Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zo'n 653.000 mensen zien Tijd voor MAX-special voor Tanja Groen

Zo'n 653.000 mensen zien Tijd voor MAX-special voor Tanja Groen

HILVERSUM (ANP) - De speciale Tijd voor MAX-uitzending die in het teken stond van de vermissingszaak van Tanja Groen heeft dinsdag in de NPO 1-vooravond 653.000 kijkers getrokken. Dat meldt Stichting KijkOnderzoek.

In het programma werd opgeroepen om geld te doneren aan Stichting De Gouden Tip. Het streefbedrag van 1 miljoen euro werd 's avonds na de uitzending behaald. Het geld is bedoeld als beloning voor de tip die leidt naar de opsporing van de sinds 1993 vermiste studente. De actie werd opgezet door de vorige week neergeschoten misdaadverslaggever Peter R. de Vries, voorzitter van de stichting.

De live-uitzending van RTL Boulevard bereikte dinsdagavond voor de derde keer in een week tijd meer dan een miljoen kijkers. Boulevard trekt sinds vorige week woensdag, een dag na de aanslag op De Vries, veel meer kijkers dan normaal in deze tijd. De Vries was te gast in het programma en liep na afloop ervan naar de nabijgelegen parking. Sinds de beschieting ligt De Vries zwaargewond in het ziekenhuis. In het programma Tijd voor MAX bedankten de kinderen van De Vries voor alle steun die zij hebben ontvangen na de aanslag op hun vader een week eerder. Een update over zijn medische situatie gaven ze niet.

RTL Boulevard

Boulevard kwam dinsdagavond voor de tweede keer vanuit Hilversum. Zaterdag ging de uitzending niet door nadat de makers de studio aan het Leidseplein in Amsterdam wegens een ernstige dreiging moesten verlaten. De uitzending zondag ging ook niet door om de programmamakers rust te geven. Sinds maandag wordt het programma weer live uitgezonden vanaf het Mediapark in Hilversum, onder bewaking.

Op primetime werd De Slimste Mens opnieuw het best bekeken. De tweede aflevering van de KRO-NCRV-quiz op NPO 2 werd dinsdag door bijna 1,7 miljoen mensen gezien. Het best bekeken alternatief was Opsporing Verzocht (911.000) op NPO 1 en B&B Vol Liefde op RTL 4 (832.000).

Meer uit Binnenland

Woning in Soest nagenoeg uitgebrand

SOEST (ANP) - Op de Valeriaanstraat in Soest is in de nacht van woensdag op donderdag een flinke brand uitgebroken in een woning. Het huis is zo zwaar beschadigd dat de bewoners "voorlopig niet terug kunnen naar de woning", aldus een woordvoerder van de veiligheidsregio Utrecht.

49 minuten geleden
Amsterdam verbiedt fatbikes in het Vondelpark vanaf 11 mei

AMSTERDAM (ANP) - Het Vondelpark wordt het eerste gebied in Amsterdam waar niet meer op een fatbike mag worden gereden. Het verbod gaat op 11 mei in. Fatbikebestuurders krijgen twee weken om te wennen. Daarna wordt er gehandhaafd en riskeren ze een boete, meldt de gemeente.

8 uur geleden
KRO-NCRV, Omroep MAX en WNL willen gezamenlijk omroephuis vormen

HILVERSUM (ANP) - Omroepen KRO-NCRV, Omroep MAX en Omroep WNL willen samen een omroephuis gaan vormen. Dat laten de omroepen woensdag weten.

9 uur geleden
Politie heropent onderzoek op parkeerplaats Nieuw-Vennep

NIEUW-VENNEP (ANP) - Op de parkeerplaats bij station Nieuw-Vennep heeft de politie woensdag opnieuw onderzoek gedaan naar de dood van de 59-jarige vrouw wier lichaam daar maandagavond werd aangetroffen. Dat komt omdat een burger woensdagochtend "een voorwerp" vond en dat bij de politie meldde, bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van het AD.

11 uur geleden
Vier mannen bestraft voor bedreigen burgemeester Venlo en COA

MAASTRICHT (ANP) - Vier mannen van 47, 65, 68 en 70 jaar uit Baarlo en Venlo krijgen boetes en taakstraffen voor het bedreigen en beledigen van de burgemeester van Venlo en opvangorgaan COA op sociale media, meldt het Openbaar Ministerie. Dit deden de mannen in aanloop naar een besluit over de komst van een asielzoekerscentrum in een oud klooster in Venlo. Naast hen zijn nog twee verdachten in beeld, zij bedreigden raadsleden, aldus een OM-woordvoerder.

12 uur geleden
Advies: tbs met dwang voor verdachte moorden Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Gedragsdeskundigen van het Pieter Baan Centrum (PBC), de observatiekliniek van justitie, beschouwen Sendric S. (25) als "ten minste sterk verminderd toerekeningsvatbaar". Zij adviseren tbs met dwangverpleging. S. lijdt aan schizofrenie, heeft een verstandelijke beperking en een stoornis op het gebied van cannabisgebruik. Volgens de deskundigen is hij "een ernstig beperkte en in psychiatrisch opzicht kwetsbare man". Zonder intensieve en langdurige behandeling is het gevaar voor herhaling groot.

14 uur geleden
Politie: dood twee bankmedewerksters twee afzonderlijke gevallen

NIEUW-VENNEP (ANP) - Er lijkt geen verband te zijn tussen het overlijden van twee vrouwen, in Nieuw-Vennep en in Amsterdam, die beiden bij hetzelfde bedrijf bleken te werken. Twee afzonderlijke rechercheteams onderzoeken de sterfgevallen. Dat meldt de politie. Voor de gewelddadige dood van de vrouw in Nieuw-Vennep is dinsdag iemand opgepakt. In Amsterdam wordt nog onderzocht of de dood van een vrouw aan de Koninginneweg een misdrijf is.

14 uur geleden