Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zorgen Anderlecht om blessure Kompany

Zorgen Anderlecht om blessure Kompany

SAINT-ÉTIENNE (ANP/BELGA) - Anderlecht moet vrezen dat Vincent Kompany opnieuw lange tijd niet kan spelen. De verdediger van de Belgische club raakte bij een oefenduel bij de Franse club Saint-Étienne geblesseerd. Kompany liep een spierblessure in het bovenbeen op bij een sprintduel en moest meteen naar de kant.

Anderlecht houdt rekening met een ernstige blessure. "Het is nog vroeg om het in te schatten, maar we houden toch rekening met een langere afwezigheid", zei Anderlecht-coach Frank Vercauteren aan Belgische media. "Het is een teken aan de wand dat Vincent niet eens probeerde om verder te spelen." Volgens de coach moet er 24 of 48 uur gewacht worden voordat de ernst van de blessure bekend is.

De Belgische club speelde zaterdag twee oefenwedstrijden tegen Saint-Étienne. Beide duels werden door Anderlecht gewonnen. De eerste wedstrijd, waarin Kompany bij 1-1 naar de kant ging, eindigde in een 2-1-zege voor de bezoekers. Michel Vlap scoorde daarbij uit een strafschop en Kemar Roofe maakte het winnende doelpunt. Het tweede duel won Anderlecht met 1-0.

Kompany keerde vorig seizoen terug bij Anderlecht, waar hij speler/coach zou worden. De club kende een moeizaam seizoen waarin de sterspeler vaak geblesseerd was. In de stilgelegde competitie eindigde Anderlecht als achtste.

Meer uit Voetbal

Veurink 'enorm trots' op spel en passie Oranje tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.

2 uur geleden
Gehavende Oranjevrouwen verrassen Frankrijk in WK-kwalificatie

BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.

4 uur geleden
Van Asten debuteert bij gehavende Oranjevrouwen tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.

7 uur geleden
Mascherano stopt als trainer van Inter Miami om privéredenen

MIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.

7 uur geleden
Fitte Mbappé in selectie van Real voor kraker in München

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.

14 uur geleden
Nieuwe bondscoach Queiroz gaat met Ghana naar WK

ACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.

15 uur geleden
Manchester United voelt zich benadeeld na nederlaag tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.

18 uur geleden