Zoon coach Simeone scoort voor Atlético, blessure Cillessen
MADRID (ANP) - De zoon van trainer Diego Simeone heeft met zijn eerste competitiedoelpunt voor Atlético Madrid zijn ploeg mede aan een overwinning op Las Palmas geholpen. De 21-jarige Giuliano Simeone passeerde in de 37e minuut doelman Jasper Cillessen met een schot in de verre hoek. Cillessen moest in de tweede helft met een hoofdblessure het veld per brancard verlaten.
De jonge Simeone voetbalt sinds dit seizoen weer onder zijn vader nadat hij in april 2022 al een korte invalbeurt had gehad. Daarna kwam hij uit voor Real Zaragoza en Alavés.
Na een uur raakte Cillessen geblesseerd bij een botsing met Nahuel Molina. De Nederlandse doelman leek last te hebben van zijn hoofd en kreeg een brace om.
De ingevallen Noor Alexander Sørloth (ex-FC Groningen) maakte nog een tweede treffer voor de thuisploeg: 2-0. Atlético staat met 23 punten uit twaalf duels voorlopig op de derde plaats in La Liga.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
3 uur geleden