Zoon van Witkoff wil vastgoed van Trump omzetten in cryptotokens
SINGAPORE (ANP/BLOOMBERG) - Zach Witkoff wil de vastgoedportefeuille van de familie van de Amerikaanse president Donald Trump beschikbaar stellen als tokens op de blockchain, waardoor een bredere groep investeerders toegang krijgt.
"De familie Trump heeft een van de opwindendste vastgoedportefeuilles ter wereld", zei Witkoff in een interview met Token2049 in Singapore, waar hij sprak met Donald Trump Jr. "Wat als ik je vertelde dat je naar een beurs kon gaan en één token van Trump Tower Dubai kon kopen?"
Witkoff is de zoon van de Amerikaanse speciale gezant voor het Midden-Oosten Steve Witkoff en medeoprichter van World Liberty Financial, dat vorig jaar samen met de familie Trump werd opgericht. Het bedrijf geeft al een stablecoin uit, USD1, en is van plan functies zoals lenen en uitlenen uit te rollen. Hij is tevens voorzitter van ALT5 Sigma, een beursgenoteerde onderneming die WLFI, een andere door World Liberty uitgegeven token, bezit.
Meer uit Financieel
BERLIJN (ANP) - De Duitse gasopslagen zijn nog maar tussen de 61 en 62 procent gevuld. Duitsland blijft daarmee ver achter bij zijn vuldoelstelling. Zondag hadden de opslagen eigenlijk voor 70 procent gevuld moeten zijn. Toch voorziet de Duitse overheid komende winter geen problemen.
8 uur geledenWENEN (ANP/BLOOMBERG) - De landen van oliekartel OPEC+ houden hun productiedoelen tot eind dit jaar ongewijzigd, ondanks de hoge olie- en brandstofprijzen. Dat hebben Saudi-Arabië, Rusland en enkele andere landen zondag besloten in een onlinevergadering.
10 uur geledenISTANBUL (ANP/BLOOMBERG) - De topman van de beurs van Istanbul is aangehouden in verband met een grootschalig onderzoek naar vermeende manipulatie met beleggingsfondsen en aandelen in Turkije. Volgens het Turkse staatspersbureau Anadolu wordt Korkmaz Ergun verdacht van omkoping en deelname aan een criminele organisatie.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse autoverkoop is in oktober licht gedaald. Daarmee blijft het wachten op de voorspelde "eindsprint" in de verkoop van hybride modellen. Recent voorzag autobrancheorganisatie BOVAG een hogere verkoop van die auto's in de laatste maanden van het jaar door nieuwe regelgeving per 1 januari.
14 uur geledenSINGAPORE (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Binance heeft de opnames van cryptomunten hervat, enkele dagen nadat hackers voor een recordbedrag van meer dan 6 miljard dollar aan crypto's hadden geroofd. 's Werelds grootste cryptobeurs legde de transacties vrijdagochtend in Azië stil, nadat de hack bekend was geworden. Zondag werd de opname van bitcoin weer opengesteld. Stapsgewijs kunnen gebruikers ook weer bij tegoeden in andere digitale munten.
15 uur geledenNEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - Noord-Korea zit achter de diefstal van meer dan 6 miljard dollar aan cryptovaluta als gevolg van de recordhack op Binance. Dat stelde de FBI zaterdag in een verklaring.
22 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Cryptobeurzen nemen snel maatregelen om hun beveiliging te versterken. Aanleiding is de recordhack van 6,3 miljard dollar bij Binance, die de kwetsbaarheid van de sector opnieuw blootlegde, juist nu deze steeds meer deel uitmaakt van de reguliere financiële wereld.
1 dag geleden