Zoekactie politie bij Scheveningen gestopt
DEN HAAG (ANP) - De politie is gestopt met zoeken bij het Noordelijke Havenhoofd in Scheveningen. Een woordvoerster van de politie meldt dat de zoekactie is gestaakt, omdat er niets is aangetroffen. Opsporingsorganisatie SAR Nederland zocht zondag naar het vijfde slachtoffer van het surfdrama op 11 mei. Aan het einde van de middag zette de politie het Noordelijke Havenhoofd af omdat er "mogelijk iets was gevonden".
Bij het surfdrama bijna twee weken geleden kwamen vijf mensen om het leven. Een 30-jarige en 38-jarige man uit Den Haag bezweken dezelfde avond aan hun verwondingen toen ze op de kant waren gehaald. De lichamen van een 24-jarige man uit Den Haag en een 22-jarige man uit Delft werden de dag erop geborgen. SAR Nederland zoekt zondag met paarden, honden, quads en vrijwilligers naar het lichaam van de laatste vermiste surfer, een 23-jarige man uit Delft.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - Premier Rob Jetten en burgemeester Femke Halsema van Amsterdam hebben tijdens de opening van de Human Rights Conference, ter ere van de World Pride, gewaarschuwd voor lhbti-haat. Zij memoreerden beiden de aanslag tijdens de pride in Berlijn. Bij die manifestatie kwam een persoon om het leven, nadat een aanhanger van Islamitische Staat was ingereden op een menigte.
25 minuten geledenVENRAY (ANP) - Arriva verwacht dat er woensdag tot zeker 20.00 uur geen treinverkeer mogelijk is tussen Venray en Boxmeer door de grote natuurbrand in Noord-Limburg. De regionale vervoerder blijft bussen inzetten, laat een woordvoerder weten.
28 minuten geledenCALLANTSOOG (ANP) - Het lichaam van de vrouw die dinsdagmiddag vermist raakte in zee bij Callantsoog, is dinsdagavond gevonden. Het gaat om een 39-jarige uit Groot-Brittannië. Ook een andere vrouw verdronk. Zij was 26 jaar en komt uit Gelderland, meldt de politie woensdagochtend. Ze probeerden een kind in het water te helpen.
57 minuten geledenOOSTRUM (ANP) - De blushelikopters van Defensie blijven voorlopig aan de grond. Aanvankelijk zouden woensdag rond 11.00 uur opnieuw twee blushelikopters gaan helpen bij het bestrijden van de natuurbrand in Limburg. Maar de brandweer heeft aangegeven de hulp vanuit de lucht toch niet nodig te hebben, meldt een woordvoerder van Defensie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Na een controle in Rotterdam-West dinsdagavond zijn twee agenten naar het ziekenhuis gebracht met verwondingen. Een 49-jarige Rotterdammer is aangehouden op verdenking van poging tot doodslag en zware mishandeling.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft de aanklacht tegen zedenverdachte Jan B. (66) uitgebreid met tien jonge slachtoffers. Het voormalig gemeenteraadslid in Almere en BSO-medewerker wordt in de nieuwe zaak verdacht van het plegen van ontuchtige handelingen en het verrichten van seksuele handelingen bij verschillende kinderen. Daarnaast wordt hij in de nieuwe zaak vervolgd voor het maken van kinderporno bij meerdere kinderen en het bezit van dierenporno.
1 uur geledenOOSTRUM (ANP) - Twee blushelikopters van Defensie helpen woensdag weer bij het bestrijden van de natuurbrand in Limburg. Rond 11.00 uur wordt de eerste waterzak geleegd boven natuurgebied Boschhuizerbergen in Oostrum, ten oosten van Venray. Dat meldt een woordvoerder van Defensie.
2 uur geleden