Zoon coach Simeone scoort voor Atlético, blessure Cillessen
MADRID (ANP) - De zoon van trainer Diego Simeone heeft met zijn eerste competitiedoelpunt voor Atlético Madrid zijn ploeg mede aan een overwinning op Las Palmas geholpen. De 21-jarige Giuliano Simeone passeerde in de 37e minuut doelman Jasper Cillessen met een schot in de verre hoek. Cillessen moest in de tweede helft met een hoofdblessure het veld per brancard verlaten.
De jonge Simeone voetbalt sinds dit seizoen weer onder zijn vader nadat hij in april 2022 al een korte invalbeurt had gehad. Daarna kwam hij uit voor Real Zaragoza en Alavés.
Na een uur raakte Cillessen geblesseerd bij een botsing met Nahuel Molina. De Nederlandse doelman leek last te hebben van zijn hoofd en kreeg een brace om.
De ingevallen Noor Alexander Sørloth (ex-FC Groningen) maakte nog een tweede treffer voor de thuisploeg: 2-0. Atlético staat met 23 punten uit twaalf duels voorlopig op de derde plaats in La Liga.
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.
25 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.
1 uur geledenKRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
12 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
12 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
14 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
14 uur geleden