blessure. De training later op vrijdag moet uitwijzen of hij zaterdag tegen de hekkensluiter zijn rentree kan maken.

3 uur geleden
Van den Belt vervangt geschorste Weidmann bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Thomas van den Belt begint zondag met FC Twente aan de uitwedstrijd tegen Excelsior. De middenvelder vervangt Daouda Weidmann, die een schorsing moet uitzitten voor de rode kaart die hij afgelopen zondag kreeg in het uitduel met AZ.

3 uur geleden
Suriname vier duels zonder geschorste doelman Vaessen

GRONINGEN (ANP) - Etienne Vaessen ontbreekt de komende vier interlands bij Suriname. De doelman van FC Groningen is geschorst voor zijn aandeel in ongeregeldheden na een duel met Guatemala in de Nations League.

4 uur geleden