Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zoon Bronny motiveert basketballer James voor 21e seizoen in NBA

Zoon Bronny motiveert basketballer James voor 21e seizoen in NBA

LOS ANGELES (ANP) - LeBron James begint als oudste actieve speler aan het nieuwe seizoen in de NBA. De vedette is inmiddels 38 jaar en hoopt in zijn 21e seizoen Los Angeles Lakers naar de achttiende titel in het Amerikaanse basketbal te leiden. "Ik heb de indruk dat ik nog wel wat reserves heb. Ik ben blij dat het seizoen gaat beginnen en ik hoop deze ploeg naar een nieuwe titel te leiden", aldus de topschutter, die dinsdag met de Lakers in de eerste reguliere wedstrijd kampioen Denver Nuggets treft.

James twijfelde eerder dit jaar nog aan voortzetting van zijn carrière na de uitschakeling in de play-offs door Nuggets. "Op dat moment was ik uitgeput, mentaal was ik er niet meer helemaal bij", zei de 2,06 meter lange reus, die zich afgelopen seizoen tot topscorer aller tijden kroonde door het puntenrecord van Kareem Abdul-Jabbar (38.387) te verbeteren. Hij won al vier keer een NBA-titel.

James voelt ook motivatie na wat er afgelopen zomer gebeurde met zijn zoon. De 18-jarige Bronny kreeg eind juli een hartstilstand tijdens een training bij zijn universiteitsteam. "Het is duidelijk dat ik dit seizoen speel voor Bronny, zeker na wat hem is overkomen." Bronny heeft inmiddels de training weer hervat. James heeft wel eens de wens uitgesproken om ooit samen met zijn zoon in de NBA te spelen.

Meer uit Sport

De Jong kijkt ondanks verlies terug op mooie verjaardag in Parijs

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong keek zondag in Parijs terug op "een hele mooie verjaardag en een mooi toernooi". Dat zei de 26-jarige Nederlander zondag na afloop van zijn nederlaag in de vierde ronde van Roland Garros tegen de Duitser Alexander Zverev tegen de NOS. "Ik baal natuurlijk dat ik heb verloren, maar het is wel mooi als het publiek je verwelkomt door 'happy birthday' te zingen."

1 uur geleden
Eindzege in Giro maakt veel emoties los bij Vingegaard

ROME (ANP/AFP) - De eindzege in de Ronde van Italië maakte zondag veel los bij Jonas Vingegaard. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike liet zijn tranen de vrije loop toen hij de bijbehorende trofee kreeg uitgereikt. Vingegaard had zijn kinderen mee het erepodium op genomen.

2 uur geleden
Sprinter Milan wint slotrit Ronde van Italië, eindzege Vingegaard

ROME (ANP) - Wielrenner Jonathan Milan heeft de laatste etappe in de Giro op zijn naam geschreven. De 25-jarige Italiaan van Lidl-Trek was in Rome de snelste in de massasprint. De Nederlander Dylan Groenewegen van Unibet Rose Rockets kon zich niet mengen in de strijd om de winst en finishte als vierde.

3 uur geleden
De Jong strandt in vierde ronde Roland Garros tegen Zverev

PARIJS (ANP) - Aan de verrassende opmars van Jesper de Jong op Roland Garros is een einde gekomen. De 26-jarige Nederlander verloor op zijn verjaardag in de vierde ronde in drie sets van de Duitser Alexander Zverev: 6-7 (3) 4-6 1-6. Zverev speelt in de kwartfinale tegen de Spanjaard Rafael Jódar, die zijn landgenoot Pablo Carreño Busta in een vijfsetter versloeg.

4 uur geleden
Debutant Jódar naar laatste acht in Parijs na zege op Carreño

PARIJS (ANP) - Rafael Jódar staat voor het eerst in de kwartfinales van Roland Garros. De 19-jarige tennisser won in een Spaans onderonsje in vijf sets van de 15 jaar oudere Pablo Carreño Busta: 4-6 4-6 6-1 6-2 6-2. Jódar speelt tegen de winnaar van de partij tussen Jesper de Jong en de Duitser Alexander Zverev.

5 uur geleden
Oosterwegel en Dokter tweede en derde bij zevenkamp in Götzis

GÖTZIS (ANP) - Meerkampsters Emma Oosterwegel en Sofie Dokter zijn bij de zevenkamp in Götzis in Oostenrijk als tweede en derde geëindigd. De Zwitserse Annik Kälin won.

5 uur geleden
Italiaan Bezzecchi wint MotoGP op circuit van Mugello

SCARPERIA E SAN PIERO (ANP) - Marco Bezzecchi heeft zondag de Italiaanse MotoGP op het circuit van Mugello gewonnen. De 27-jarige Italiaan maakte daarmee zijn kansen op zijn eerste wereldtitel groter. De Spanjaard Marc Márquez eindigde als zevende bij zijn comeback na een blessure.

7 uur geleden