Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zoektocht naar vermiste Hebe en Sanne hervat

Zoektocht naar vermiste Hebe en Sanne hervat

WASPIK (ANP) - De politie zet in Waspik de zoektocht voort naar de vermiste Hebe (10) en haar begeleidster Sanne (26). Samen met het Veteranen Search Team is om 09.30 uur het zoeken hervat. Dat gebeurt te voet rond de Polanenweg, meldt de politie.

Ongeveer honderd mensen zijn betrokken bij de zoekactie. De politie meldt dat dinsdagavond meerdere plekken zijn uitgekamd. Ook is er met auto's gezocht. Die plekken worden nu te voet afgegaan. "Continu wordt gekeken of we ook op andere locaties kunnen gaan zoeken", aldus de politie.

Leden van het Veteranen Search Team hebben zich verdeeld over kleine groepjes. Er wordt onder andere ten noorden van Waspik gezocht. Ze lopen daar de wegen af en kijken in bermen en bosjes naar "onregelmatigheden", zoals ze het zelf noemen. Het gaat dan bijvoorbeeld om bandensporen of naar welke kant het gras opstaat. Ook de politiehelikopter vloog in de ochtend over het gebied.

Meer tips

De politie heeft onder andere naar aanleiding van de uitzending van Jinek dinsdagavond meerdere tips binnengekregen over de vermissing van Hebe en Sanne. Die zijn allemaal nagetrokken, laat een woordvoerster van de politie weten. "Maar het heeft helaas nog niks concreets opgeleverd."

Het is niet bekend hoeveel tips er zijn doorgegeven. Hoofd Operatiën, Stijn van Griensven, van de politie Oost-Brabant riep in talkshow Jinek mensen met informatie op om zich te melden. Hij zei dat er rekening wordt gehouden met alle scenario's. Zo is het nog niet te zeggen of er sprake is van een ontvoering of een ongeluk.

Sinds maandag

Het tweetal is sinds maandagmiddag vermist. Sanne haalde Hebe op in Raamsdonksveer om haar naar huis te brengen. Sindsdien zijn ze spoorloos. Dinsdag werd er onder meer in Waspik onderzoek gedaan naar een melding van een auto in het water bij de Hooiweg. Maar dat leverde geen voertuig op.

Dinsdagochtend is er een amber alert uitgegeven vanwege de vermissing. Hebe is gehandicapt en heeft elk moment van de dag zorg nodig.

Meer uit Binnenland

Maatregelen in Hedel en Kerkdriel tijdens jaarwisseling

HEDEL (ANP) - In delen van Hedel en Kerkdriel geldt vanaf woensdag 18.00 uur tot donderdagochtend 06.00 uur een veiligheidsrisicogebied, waar preventief gefouilleerd mag worden. Dit heeft burgemeester Antoine Walraven van Maasdriel, waar beide plaatsen onder vallen, besloten na eerdere ongeregeldheden de afgelopen jaren.

5 uur geleden
Man uit Ede blijft vastzitten voor inrijden op groep mensen

EDE (ANP) - De 64-jarige man die op eerste kerstdag in Ede op een ruziënde groep mensen zou zijn ingereden, blijft veertien dagen langer in voorarrest. Een woordvoerster van het Openbaar Ministerie zegt dat de man uit Ede maandagochtend is voorgeleid bij de rechter-commissaris op verdenking van poging tot doodslag. De rechter besloot het voorarrest van de verdachte te verlengen.

6 uur geleden
Politie: geen signalen voor een 'big bang' tijdens jaarwisseling

HILVERSUM (ANP) - De politie bereidt zich voor op een jaarwisseling als alle andere. Dat zegt de nationaal commandant jaarwisseling van de politie, Paul Entken. Er zijn geen signalen voor grote onrust of groepen die zich bewust tegen de politie willen keren. Komende jaarwisseling is naar verwachting de laatste waarop consumenten vuurwerk mogen afsteken. "We beseffen ons terdege dat dit jaar een bijzonder jaar kan zijn, maar we zien nog niet veel heel andere dingen dan andere jaren."

7 uur geleden
Politie zoekt op water naar vermiste tiener Milan

HEEMSKERK (ANP) - De politie zoekt onder meer met een boot op het water van Park Scheybeeck in Beverwijk naar de vermiste Milan (16). De Oekraïense jongen raakte vorige week donderdag vermist in het nabijgelegen Heemskerk. Hij heeft een verstandelijke beperking en moeite met praten.

8 uur geleden
Droge jaarwisseling verwacht, lokaal buien mogelijk

HOUTEN (ANP) - De jaarwisseling verloopt op de meeste plaatsen droog, verwacht Weeronline. Lokaal kunnen buien voorkomen. Daarnaast is het veelal bewolkt, al komen ook wat opklaringen voor.

9 uur geleden
Drukte op wegen naar Duitsland, mogelijk veel 'vuurwerkverkeer'

DEN HAAG (ANP) - Op enkele snelwegen in het grensgebied met Duitsland is het maandagochtend druk, onder meer door grenscontroles. Ook zijn er vermoedelijk veel mensen op weg naar Duitsland om daar vuurwerk in te slaan, zegt een medewerker van ANWB Verkeersinformatie, hoewel hij een slag om de arm houdt.

9 uur geleden
Tien aanhoudingen om ongeregeldheden Amsterdamse wijk Floradorp

AMSTERDAM (ANP) - Bij ongeregeldheden in de Amsterdamse wijk Floradorp heeft de politie zondagavond tien mensen aangehouden. Negen van hen zijn inmiddels weer op vrije voeten, de tiende verdachte zat maandagochtend nog vast, laat een woordvoerder van de politie weten. Hij wordt verdacht van brandstichting.

9 uur geleden