Zo'n 639.000 mensen zien excuses Bilal Wahib
HILVERSUM (ANP) - Zo'n 639.000 mensen hebben vrijdagavond in de talkshow Op1 gezien hoe gast Bilal Wahib door het stof ging vanwege de veelbesproken video waarin hij een minderjarige jongen uitdaagde zijn geslachtsdeel te laten zien voor geld. Het was de eerste keer dat hij weer op televisie verscheen.
Wahib bood zijn excuses "aan heel Nederland" aan. "Het grappige is dat ik op dat moment niet door dat ik fout zat", zei Wahib over de bewuste Instagramvideo. Hij heeft het naar eigen zeggen zelf verpest. "Daar heb ik nachten van wakker gelegen."
Op1 moest het in de strijd om de talkshowkijker afleggen tegen RTL 4-concurrent Humberto Tan, die vrijdag 730.000 kijkers trok. De show was daarmee het best bekeken programma op de late avond, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. SBS6 kwam met De Oranjezomer niet verder dan 437.000 kijkers.
Op primetime stemden de meeste mensen af op Studio Europa en Ik Vertrek. De NPO 1-programma's trokken achtereenvolgens 938.000 en 831.000 kijkers. RTL 4 scoorde met een compilatie van tien jaar The Voice of Holland 772.000 kijkers.
Meer uit Binnenland
HOUTEN (ANP) - De politie heeft het rijbewijs en de auto afgepakt van een bestuurder die zondagochtend met bijna 240 kilometer per uur over de snelweg reed. De automobilist werd met zijn Mercedes gelaserd op de A2, waar 100 kilometer per uur de maximumsnelheid is.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Parool is "blij en trots" met alle aandacht die de paginagrote advertentie van Harry Styles in de zaterdagkrant genereert. Dat laat hoofdredacteur Michiel Couzy zondag weten aan het ANP. Hij overweegt extra exemplaren van de papieren zaterdageditie bij te laten drukken. In een handgeschreven advertentie bedankte de Britse ster de stad voor de gastvrijheid tijdens zijn tien concerten in de Johan Cruijff ArenA.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - De mannen die zaterdag werden aangehouden voor de verstoring van de openbare orde rond het optreden van rapper Ye in de GelreDome in Arnhem zijn weer vrij na afgelopen avond verhoord te zijn. Dat meldt een woordvoerder van de politie. Het ging om een 22-jarige man uit Schiedam en een 24-jarige man uit Lelystad. Het Openbaar Ministerie gaat over de verdere afhandeling van hun zaak.
12 uur geledenGIETEN (ANP) - In de nachtnoodopvang in Gieten in Drenthe hebben in de nacht van zaterdag op zondag 27 asielzoekers overnacht. Dat meldt het Rode Kruis. In de nacht daarvoor sliepen er 25 mensen. In de opvang in sporthal De Goorns is plaats voor 150 mensen.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Ye heeft zich tijdens zijn eerste van twee shows in de GelreDome in Arnhem volledig op de muziek gefocust. De Amerikaanse rapper had vanaf zijn metershoge podium in de vorm van een enorme wereldbol nauwelijks interactie met het publiek en eventuele provocerende uitspraken bleven uit.
22 uur geledenEPE (ANP) - Een zoekactie naar een vermiste man in het noorden van de Veluwe is zaterdagavond afgebroken omdat er wolven in het gebied zijn. Reddingsorganisatie SAR Nederland meldt dat het verder zoeken "te onveilig voor mens en dier" zou worden.
22 uur geledenARNHEM (ANP) - Rapper Ye heeft zaterdagavond onder luid gejuich van tienduizenden bezoekers het eerste optreden van zijn twee shows in de GelreDome afgetrapt. Aan het optreden in Arnhem ging een wekenlange discussie vooraf, waarbij verschillende partijen zich uitspraken tegen de komst van de Amerikaanse rapper.
1 dag geleden