Zoon NBA-ster LeBron James maakt rentree na hartstilstand
LOS ANGELES (ANP) - De zoon van topbasketballer LeBron James heeft vier maanden na zijn hartstilstand zijn rentree gemaakt. De 19-jarige Bronny James kreeg onder het toeziend oog van zijn vader een invalbeurt in de collegewedstrijd van de University of Southern California tegen Long Beach State (79-84). Hij speelde 16 minuten en maakte daarin vier punten, pakte drie rebounds en gaf twee assists.
Eind juli zakte Bronny James in elkaar tijdens een training en werd naar het ziekenhuis gebracht. Uit onderzoek bleek dat hij een hartstilstand had gehad, die was veroorzaakt door een aangeboren hartafwijking. In november mocht hij de training hervatten.
Hij ging onder een staande ovatie het veld op. Na afloop wilde hij geen vragen beantwoorden, maar bedankte wel het ziekenhuispersoneel, zijn familie en coaches voor de steun in een voor hem moeilijke tijd.
LeBron James was dankbaar. "Ik kan niet in woorden uitdrukken hoe emotioneel deze dag is voor mij." Hij heeft de hoop uitgesproken ooit met zijn zoon in de profcompetitie NBA te kunnen spelen.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - AC Milan en Juventus hebben voor de tweede keer dit seizoen 0-0 gespeeld in de Serie A. Dit keer was San Siro in Milaan het decor van een saaie wedstrijd zonder doelpunten tussen twee grootmachten in het voetbal. Milan en Juventus kunnen als nummers 3 en 4 in de stand een ticket voor deelname aan de Champions League veiligstellen.
3 uur geledenDEURNE (ANP) - Springruiter Michael Greeve is in Deurne voor het eerst in zijn loopbaan Nederlands kampioen geworden. Met zijn schimmel Rubens bleef de 44-jarige geboren Rotterdammer na drie dagen foutloos. Hij troefde titelverdediger Willem Greve (Candy Luck) en Bas Moerings (Ipsthar) af.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Tennisster Coco Gauff heeft in het toernooi van Madrid met grote moeite de laatste zestien bereikt. De Amerikaanse nummer 3 van de wereld stond ziek op de baan en moest zelfs braken, maar ze vocht zich terug van een set achterstand tegen de Roemeense Sorana Cirstea en won in drie sets: 4-6 7-5 6-1.
7 uur geledenLUIK (ANP) - Demi Vollering heeft voor de derde keer Luik-Bastenaken-Luik op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez won na 156 kilometer na een aanval op de beklimming van La Redoute en een solo van 33 kilometer. Haar landgenote Puck Pieterse werd op anderhalve minuut tweede. De Poolse Kasia Niewiadoma werd voor Anna van der Breggen derde.
9 uur geledenLUIK (ANP) - Tadej Pogacar heeft voor de derde keer op rij Luik-Bastenaken-Luik gewonnen. De Sloveense wereldkampioen van UAE Team Emirates kwam na 259,5 kilometer solo aan in Luik, nadat hij medevluchter Paul Seixas uit Frankrijk op de laatste klim had gelost. Het 19-jarige Franse talent werd bij zijn debuut in de Ardennenklassieker wel nog tweede, op 45 seconden. De Belg Remco Evenepoel finishte op bijna 2 minuten als derde.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor is er bij het masterstoernooi van Madrid niet in geslaagd de achtste finales te bereiken. De 29-jarige Nederlander moest in twee sets zijn meerdere erkennen in de als zesde geplaatste Italiaan Lorenzo Musetti. Het werd 6-4 7-5.
11 uur geledenJEREZ (ANP) - Álex Márquez heeft bij de Grote Prijs van Spanje zijn eerste zege van het seizoen geboekt in de MotoGP. De 30-jarige Spanjaard hield Marco Bezzecchi uit Italië van zijn vierde zege op rij af en won net als een jaar eerder op het circuit van Jerez. Fabio Di Giannantonio uit Italië werd derde.
11 uur geleden