Zon en bloemen: ANWB waarschuwt voor topdrukte in Bollenstreek
DEN HAAG (ANP) - De ANWB verwacht komend weekend topdrukte in de Bollenstreek vanwege het bloemencorso. Ook wordt het naar verwachting opnieuw druk in bloemenpark Keukenhof in Lisse.
Verkeer moet in de Bollenstreek volgens de ANWB rekening houden met wegafsluitingen en files. Zaterdag wordt daar het jaarlijkse bloemencorso gehouden. De vorige twee lentes ging het corso vanwege de coronamaatregelen niet door. De stoet doorkruist het gebied tussen Noordwijk en Haarlem, aldus de ANWB.
In de Keukenhof was het vorig weekend al onverwacht druk. Het park in Lisse trok tijdens de paasdagen 35.000 bezoekers en was daarmee helemaal uitverkocht. Ook natuurgebieden en het strand waren tijdens de zonnige paasdagen populair.
Ook zaterdag wordt het naar verwachting zonnig, meldt Weeronline vrijdag. Het wordt op veel plekken 18 tot 20 graden. Ook zondag is het op veel plaatsen nog best fraai, voorspelt Weeronline, hoewel de temperatuur wel een paar graden lager uitvalt.
Meer uit Binnenland
WILLEMSTAD (ANP) - Voor bewoners van de bijzondere Caribische gemeenten Bonaire, Sint-Eustatius en Saba spelen de klimaatplannen van de Nederlandse politieke partijen een grote rol. Lang waren onderwerpen als armoede, onderwijs, zorg en huisvesting belangrijk, maar het klimaat zal volgens veel mensen steeds meer een rol spelen in het stemhokje op 29 oktober.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De klok is in de nacht van zaterdag op zondag een uur teruggezet. Om 03.00 uur ging de wintertijd in, en daarmee was het weer 02.00 uur. Met de wintertijd is het 's ochtends eerder licht.
8 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Verschillende omroepen zijn in gesprek met de NPO over de ingrijpende plannen voor de publieke zenders en programmering. Onder meer AVROTROS en BNNVARA laten weten de inhoud van die gesprekken niet met de media te willen delen.
12 uur geledenTILBURG(ANP) - Kandidaat-Kamerlid voor JA21 Kevin Nuijten is zaterdag tijdens het debat van het Zuiden door de beveiliging uit het publiek gehaald, omdat ze dachten dat hij de 'vegan streaker' was die eerder deze week de tv-uitzending van Eva Jinek verstoorde. Nadat hij vanuit de zaal was meegenomen en aangehouden, werd in het politiebusje duidelijk dat hij iemand anders was, laat hij via een woordvoerder van de partij weten.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Een demonstratie onder de noemer Samen tegen Fascisme mag zondag definitief niet op het Domplein in Utrecht worden gehouden. Dat heeft de voorzieningenrechter in een spoedprocedure geoordeeld.
14 uur geledenKRIMPEN AAN DEN IJSSEL (ANP) - De Hollandsche IJsselkering bij Krimpen aan den IJssel wordt in de nacht van zaterdag op zondag gesloten. Dat gebeurt rond 01.45 uur vanwege hoogwater, meldt Rijkswaterstaat.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Een petitie waarmee de Radboud Universiteit in Nijmegen wordt opgeroepen om maatregelen te nemen tegen docent Harry Pettit is ruim 10.000 keer ondertekend.
15 uur geleden