Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Zoekactie naar vermiste watersporters hervat

Zoekactie naar vermiste watersporters hervat

DEN HAAG (ANP) - De zoektocht naar de vermiste watersporters is dinsdagochtend vroeg hervat bij het Noordelijk Havenhoofd in Scheveningen. De kustwacht, politie, brandweer en KNRM zijn op zoek naar mogelijk nog drie vermisten, aldus de woordvoerder van de Veiligheidsregio Haaglanden.

Volgens de woordvoerder is zeker nog één persoon vermist, maar zijn er nog twee anderen in zee gezien. "Het is onduidelijk of deze surfers zelf uit de zee zijn gekomen of niet. Als dat wel het geval is, dan vragen wij deze mensen om contact op te nemen met de politie zodat daar duidelijkheid over is." De politie heeft contact gehad met familie van de mogelijke vermisten. Een woordvoerster zegt dat er rekening mee wordt gehouden dat er drie mensen vermist zijn. "We gaan nu uit van drie."

Er ligt een dikke laag schuim op de zee. Een helikopter probeert het schuim weg te blazen zodat de hulpdiensten beter kunnen zoeken. Ook lopen mensen met stokken in zee om te voelen of er mogelijk lichamen liggen.

Problemen

Een groep watersporters was maandagavond in de problemen gekomen. Twee van de mensen die uit het water zijn gehaald zijn maandagavond overleden, een is naar een ziekenhuis gebracht.

De hulpdiensten hebben maandagavond tot 23.00 uur gezocht en moesten toen de zoekactie staken.

Meer uit Binnenland

Gewonde door steekincident vlak bij treinstation Den Bosch

DEN BOSCH (ANP) - Op het Stationsplein in Den Bosch heeft in de nacht van zondag op maandag een steekincident plaatsgevonden. Rond 00.15 uur kreeg de politie een melding van een beroving, waarna een slachtoffer met steekwonden werd aangetroffen. Dat bevestigt een woordvoerder van de politie Oost-Brabant.

2 uur geleden
Koningspaar arriveert in Suriname voor staatsbezoek

PARAMARIBO (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn zondagavond rond 19.30 uur lokale tijd op de nationale luchthaven van Suriname aangekomen. Het koningspaar begint maandag in hoofdstad Paramaribo aan een driedaags staatsbezoek aan de voormalige Nederlandse kolonie.

2 uur geleden
Koperdiefstal verstoort treindienst van en naar Noord-Nederland

UTRECHT (ANP) - De treindienst van en naar Noord-Nederland is zeker tot eind maandagochtend verstoord door een poging tot koperdiefstal. Dat meldt spoorbeheerder ProRail. In ieder geval tot eind maandagochtend rijden er geen treinen tussen 't Harde en Zwolle en tussen Zwolle en Lelystad.

4 uur geleden
Burgemeester Almere sluit woning na explosie en brand

ALMERE (ANP) - De woning aan de Swingstraat in Almere waar in de nacht van zaterdag op zondag een zware aanslag met explosieven werd uitgevoerd, is op last van de burgemeester gesloten. Bij die explosie raakte een 49-jarige man zwaargewond en er brak brand uit.

5 uur geleden
Andreaspenningen voor twee oprichters KOZP

AMSTERDAM (ANP) - Twee leden van de actiegroep Kick Out Zwarte Piet hebben een Andreaspenning ontvangen. Ze kregen deze voor hun inzet om het sinterklaasfeest in Amsterdam inclusiever te maken. Jerry Afriyie en Raul Balai ontvingen hun penning zondag uit handen van locoburgemeester Touria Meliani van Amsterdam.

6 uur geleden
Maandverwachting december: zachte eerste helft, daarna kouder

HOUTEN (ANP) - Het winterse weer laat nog even op zich wachten in december. Door de toevoer van zachte lucht blijft de temperatuur in de eerste helft van december naar verwachting rond de 5 tot 10 graden. Slechts in een enkele nacht is er kans op vorst. Dat laat Weeronline weten in een voorlopige maandverwachting.

20 uur geleden
36 aanhoudingen bij anti-immigratiedemonstratie in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij de anti-immigratiedemonstratie in Den Haag zijn zaterdag 36 mensen aangehouden. Ze worden verdacht van verschillende strafbare feiten, waaronder het dragen van gezichtsbedekkende kleding, het in bezit hebben van wapens zoals steekwapens en zwaar vuurwerk, meldt de politie.

1 dag geleden