Zoon coach Simeone scoort voor Atlético, blessure Cillessen
MADRID (ANP) - De zoon van trainer Diego Simeone heeft met zijn eerste competitiedoelpunt voor Atlético Madrid zijn ploeg mede aan een overwinning op Las Palmas geholpen. De 21-jarige Giuliano Simeone passeerde in de 37e minuut doelman Jasper Cillessen met een schot in de verre hoek. Cillessen moest in de tweede helft met een hoofdblessure het veld per brancard verlaten.
De jonge Simeone voetbalt sinds dit seizoen weer onder zijn vader nadat hij in april 2022 al een korte invalbeurt had gehad. Daarna kwam hij uit voor Real Zaragoza en Alavés.
Na een uur raakte Cillessen geblesseerd bij een botsing met Nahuel Molina. De Nederlandse doelman leek last te hebben van zijn hoofd en kreeg een brace om.
De ingevallen Noor Alexander Sørloth (ex-FC Groningen) maakte nog een tweede treffer voor de thuisploeg: 2-0. Atlético staat met 23 punten uit twaalf duels voorlopig op de derde plaats in La Liga.
Meer uit Voetbal
SPLIT (ANP) - In het Kroatische Split zijn achttien Ajax-supporters opgepakt, melden Kroatische media. De club uit Amsterdam speelt daar donderdag een wedstrijd tegen Hajduk Split in de Conference League.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Trainer Peter Bosz vond zijn ploeg "voetballend de bovenliggende partij" tijdens de met 1-0 verloren uitwedstrijd bij RB Leipzig. "Ik denk dat we over negentig minuten een goede wedstrijd hebben gespeeld", zei de trainer na afloop.
9 uur geledenTILBURG (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink had in het gewonnen WK-kwalificatieduel met Hongarije "qua spel iets meer verwacht" van de voetbalsters van Oranje, maar is alsnog tevreden. "Dat komt door de doelpunten die we in de eerste helft maken en de kansen die we creëren in de tweede helft", zei Veurink na de 3-0-thuiszege tegen de NOS. De zege was na de 8-0-overwinning van vrijdag ruim genoeg voor een plek in de laatste ronde van de WK-kwalificatie.
9 uur geledenLEIPZIG (ANP) - PSV heeft in zijn tweede wedstrijd in de competitiefase van de Champions League een nipte nederlaag geleden bij RB Leipzig. De ploeg van trainer Peter Bosz ging in Duitsland met 1-0 onderuit.
12 uur geledenTILBURG (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zich geplaatst voor de laatste ronde van de kwalificatie voor het WK van volgend jaar in Brazilië. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink was in Tilburg opnieuw duidelijk te sterk voor Hongarije, al viel de zege met 3-0 een stuk kleiner uit dan de 8-0 van vrijdag in de uitwedstrijd. Over anderhalve maand is Slovenië de laatste tegenstander in de strijd om een WK-ticket.
13 uur geledenGETAFE (ANP) - Dani Carvajal, voormalig aanvoerder van Real Madrid, vervolgt zijn voetbalcarrière bij Getafe. De club uit Spanje meldt op zijn website dat de 34-jarige verdediger heeft getekend tot het einde van dit seizoen.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong blijft directeur topvoetbal van de KNVB. De oud-voetballer heeft zijn verbintenis met vier jaar verlengd. Zijn nieuwe contract gaat op 1 januari, zo meldt de KNVB.
1 dag geleden